Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднаха на един приятел колата , какво да правим?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднаха на един приятел колата , какво да правим?

    Откраднаха на един приятел колата от пред блока през ноща...Вече е подадена жалба в Полицията , какво още може да се направи?Лошото е , че не е застрахована , какви неща и се случиха на тая кола... , а сега и това

    #2
    Ами откажете се...Откуп няма да искат щом не е застрахована, така че най-вероятно вече е разпарчосана на части...Каква е колата?Номера?Цвят?Година?Пусни тема по форумите че се издирва със снимки и пълно описание, току виж някой я намерил пред блока си без туй-онуй...
    НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
    И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

    Codename: ФИЧО

    Коментар


      #3
      В много от случаите я взимат за някаква мръсна работа.Каква е колата?
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #4
        golf 3 1.8 , с Монтанска регистрация , черна , с лети джанти.

        Коментар


          #5
          Абе тия акъл имат ли гоУф да крадат... хахахаАми лошо за собственика, че го оставят без "кола"Пусни снимки и теми по форумите може да се намери ... Всичко се случва, а и доскоро имаше случай от Шкода форума с намерена...
          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

          Codename: ФИЧО

          Коментар


            #6
            Аз пък си мислех, че вече по-старичките коли не ги крадат. Най-вече защото риска е голям, далаверата малка...
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #7
              Открадната е за назидание, щото не е застрахована.Не съм виждал в последните години да се открадне кола на Бул инс, Спартак или на други мутри.Обърнете се към първата позната мутра и ще си я намерите.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                GTipo написа:
                Обърнете се към първата позната мутра и ще си я намерите.
                Кажи къв е проблема ....
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #9
                  GbGz написа:
                  GTipo написа:
                  Обърнете се към първата позната мутра и ще си я намерите.
                  Кажи къв е проблема ....
                  Колега, ти мутра ли си :P

                  Коментар


                    #10
                    Лоша работа.....Все пак в лошото има едно хубаво нещо и то е,че са го отървали от гоуфа.Кофти,че нищо не е получил насреща....Шока е голям
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #11
                      Uneek написа:
                      GbGz написа:
                      GTipo написа:
                      Обърнете се към първата позната мутра и ще си я намерите.
                      Кажи къв е проблема ....
                      Колега, ти мутра ли си :P
                      Най-накрая и фиат си има мутра ! :D Иначе по темата,кажи на приятеля ти да запали свещ и да си купи друга кола
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        KbH40 написа:
                        Откуп няма да искат щом не е застрахована...
                        Колега, това можеш ли го разясни? На мен ми се струва точно обратното ама...
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар


                          #13
                          Абе много сте интересни някои хора. Как с лека ръка казвате щом е Голф, майната му, да си купи друга кола и т.н. Който има Голф би си казал същото за моя или вашия Фиат, ама нали ние не сме голфаджии?! Не ви пожелавам на вас да ви се случи, защото чувството ви за хумор много бързо ще изчезне. Успех и дано се намери колата, в което се съмнявам имайки предвид цялата ни скапана държава.
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            Напълно подкрепям колегата style34! Другите коментари са извратени... .Съжелявам,но много добре знам за какво става въпрос, защото преди няколко години и на мен ми бе откраднат личния автомобил. За всички ,които се забавляват с това...колата беше също Голф,но двойка 1.6д! Жалко за случката,но още тогава полицаят ми каза,че колата е в Македония или Албания. Беше застрахована и тн. Късмет и дано никой не разбере колко гадно е това положение!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #15
                              Намериха я колата , но без фарове , джанти и спортно гърне , за сметка на това бяха сложили туба и усилвател , но полицията си ги взе , защото не са негови...

                              Коментар

                              Working...
                              X