Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фотоапарат...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фотоапарат...

    Апарата ми е цифров, но вади много големи снимки (като пиксели). Мога да го настроя на 640x480, но и това не ми върши работа да си направя аватар. Има ли значение растоянието, от което снимам. Даите мнения
    Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

    #2
    Ами щом ти е готин фотоапарата (и очевидно нямаш Photoshop за да си го редактираш), то използвай вградения редактор (Resize/Crop) на фотоапарата за да направиш снимката например 120 на 120...
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    Коментар


      #3
      За по лесно и качествено редактиране на снимките трябва да си качиш хйкакъв софтуер за фотообработка. за ползвам ACDSee 6.0.
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        Re: Фотоапарат...

        bademino написа:
        Апарата ми е цифров, но вади много големи снимки (като пиксели). Мога да го настроя на 640x480, но и това не ми върши работа да си направя аватар. Има ли значение растоянието, от което снимам. Даите мнения
        Дръпни си http://www.irfanview.com/Много добра, пъргава и съвършенно безплатна програмка за обработка на изображения.Ако имаш някакви други въпроси, задай ги в нашия фотографски форум http://photo-forum.net/
        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

        Коментар


          #5
          Всъщност повечето програми за преглед на изображения имат и редактор с който могат да се променят размерите. Лично аз след доста експерименти с различните програми се спрях на XnView като най-незатормозяваща компа ми
          The sands of time for me are running low....

          Skype Nick: SwordLord

          Коментар


            #6
            Аз лично прпоръчвам PicasaМного добре ти организира всички снимки на компа и освен това можеш да ги редактираш с богат набор инструменти с интуитивен интерфейс.Намалянато на снимките става чрез маркиране и команда export след което ти дава да си ибереш резолюция.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Още един глас за Picasa.Чрез нея можеш да откриеш всяка снимка на която дори по понятни не знаеш името, както и кога е правена.

              Коментар


                #8
                Бре хора става и с най-обикновен Microsоft Paint!
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #9
                  Големи благодарности на всички
                  Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                  Коментар


                    #10
                    Колега, ако все още имаш проблеми - просто изпрати снимката, която харесваш и ще ти я направим на аватар!
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #11
                      Още по големи благодарности. Свалих си pikasa и по важното е , че се оправям с нея без никакъв проблем. Остана само да си снимам колата и да я кача. Ашкосун на всички.
                      Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                      Коментар


                        #12
                        Или просто ползвай този сайт за да прикачваш големите си снимки:http://imageshack.us/Копираш линка който се показва след причакването в Thumbnail for forums (1)
                        1997 Brava 1.6, 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X