Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупиха ми огледалото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    style34 написа:
    А другите що не ми се вярва, че ако някой ви направи нещо на хубавите фиатки и знаете кой е ще останете безучастни??? Не можете да ме убедите в това. Някой ти чупи огледалото, знаеш, че е той, виждаш го на другия ден него или колата му и подминаваш просто така? Не мога да си го представя нещо...
    А аз ще те попитам, ти какво ще направиш, ако на "твоето" място започне да паркира някой/я?
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #32
      style34 написа:
      ... А другите що не ми се вярва, че ако някой ви направи нещо на хубавите фиатки и знаете кой е ще останете безучастни???...
      Точно в това е проблема, че в случая няма 100 % гаранция кой е извършителя. Много пъти нещата изглеждат уж очевидни, но действителността е друга.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #33
        nikki_sixx написа:
        style34 написа:
        А другите що не ми се вярва, че ако някой ви направи нещо на хубавите фиатки и знаете кой е ще останете безучастни??? Не можете да ме убедите в това. Някой ти чупи огледалото, знаеш, че е той, виждаш го на другия ден него или колата му и подминаваш просто така? Не мога да си го представя нещо...
        А аз ще те попитам, ти какво ще направиш, ако на "твоето" място започне да паркира някой/я?
        А как да разберем кое е твоето място като всичката земя около блока е общинска собственост ???
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #34
          коцев написа:
          nikki_sixx написа:
          style34 написа:
          А другите що не ми се вярва, че ако някой ви направи нещо на хубавите фиатки и знаете кой е ще останете безучастни??? Не можете да ме убедите в това. Някой ти чупи огледалото, знаеш, че е той, виждаш го на другия ден него или колата му и подминаваш просто така? Не мога да си го представя нещо...
          А аз ще те попитам, ти какво ще направиш, ако на "твоето" място започне да паркира някой/я?
          А как да разберем кое е твоето място като всичката земя около блока е общинска собственост ???
          Именно! Аз нямам мое място. Така че като си го купя от общината, тогава ще си го оградя и ще имам претенции. До тогава - кой къде намери. Аз ти отговорих, а ти не...
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #35
            Kuku написа:
            Пак ще попитам - ако не е той?
            Затова казах, че е вариант за сега само да проведе един разговор, а ако се случи нещо подобно втори път - вече мисля е ясно кой е. Толкова случайни вандалски прояви малко не ми се вярва.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #36
              Добре де, ами след разговора, паркирайки колежката някъде другаде колата си, ако пак й счупят нещо по колата?Аз лично мое място пред блока нямам - има място където паркирам НАЙ-ЧЕСТО, но нито веднъж през живота си не съм направил забележка на никой, който е спрял там ("там" е непосредствено под прозореца ми - живея на първия етаж), защото нямам право, камоли да чупя и да трОша.Намирал съм преди години червеното Браво надрано с ключ по капака, но как да знам кой е - отивам при застрахователя и се оправям

              Коментар


                #37
                Започнете от това,че колежката е спряла на мястото на голфаджия.Това обеснява нещата
                Fiat Brava 1.8 16V GT

                Коментар


                  #38
                  Kuku, е нали и аз това казвам. Ама не всички са като теб, както виждаш. Да ти припомня случката - колежката спира първи път, онзи и рита колата и казва, че някаква пикла няма да му спира на мястото (тук вече е ясно за какъв боклук си говорим), после пак спира там и резултата е счупено огледало. Ако аз заплаша някой с отвличане и наистина го отвлекат, ще съм първия заподозрян. Ок, приемаме, че не е бил той, а случайно минаващ тъпак. Колежката има неблагоразумието да спре на паркинга за обществено ползване, който е колкото нейн, толкова и на въпросния господин. И пак се случва нещо неблагоприятно на колата й. Кой би предположил ти, че е извършителя? Друг случайно минаващ тъпак/вандал?
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #39
                    В някой от по - цивилизованите дървави като спреш на някой на мястото или спреш неправилно просто ти вдигат едната чистачка да стои изправена.Елементарно е,нищо не се чупи,а и ти знаеш за другия път.
                    Fiat Brava 1.8 16V GT

