Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуално държане по време на криза...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интелектуално държане по време на криза...

    Не, не ми се смейте не съм откачил... Е поне не повече от общоприетото... Току що се разписах доброзорно да взема участие (като служител в еди коя си администрация) в обучение на тема "Интелектуално държане по време на криза", което ще се проведе на 26..1.2009г. от 10.00 часа еди къде си...Двама професори ще са лектори!!!! Първата ми реакция естествено беше да се изсмея в лицето на разнасящия списъка както аз си знам - с ЦЕЛО ГЪРЛО.Мама му стара що за безсмислена, глупава и празна тема за обучение!? Обучение забележете! И не един а цели ДВАМА ПРОФЕСОРИ!!!! А нали се сещате, че на тях им плащат за тая лекция. И нали се сещате от чий джоб плащат на такива празнодумци за такива абсолютно ненужни щуротии..... Ах лелелелееле.... побеснех!!!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Re: Интелектуално държане по време на криза...

    kiro_of_the_day написа:
    Не, не ми се смейте не съм откачил... Е поне не повече от общоприетото... Току що се разписах доброзорно да взема участие (като служител в еди коя си администрация) в обучение на тема "Интелектуално държане по време на криза", което ще се проведе на 26..1.2009г. от 10.00 часа еди къде си...Двама професори ще са лектори!!!! Първата ми реакция естествено беше да се изсмея в лицето на разнасящия списъка както аз си знам - с ЦЕЛО ГЪРЛО.Мама му стара що за безсмислена, глупава и празна тема за обучение!? Обучение забележете! И не един а цели ДВАМА ПРОФЕСОРИ!!!! А нали се сещате, че на тях им плащат за тая лекция. И нали се сещате от чий джоб плащат на такива празнодумци за такива абсолютно ненужни щуротии..... Ах лелелелееле.... побеснех!!!
    професорите също са хора, че са и много повече от необходимото - и те трябва да ядат. Чак и двама - може пък лесно да се уморяват.... Като изкараш "обучението", светни ни и нас, простосмъртните, как трябва интелектуално да се държим по време на кризата.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Голяма част от обученията на държавните служители са по европейски проекти и се заплащат с пари, получени целево за обучения точно от ЕС. Точно на такива глупости се обучават европейците, играят се ролеви игри и т.н. С едната ръка дават, с другата си прибират парите, защото и фирмите, които организират обученията, са спечелили някакви европейски проекти...
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        snake написа:
        ...Точно на такива глупости се обучават европейците, играят се ролеви игри и т.н. ...
        Лелееее... помня едно време ни водеха от фирмата в център за психологически изследвания, по отдели както сме, на някакво обучение ли беше, семинар ли беше по сплотяване на колектива... Няма такъв майтап, се едно бяхме отишли на спирка по американски тип а-ла "анонимни алкохолици" или "анонимните пристрастени към форумите"... Да споменавам ли какво стана? Първите пет минути гледахем кат телета без да знаем за какво сме там и какво искат, но при първата ролева игра си е*а мамата мероприятието... Представете си бандата на дизайнерите + простотията на производството какви ги натворихме... М’чи така де, ние сме си доста задружен колектив, та те са седнали да н исплотяват...А истинското сплотяване си го направихме после след края на мероприятието в близкото заведение, как ние си знаем... Та така де, идиотщини сякакви, няма какво да се чудите... Добре че е само за работа, а не са се набъркали да ни промиват мозъците и с "Управление на ресурсите в домакинството"

        Коментар


          #5
          Re: Интелектуално държане по време на криза...

