Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредния ми фиат тоталка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поредния ми фиат тоталка

    За съжаление не ми върви с фиат пунто. Супер доволен бях от 2те си пунтата - предното 1.2 16в спортинг и сегашното 1.8 хгт и сигурно щях още да си ги карам ако не бяха умелите бмв тъпаци. 3 пъти ме блъскат бмв-та и аз без да имам и грам вина..първия път 745и 2008г. не му сработиха спирачките и спря в мен, а аз бях спрял в задръстване, вторият път една жена с 335и пак 2008г. ми отнесе предния номер, ама тя жена - няма да я коментирам и сега едно 318ци 2004г. реши, че кола със задно предаване се кара с летни гуми задълвително и само педала на газта се натиска...та както и да е...отвориха ми се аирбагс, които много натежават и армеец ще ми изпати тоталка...останалото ще я продам цяла, не на части...Колата е 2000г. 1.8 16в. 130 коняна около 100 000кмдо преди сблъсъка нямаше никакши проблеми...сменина са консумативи, платени са и такси застраховки.Айрбеговете предния е 1700лв. а другият е 900лв. а блока е 700лв.останалия ремонт го преценете по снимките...Молбата ми е да ме посъветвате за колко пари може да се продаде?И ако има кандидати да пишат[img][/img]
    Прикачени файлове
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    #2
    Колега, много съжалявам за прекрасното автомбилче Учудва ме, че не са ти платили възглавниците от каското Аз лично мисля, че ремонта ти е съвсем лесно и сравнително евтино изпълним - спортен волан, вместо шофьорска въздушна възглавница и пяна в кутията на пътническата въздушна възглавница, или пък цяла кутия втора употреба за 300-400лв. Фар, калник, броня - всичко има втора употреба

    Коментар


      #3
      Колега, нищо и няма на колата. Оправи си я просто. Съжалявам за случката...

      Коментар


        #4
        Лош късмет, но ако си бил доволен от колата няма ли да е по-добре да я възстановиш. Не мисля, че е кой знае колко ударена ( поне от снимката). Ако тази колица ти е влязла под кожата я оправяй, защото не знаем в какво състояние са били нашите коли преди да си ги купим. Желая ти късмет.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          незнам колко са ти платили от каското ,но наистина е по добре да я оправиш ако си бил доволен от нея ,защото не се знае следващия път на каква кола ще попаднеш
          fiat coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            колега съжалявамно колата не е много зле за Аир беговете нз ценино бронята е 100лв.-НоваФар е 110-150лв.НовКапака е 160лв.ако ме питаш мен си я оправи (мое мнение)ремонта не вярвам да излезе повече от 1000-1200лв без Аирбеците
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              Пропускате, че окачването е на салата...всичко трябва да се смени..а амортисьори и пружини явно и от двете страни
              Punto HGT - total
              Punto 1.2 16v Sporting - total
              Punto 1.2 - alive
              Toyota celica t23

              Коментар


                #8
                Чакай са - не е ли само носача заминал?А дясната страна защо ще ремонтираш?Чисто нови амортисьори са НЕ повече от 400лв. Просто седни и направи една груба сметка, преди да се юрнеш да продаваш

                Коментар


                  #9
                  Тази кола бих си я възстановил. Единствен проблем може да се окаже ако рога е мръднал, но в конкретния случай ми се струва че не е засегнат.

                  Коментар


                    #10
                    Като ти плащат тоталка какво да си късаш нервите с ремонти! Скритите последици може и по-късно да изплуват и ....Ще си намериш дори по хубава!
                    F31 BMW 320d

                    Коментар


                      #11
                      Тurbodieselcomby написа:
                      Като ти плащат тоталка какво да си късаш нервите с ремонти! Скритите последици може и по-късно да изплуват и ....Ще си намериш дори по хубава!
                      Дам това ми е идеята...ако някой има желание да я върне към живот да заповяда.
                      Punto HGT - total
                      Punto 1.2 16v Sporting - total
                      Punto 1.2 - alive
                      Toyota celica t23

                      Коментар


                        #12
                        Добре де колега кажи цена за количката ?

                        Коментар


                          #13
                          Колега, съжалявам за случилото ти се. Най-важното е, че си жив и здрав. Кофти късмет те спохожда с колите, ходи си запали 1 свещ. П.П. Ако имаш ляти джанти и искаш да ги продадеш дай да ги видим
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #14
                            Съжалявам за инцидента, колега. Все пак радващото е, че ти си жив и здрав, нали Иначе и аз на твое място бих се опитал да си я оправя. Успех!
                            Fiat Brava EL 1.6 16V 99г.

                            Коментар


                              #15
                              1во Сори за колицата...2ро - по-добре си вземи парите и си купи друга.За колегите отгоре - да я оправи без ърбеци ,пича сам си го казва ,че му върви на тоталки от бмв-та и да не е виновен.Да си рискува здравето ,за едната кола нема нужда.Или я пусни така който я иска да я взима да я оправи или на части... И успех с другата и може да не си вярващ (и аз не съм) ама другата кола я взимаш и в църквата да я осветат
                              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                              Коментар

                              Working...
                              X