                    Коментар


                      #40
                      Ама как ше ми вдигат чистачки мистачки и ше ми дерат колата и ше ми трошат огледалата, ще сипрам кадето си искам, не че са ми правили някога проблем за мястото, но пък ако се случи може и да си разменим по някой шамар ако се наложи. Това с щетите по колата е тъпо и струва много време и ядове с застрахователите, виж боя е друго нещо и държи влага за по-дълго време.

                      Коментар


                        #41
                        niko09 написа:
                        В някой от по - цивилизованите дървави като спреш на някой на мястото или спреш неправилно просто ти вдигат едната чистачка да стои изправена.Елементарно е,нищо не се чупи,а и ти знаеш за другия път.
                        Тук въпроса е, че мястото не е на никой. То е общинска собственост. Иначе наистина има хора, които спират безобразно, заемайки място за три коли и запушвайки други три. На тези спокойно можеш да им сложиш бележка или да им вдигнеш чистачките, и ако спре още 2-3 пъти така си заслужава нещо по-сериозно. Но в случая говорим за друго. Както и да е. Аз винаги съм казвал, че страната е такава заради манталитета на българите. Много дребни души сме и това е лошото.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #42
                          style34 написа:
                          Именно! Аз нямам мое място. Така че като си го купя от общината, тогава ще си го оградя и ще имам претенции. До тогава - кой къде намери. Аз ти отговорих, а ти не...
                          Е, защо е нужно да ти отговарям, след като ти сам си отговаряш. Преди време се жалвах в една друга тема... как докато съм на гости в един авер... и някой с теглича си ми е направил дупка в задната броня. Кка да съм сигурен кой е? Или да тръгна да потроша колите на всичките му съседи.., шото да се научат, че щом съм паркирал - неа ме барат, че да не ги гръмна... (шот съм страшен гангстер разийш). Приех това като случайност... изпълнение на някой недодялан "шофьор/ка", опитал се да паркира... и ме нацелил. ...за мое щастие, бях паркирал с муцуната към тротоара.Тааа, такива неща де.., избягвам саморазправата. Смятам, че най-малкото възрастта ми го изисква...
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #43
                            nikki_sixx написа:
                            А аз ще те попитам, ти какво ще направиш, ако на "твоето" място започне да паркира някой/я?
                            Ники мене ми одраха първо шофьорската врата, после двете десни врати, счупиха ми после и прозореца на дясната предна врата, чупиха ми и чистачки и т.н. , удряха ме на паркинга, един не знам как ме ударил, ама ми беше паднало стъклото на огледалото на шофьорската врата та си го лепих после, един вид колата съм я прежалил. И това всичкото щото съм си с ТХ-регистрацията. И въпреки, че съм я прежалил както ти казах, ако видя някой да я драска или троши нещо пак бих му счупил главата, щото тая кола аз си знам с колко труд и мъки съм си я изкарал и какво ми е струвала. Конкретното място не е негово, нито на баща му. Ако ти видиш някой да ти драска вратата с ключ да няма да го помолиш да ти одраска и другата?
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #44
                              sachma написа:
                              Ако ти видиш някой да ти драска вратата с ключ да няма да го помолиш да ти одраска и другата?
                              Ако го видя.., амиии - не знам. А ако Ботев беше с каска, а Левски с ботуши?
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар


                                #45
                                Ако-то цапа и мирише... Иначе е много готино да смъкнеш предния номер на някой добър гражданин,който те е затворил или спрял където трябва.А относно общинските места те са ясни,но сетете се за едни други съобразителни шофЕри,които паркират точно пред стъпала на входа,на тротоара и т.н.
                                Fiat Brava 1.8 16V GT

                                Коментар

                                Working...
                                X