Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-честите нарушения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-честите нарушения

    Кои са най-честите нарушения който правите колеги?
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    #3
    признавам си, че карам малко по-бързичко от необходимото, но.... това е само понякога
    FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
    FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

    Коментар


      #4
      Отговор номер 1 естествено.Предполагам той ще оглави класацията
      ----------------------------------------------------------------------------
      Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
      ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
      ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

      Коментар


        #5
        ееее вие пък само с превишена :D аз пък съм за номер 6 случва ми се понякога ,абе маи си е по често
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #6
          Алкохол - никога.Превишаването на скоростта и паркирането на забранени места са просто неизбежни в БГ.
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #7
            todorshalev написа:
            ееее вие пък само с превишена :D аз пък съм за номер 6 случва ми се понякога ,абе маи си е по често
            а номер 6 е ????
            ----------------------------------------------------------------------------
            Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
            ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
            ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

            Коментар


              #8
              IvanIanushev написа:
              todorshalev написа:
              ееее вие пък само с превишена :D аз пък съм за номер 6 случва ми се понякога ,абе маи си е по често
              а номер 6 е ????
              опаааааа то е номер 5 просто се объркахПП:колеги някои да знае каква е глобата за Не спазване на дистанция и реализиране на ПТП,и кога един акт трябва да се плати (знам че е в рамките на месец ама горе долу кога е въведен в ПЦ на кат за да го платя)
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #9
                Първите 3 ги правя постоянно, а другите 2- никога.
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #10
                  Аз нито 1 от тиянаи често минаване на жълто
                  Mercedes E200 coupe

                  Коментар


                    #11
                    Re: Наи честите нарушения

                    todorshalev написа:
                    Кой са наи честите нарушения които правите колеги?
                    Ами... не знам, защото принципно избягвам да съм в нарушения.., а камо ли да си ги броя. Но пък знам, че най се пише с "Й"... а когато степенуваш - слагаш тире по между степента и думата която степенуваш!И "кои", в изречението ти изразява множествено число, което би трябвало да ти говори, че се пише с обикновенно "И".., ама я по-добре да се отдадем на лафмоабета...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #12
                      Няма шофъор,който да спазва всички ограничения за скоростта ! Гласувах за алкохол,защото за българина да караш пил не е нищо особенно а напротив - нещо нормално,което се случва в всекидневието ! Дори да си пил една две ракии нищо колко голям юнак си ,и се губи и внимание и концентрация и всичко !
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #13
                        Re: Наи честите нарушения

                        nikki_sixx написа:
                        todorshalev написа:
                        Кой са наи честите нарушения които правите колеги?
                        Ами... не знам, защото принципно избягвам да съм в нарушения.., а камо ли да си ги броя. Но пък знам, че най се пише с "Й"... а когато степенуваш - слагаш тире по между степента и думата която степенуваш!И "кои", в изречението ти изразява множествено число, което би трябвало да ти говори, че се пише с обикновенно "И".., ама я по-добре да се отдадем на лафмоабета...
                        Колеге съжалявам за правописните грешки нооо така е човек с 3 по БеЛ е така.А пък и съм пил няколко водки
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          #14
                          Номер 4 брои ли се, ако колата се мести в рамките на 30-40 метра???
                          Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                          Трезвен ТУК не пиша!
                          Un Italiano Vero

                          Коментар


                            #15
                            kilar написа:
                            Номер 4 брои ли се, ако колата се мести в рамките на 30-40 метра???
                            абе маи се брои щото си е сядане зад волана и потегляне ПП:поне според мен
                            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                            Коментар

                            Working...
                            X