Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво харесвате и какво мразите във вашата кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    gantcho написа:
    Не харесвам следното:...2. Паркирам пред нас с отворени прозорци, музиката дъни. Спирам двигателя. Мамка му - прозорците си остават отворени Трудно се изгражда навик първо да ги затваряш, а после да гасиш двигателя.
    Това го бях забравил. Наистина е дразнещо, че ел.стъклата действат само, когато колата е на контакт.Още един минус: Втори фиат карам, но двигателят продължава да ми се струва шумен с тези високи обороти.Сетих се и за още нещо, което харесвам: нямаш грижи за фаровете и мигачите, когато изключваш двигателя. Липсата на ръжда също ме впечатляваше в началото, но вече я приемам за даденост за всеки съвременен автомобил.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #32
      Да не забравим и най - якото - да резнеш някоя Golf GTI - "бегачка"
      Fiat Brava 1.8 16V GT

      Коментар


        #33
        niko09 написа:
        Да не забравим и най - якото - да резнеш някоя Golf GTI - "бегачка"
        Тук най-голямото удоволствие е да видиш как се променя изражението на наглото келешче, което го кара най-често
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #34
          snake написа:
          gantcho написа:
          Не харесвам следното:...2. Паркирам пред нас с отворени прозорци, музиката дъни. Спирам двигателя. Мамка му - прозорците си остават отворени Трудно се изгражда навик първо да ги затваряш, а после да гасиш двигателя.
          Това го бях забравил. Наистина е дразнещо, че ел.стъклата действат само, когато колата е на контакт.Още един минус: Втори фиат карам, но двигателят продължава да ми се струва шумен с тези високи обороти.Сетих се и за още нещо, което харесвам: нямаш грижи за фаровете и мигачите, когато изключваш двигателя. Липсата на ръжда също ме впечатляваше в началото, но вече я приемам за даденост за всеки съвременен автомобил.
          Това да ви е проблема, колеги. Решава се само срещу 40 лв. Майсторът, който ми монтира алармата, ми монтира и един блок, който след заключване на колата от дистанционното, последователно вдига и отворените прозорци.
          Peugeot 301
          Punto 1.9 JTD - на жената

          Коментар


            #35
            snake написа:
            gantcho написа:
            Не харесвам следното:...2. Паркирам пред нас с отворени прозорци, музиката дъни. Спирам двигателя. Мамка му - прозорците си остават отворени Трудно се изгражда навик първо да ги затваряш, а после да гасиш двигателя.
            Това го бях забравил. Наистина е дразнещо, че ел.стъклата действат само, когато колата е на контакт.Още един минус: Втори фиат карам, но двигателят продължава да ми се струва шумен с тези високи обороти.Сетих се и за още нещо, което харесвам: нямаш грижи за фаровете и мигачите, когато изключваш двигателя. Липсата на ръжда също ме впечатляваше в началото, но вече я приемам за даденост за всеки съвременен автомобил.
            На типото ако е загасен двигатела работат като отворена вратата.Като слизам си ги дигам без проблем.Друг е въпроса че ми искачат рамката понеже ми се счупиха водачите :D
            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

            ZFA16000002608488

            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

            Коментар


              #36
              Харесвам: Интериора - кожен салон с всички глезотийки, качеството на материалите.Външния вид на колата, иникалното поведение на пътя - стабилност при висока скорост в завой.Не харесвам разхода на бензин, сега зимата .... Не харесвам и "легналите полицаи" и дупките, ама това е друга тема!
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #37
                blagun написа:
                Харесвам: Интериора - кожен салон с всички глезотийки, качеството на материалите.Външния вид на колата, иникалното поведение на пътя - стабилност при висока скорост в завой.Не харесвам разхода на бензин, сега зимата .... Не харесвам и "легналите полицаи" и дупките, ама това е друга тема!
                Ало, алоо...намали малко... :D
                Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #38
                  Постоянно гасне (мамицата й ) и е вечно мръсна. Харесвам дизайна и цвета.
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #39
                    Харесвам: просторното купе; големите седалки; вратата за багажника (няма опасност да я забравя отключена), огледалата с подгряване; лекия волан; възможността за регулиране на фаровете; изключването на фаровете и мигачите при изгасен двигател; Не харесвам: Гредите отпред - твърде големи са и намаляват видимостта; твърдата возия; калпавата щека за маслото, която се гъне, да не казвам какво; калпавите дръжки на вратите;
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #40
                      Няма нещо, което да не харесвам на колата! Сладуранка мамина! Леко управление, готина визия, белия цвят (ама снежнобял, пред който останалите бели коли изглеждат жълтакави, а е на 19 години боята), без загатване от корозия, табло от F18 суперхорнет, което на всичкото отгоре е и безпроблемно, перфектни спирачки, страхотно ускорение, перфектна работа на двигателя, силни фарове (особено с тия найтбрейкъри), карал съм я и по плажа (навсякъде върви като 4х4), събирал съм вътре 2 перални и затварям 5-тата врата! Има само един недостатък - абе не става за секс на предния капак! Д-то на партньорката вдлъбва капака, ма...ка му!

                      Коментар


                        #41
                        абе не става за секс на предния капак! Д-то на партньорката вдлъбва капака, ма...ка му
                        Е та това е сериозен недостатък.

                        Коментар


                          #42
                          SokOtPraskova написа:
                          blagun написа:
                          Харесвам: Интериора - кожен салон с всички глезотийки, качеството на материалите.Външния вид на колата, иникалното поведение на пътя - стабилност при висока скорост в завой.Не харесвам разхода на бензин, сега зимата .... Не харесвам и "легналите полицаи" и дупките, ама това е друга тема!
                          Ало, алоо...намали малко... :D
                          E повече от това не мога да намаля Иначе по темата, не харесвам и данъка, който плащам за колата тук в София
                          BMW E90 320D
                          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                          Коментар


                            #43
                            Не се оплаквай, че ак беше в Хасково например, щеше да плащаш още по’ече. Питай колегата Yavor. И в Добрич май бяха по-скъпи данъците.

                            Коментар


                              #44
                              Единственото което ме дразни в алфетата е това че е ниска.А най харесвам киселите физиономии на разни с x5-ци туарези и др. подобни кочини които изрязвам винаги ))))))))))
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                              http://forum.fiat-bg.org

                              Коментар


                                #45
                                Тракащите и поскърцващи пластмаси, тракащия вариатор, "голямото" разстояние на карантиите от земята(цели 12см. )и да не забравяме - хубавия разход на гориво. Това са "-"Като най-голям "+" - позицията на водача и ергономията в купето.

                                Коментар

                                Working...
                                X