Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво харесвате и какво мразите във вашата кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да обобщим оплакванията:чести повреди и скъпо обслужване на по-новите модели ...
    Punto 1.2 75hp '95

    Коментар


      #17
      Мен най ме кефи лесното управление на Бравата, простора който има затакъв клас кола. За дразнене, определно тропането, което може и да се оправи следсериозна инвестиция, но както и да е. :D
      Brava 103HP
      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

      Коментар


        #18
        Мен ме кефи дизайна,че дори и след толкова години изглежда доста по - съвремено от съвремените автомобили А ме дразни,че капe вода точно върху таблото с бушоните и липсата на плафон отзад също още ми е непонятно.
        Fiat Brava 1.8 16V GT

        Коментар


          #19
          Дано не ми се случва(не че няма да се справя механик съм) ама къде са ви тия чести счупвания колеги?Харесвам в колата визията и возията, и интериора за кола на тези години. Харесвам как се държи на пътя и звука на мотора, харесвам лекото управление.Минус: маалко недостатък с тракането на задните пласмаси в багажника.... ма то се оправя.. иначе всичко друго си е наред, не харесвам това и че слагането на не оригинално сиди разваля иначе красивия интериор...

          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
          ex:Opel Kadett 1.3
          ex:Fiat 125p
          ex:Москвич 412

          Коментар


            #20
            Аз по принцип съм Флюбен в колата си, за това ще изтъкна само минусите: слаб двигател; евтина пластмаса и изработка; много врати; липса на някои важни екстри; друго не се сещам в момента.... но пак повтарям - аз съм влюбен в колата си

            Коментар


              #21
              Доволен съм от моето пунто малък разхот за сега слуша 2год. го карам вече само едно неми харесва возията му, малко е като каруца но иначе бива.

              Коментар


                #22
                На пунтото-возията и многото пластмаси по цялата кола,които създават чувството за ненадежност поне в мен.Ама кво да се прави,все пак колата на тати,не съм избирал аз Харесва ми,че сега в зимните поледици и снегове нямаше абсолютно никакви проблеми,и по баир на лед рие и то само с предни зимни :D Също така ми харесва осветлението на таблото.
                Punto 1.2 75hp '95

                Коментар


                  #23
                  Lestat написа:
                  Дано не ми се случва(не че няма да се справя механик съм) ама къде са ви тия чести счупвания колеги?Харесвам в колата визията и возията, и интериора за кола на тези години. Харесвам как се държи на пътя и звука на мотора, харесвам лекото управление.Минус: маалко недостатък с тракането на задните пласмаси в багажника.... ма то се оправя.. иначе всичко друго си е наред, не харесвам това и че слагането на не оригинално сиди разваля иначе красивия интериор...
                  Абсолютно на същото мнение съм колега
                  Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                  Коментар


                    #24
                    Харесва ми ниската им цена.Просто няма друга по-добра алтернатива за тези пари :D
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #25
                      Харесва ми всичко почти в нея. Когато седна в нея изпитвам уют и душевен мир. Понякога излизам само да покарам ей така за пофтичка. Не ми харесва (понякога) ниското окачване , трябва да внимавам а понякога се уливам и забравям за спящите полицаи и после от невежество правя излишни разходи. Другото, което мога да отделя в графата "не харесвам", но по-правилно е да кажа, че искам да си сменя джантите с така желаните от ХГТ след 2000г. Друго няма.
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #26
                        Не ми харесва,защото мойта е вече много стара на 15г.И през 2-3 месеца съм в бокса.
                        ex. punto elx 1.2i
                        Lancia Libra 1.6

                        Коментар


                          #27
                          Мразя пистовият ремък и всичките му ролки и шайби на моята кола след като днес за пореден път ме предаде...иначе всичко останало ме кефи.
                          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                          Коментар


                            #28
                            Всичко ми харесва, но ние хората сме устроени да се целим винаги по-нависоко, но когато тегля чертата виждам, че имам коли с прилично качество за прилична цена. За JTD -то съжалявам, че не свалих цена, защото след 5000 км. каране видях проблеми, които ще ме ощетят финансово, но и колкото да ме ощетят екстрите, простора, моща и пр. не мога да ги търся в друга марка кола от 2001 год. за цена от 5900 лв.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #29
                              Мразя това, което беше оставил предишния собственик за ремонт, а то не беше малко, но вече почти не остана. Едно не харесвам само това са фаровете, като единия повече, защото е Депо също спомен от предишния собственик на автомобила, абе слабо си светят.
                              --Старата ръжда любов не хваща!--
                              156 sportwagon 1,9 jtd 115
                              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                              Коментар


                                #30
                                Не харесвам следното:1. Колата е имала в миналото лек челен удар. Оправена е чудесно и безкомпромисно (дори фаровете са подменени с оригинални с ел. регулиране, пръскалките работят чудесно), но с едно изключение: липсва шофьорския airbag. Дотук добре, само че капакът на волана е закрепен по чекиджийски начин - хлопа и го очаквам всеки момент да падне. Тогава в красивия интериор ще зейне грозна язва 2. Паркирам пред нас с отворени прозорци, музиката дъни. Спирам двигателя. Мамка му - прозорците си остават отворени Трудно се изгражда навик първо да ги затваряш, а после да гасиш двигателя.Всичко останало по колата ми харесва. Набира брутално като я настъпя. Да чукам на дърво, за 15000 км не се е повредило нищо. Няма друга кола от подобен клас и година, със сравним дизелов двигател, с толкова евтини консумативи. Изключително приятен и просторен семеен автомобил.
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X