          kiro_of_the_day написа:
          Не, не ми се смейте не съм откачил... Е поне не повече от общоприетото... Току що се разписах доброзорно да взема участие (като служител в еди коя си администрация) в обучение на тема "Интелектуално държане по време на криза", което ще се проведе на 26..1.2009г. от 10.00 часа еди къде си...Двама професори ще са лектори!!!! Първата ми реакция естествено беше да се изсмея в лицето на разнасящия списъка както аз си знам - с ЦЕЛО ГЪРЛО.Мама му стара що за безсмислена, глупава и празна тема за обучение!? Обучение забележете! И не един а цели ДВАМА ПРОФЕСОРИ!!!! А нали се сещате, че на тях им плащат за тая лекция. И нали се сещате от чий джоб плащат на такива празнодумци за такива абсолютно ненужни щуротии..... Ах лелелелееле.... побеснех!!!
          Онзи ЛУДИЯТ....НИКИТО ВАСИЛЕВ, с партизанско име ХАРИ ПОТЪР, КАРНАУШКО, ЮПИТО... докато не се налудува или не го сменят, зор ще видите... ДЪРЖАВНАТА АДМИНИСТРАЦИЯ! И кат’ се сетя , че беше и министър на икономиката, после на транспорта тръпки ме побиват!Май Нейчо Неев беше казал великата мисъл : "БАХ Я ТАЯ ДЪРЖАВА ЩОМ АЗ СЪМ И МИНИСТЪР"......http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-n...php?newsid=428
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            То на тема сплотяване няма на какво да н научат еврипейците - да дават пари за 1-2 моабета месечно и всичко е ток...Иначе Кире - как може такива слова - точно за такива първични индивиди като тебе е насочена темата на обучението. Криза е - трябва да се обучаваме как интелектуално да гледаме на нея ...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Де да беше криза...

              Коментар


                #8
                Аз пък съм абсолютно "ЗА" всякакъв вид обучения, дори да са безмислени. Факта, че работодателят инвестира в персонала си е похвално. Аз съм отворена за всякакви неща - ето например сега започвам да уча турски език за сметка на работодателя ми - и все си мисля, че само мога да спечеля от това. :D
                Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  SokOtPraskova написа:
                  Аз пък съм абсолютно "ЗА" всякакъв вид обучения, дори да са безмислени. Факта, че работодателят инвестира в персонала си е похвално. Аз съм отворена за всякакви неща - ето например сега започвам да уча турски език за сметка на работодателя ми - и все си мисля, че само мога да спечеля от това. :D
                  Когато работодателят е държавата, не всяко обучение е похвално
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    SokOtPraskova написа:
                    Аз пък съм абсолютно "ЗА" всякакъв вид обучения, дори да са безмислени. Факта, че работодателят инвестира в персонала си е похвално. Аз съм отворена за всякакви неща - ето например сега започвам да уча турски език за сметка на работодателя ми - и все си мисля, че само мога да спечеля от това. :D
                    Един добър работодател не би губил нито пари, нито време в безсмислени обучения на персонала. напротив - би ги заменил с по-малко, но по-смислени и с повече полза. Още повече, че работодателят на тази администрация е държавата, т.е. всички ние, които плащаме данъци, аз съм против подобни идиотщини. Ето още една: мисля през август 2008 четох, че пожарникари минавали курс за леководолази ?!? Може би ще гасят огън под вода или ще се качват с акваланг в колите кой знае... Това се нарича "отбиване на номера"
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Интелектуално държане по време на криза...

                      Боже! Какви ли не малоумни простотии измислят вече! И кои малоумни ръководства им се връзват на акъла!"Интелектуално държане по време на криза"Какво интелектуално видяха тука! Какво значи "държане" в смисъл на поведение (пред клиенти) или изобщо в рейса примерно? Да не би да ви учат да държите (носите) нещо по интелектуален начин? Как може да се държиш "интелектуално"?!? Да не би да искат да кажат "интелигентно"? Оообърках се вече!А да! А кой ще ви светне какво да е "държането" като свърши кризата? То сигурно трябва да е различно! Ами за "държането" когато икономиката е във възход...кой ще ни каже Абе кви са тия интелигентни професори бе...!Тука има някаква скрита лимонка! Киро, на всяка цена на 27-ми да кажеш за какво става дума! Замислил съм да предложа на управата да покани милите професори и в наща фирма!
                      Fiat Stilo 1.8 16V

                      Коментар


                        #12
                        Абе по-добре да бяха докарали 2ма човечеца с по 300 лева месечна заплата, да обясняват как се стиска по време на криза, за лектори, от колкото професори с профил ’икономика" от байТошовото време...Иначе резултатът ще е интересен
                        Ползвайте мигачи!
                        Sometimes I feel like screaming

