Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво харесвате и какво мразите във вашата кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво харесвате и какво мразите във вашата кола

    Аз на моята и харесвам че е икономична 5 извънградско / 7 градско. Brava 1.9DМразя - че постоянно се чупи-веднъж на 2 месеца е в сервиз за нещо. Ето сега пак-точно когато най ми трябва и нямям време да се разправем с нея - ми блокира предно ляво колело. Вбесявя ме тази кола!!!!!

    #2
    Колата е сложно техническо изобретение, което, от време на време, се чупи. Нищо не харесвам или мразя в нея - не харесвам пътищата, благодарение на които се налага да се бъркам по-дълбоко от време на време, иколата се раздрънка за отрицателно време, да не говорим за возията... недай си боже да е някой третокласен път, никога не поправян
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Дизайна, ксенона, кожения салон, хидравликата, съединителя...мразя това, че се чупи много често, но това скоро ще се промени
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        не ми харесва само това, че има хронични здравословни проблеми
        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

        Коментар


          #5
          Не ми харесва скъпата поддръжка и консумативи.., ама кат се влюбихме с нея (от пръв поглед стана), та сега си трая... а и още си я обичам... даже повече от жената! (бааааси, една бобина е 150 кинта.., а има цели 4-ри )
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            Само разхода малко ме притеснява ама за толкова време вече и свикнах!
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              Харесва ми най-вече това, че колата има вид - с такава кола не се срамувам да спра до по-"престижни" марки. Минус - всичко пластмасово под капака (кожух на въздушния филтър, казанче за течността за чистачките и др.) е под всякаква критика и това много ме дразни. Колкото и да е маловажно, с кожуха за въздушния филтър фиат направо са се изложили.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Харесва миииии, че ми беше много уютна, това е да постигнеш такъв комфорт в колата си, че да с кеф да си я караш....Харесва ми като вътрешен дизайн (Браво), а и също така че много пъргаво тръгваше (1.8 ГТ). Не ми харесва, че е тотална щета А иии също така, че съм младо девойче, пък си давах паричките за моята кошница, ама пък ми дава независимост някаква, така че 50/50 :D
                Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  Наистина платмасовите джаджи много ме дразнят. И не говоря за таблото. Пръскалките на стъклата и щифта, който държи корите от вътрешната страна на стоповете ми скъсаха нервите и са вече тотално сдъвкани. Дразни ме и недомислената история със скъпия термостат, както и 3-те конски сили без които спокойно мога да мина, и заради които плащам 5 пъти по-висок данък. Иначе щом ощеси я карам явно има защо :D
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    на мен ми харесва всичко в моята кола харесва ми че като седна в нея и забравям за изпълненото с напрежение ежедневие поне докато не се наложи да избегна някои трап които се е отворил след снега Колега, не уважавате българския език определено.Поправих цифрите на букви, но това е за последно.Липсата на каквито и да е препинателни знаци е фрапираща.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                    Коментар


                      #11
                      Харесва ми че седалките само с едно лостче се регулират а не като повечето коли с "врътка"
                      Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                      ZFA16000002608488

                      ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                      Коментар


                        #12
                        Не ми харесва,че през уикендите и официалните празници почива(в сервиза).

                        Коментар


                          #13
                          Не харесвам единствено липсата на достатъчно джобове - всъщност освен джобовете на вратите има само един малък процеп под ЦД-то, където влиза кутия цигари, но аз пък не пуша.Няма поставки за чаши (сложил съм си, но е друго да има оригинални.Харесвам всичко останало.

                          Коментар


                            #14
                            Най-много мразя това че няма хидравлика
                            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                            ZFA16000002608488

                            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                            Коментар


                              #15
                              Харесва ми,че за нейните годинки има ел. стъкла,климатиче,централно и верно,седалките с това лостче са супер,много ме кефят.Адските са.Също така ми харесва ,че не гние(голям плюс).Не ми харесва ,че няма хидравлика и малко друса но....за толкова пари съм предоволен.
                              ----------------------------------------------------------------------------
                              Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                              ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                              ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                              Коментар

                              Working...
                              X