                        Коментар


                          #13
                          ele написа:
                          SokOtPraskova написа:
                          Аз пък съм абсолютно "ЗА" всякакъв вид обучения, дори да са безмислени. Факта, че работодателят инвестира в персонала си е похвално. Аз съм отворена за всякакви неща - ето например сега започвам да уча турски език за сметка на работодателя ми - и все си мисля, че само мога да спечеля от това. :D
                          Един добър работодател не би губил нито пари, нито време в безсмислени обучения на персонала. напротив - би ги заменил с по-малко, но по-смислени и с повече полза. Още повече, че работодателят на тази администрация е държавата, т.е. всички ние, които плащаме данъци, аз съм против подобни идиотщини. Ето още една: мисля през август 2008 четох, че пожарникари минавали курс за леководолази ?!? Може би ще гасят огън под вода или ще се качват с акваланг в колите кой знае... Това се нарича "отбиване на номера"
                          Моят работодател ме обучава в нещо полезно. Това, че държавата обучава хората в безмислени неща не ме интересува много, много. Изобщо не ме бърка за какво си дава държавата парите - ясно е, че не може да се освояват средства само за крайно необходими цели, затова и не се бъркам да не се ядосвам. Не мисля, че има какво да загубят тия хора, като посетят едно такова обучение - това е.
                          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                          Коментар


                            #14
                            SokOtPraskova написа:
                            ele написа:
                            SokOtPraskova написа:
                            Аз пък съм абсолютно "ЗА" всякакъв вид обучения, дори да са безмислени. Факта, че работодателят инвестира в персонала си е похвално. Аз съм отворена за всякакви неща - ето например сега започвам да уча турски език за сметка на работодателя ми - и все си мисля, че само мога да спечеля от това. :D
                            Един добър работодател не би губил нито пари, нито време в безсмислени обучения на персонала. напротив - би ги заменил с по-малко, но по-смислени и с повече полза. Още повече, че работодателят на тази администрация е държавата, т.е. всички ние, които плащаме данъци, аз съм против подобни идиотщини. Ето още една: мисля през август 2008 четох, че пожарникари минавали курс за леководолази ?!? Може би ще гасят огън под вода или ще се качват с акваланг в колите кой знае... Това се нарича "отбиване на номера"
                            Моят работодател ме обучава в нещо полезно. Това, че държавата обучава хората в безмислени неща не ме интересува много, много. Изобщо не ме бърка за какво си дава държавата парите - ясно е, че не може да се освояват средства само за крайно необходими цели, затова и не се бъркам да не се ядосвам. Не мисля, че има какво да загубят тия хора, като посетят едно такова обучение - това е.
                            За държавата ти не си Сок от праскова, а Сок от парички. Даваш ли си сметка, че това се прави И с твоите пари?
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              Lane Staley написа:
                              SokOtPraskova написа:
                              ele написа:
                              SokOtPraskova написа:
                              Аз пък съм абсолютно "ЗА" всякакъв вид обучения, дори да са безмислени. Факта, че работодателят инвестира в персонала си е похвално. Аз съм отворена за всякакви неща - ето например сега започвам да уча турски език за сметка на работодателя ми - и все си мисля, че само мога да спечеля от това. :D
                              Един добър работодател не би губил нито пари, нито време в безсмислени обучения на персонала. напротив - би ги заменил с по-малко, но по-смислени и с повече полза. Още повече, че работодателят на тази администрация е държавата, т.е. всички ние, които плащаме данъци, аз съм против подобни идиотщини. Ето още една: мисля през август 2008 четох, че пожарникари минавали курс за леководолази ?!? Може би ще гасят огън под вода или ще се качват с акваланг в колите кой знае... Това се нарича "отбиване на номера"
                              Моят работодател ме обучава в нещо полезно. Това, че държавата обучава хората в безмислени неща не ме интересува много, много. Изобщо не ме бърка за какво си дава държавата парите - ясно е, че не може да се освояват средства само за крайно необходими цели, затова и не се бъркам да не се ядосвам. Не мисля, че има какво да загубят тия хора, като посетят едно такова обучение - това е.
                              За държавата ти не си Сок от праскова, а Сок от парички. Даваш ли си сметка, че това се прави И с твоите пари?
                              Нещо по въпроса мога ли да направя, освен да се ядосвам? Човек е отговорен само и единствено за собствените си постъпки и възприятие. Аз приемам да не се ядосвам излишно за неща, които не зависят конкретно от мен. Чувствам се добре от това.. :D
                              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                              Коментар

                              Working...
                              X