Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следващата ви кола фиат ли ще е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за втора кола съм се надочил към ASTRА 1.7CDTI 16V комби около 2004г. а искам бравата да я сменя за пунто да карам в града.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      Да , искам Фиат Купе.

      Коментар


        style34 написа:
        Жилищата, в които живеят американците как да го кажа, наистина са жилища, за разлика от нашите кибритени кутийки, които също изплащаме 30 години.
        Жилищата, в които живеят американците, са направени от гипсокартон (изключая малкия брой стари градски апартаменти), можеш сам да си дадеш сметка за реалната им себестойност. Затова първото торнадо оставя на улицата цели квартали Иначе изглеждат много готини и просторни, това не може да се отрече.
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          gantcho написа:
          style34 написа:
          Жилищата, в които живеят американците как да го кажа, наистина са жилища, за разлика от нашите кибритени кутийки, които също изплащаме 30 години.
          Жилищата, в които живеят американците, са направени от гипсокартон (изключая малкия брой стари градски апартаменти), можеш сам да си дадеш сметка за реалната им себестойност. Затова първото торнадо оставя на улицата цели квартали Иначе изглеждат много готини и просторни, това не може да се отрече.
          OFF - Ами защо да строят масив след като има торнадо и т.н. Тук ако имаше торнадо половината къщи да са изпопадали. В крайна сметка изглеждат добре, нови са, просторни са, достъпни са. В България хората все още не са отворени към "Сглобяемите къщи", въпреки че имат доста предимства. Чудя се само, защо хората с нови апартаменти тук се трошат да слагат гипскартони по стените си и да облицоват със сайдинг старите си паднали къщи. След като това става все по-популярно и тук в затънтената България, явно моделът им е успешен. Само, че българинът отрича всичко ново, поради незнанието си. Аз лично бих предпочела просторна сглобяема къща пред, схлупен апартамент с кухня, хол и спалня събрани в едно.
          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

          Коментар


            blagun написа:
            Следващата ми кола ще е Фиат, само ако произведат нова версия на Купе ...
            АбсЕлютно подкрепям тази мисъл :D Невиждам какъв друг модел на Фиат бих си взел сега.
            Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
            Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

            Коментар


              SokOtPraskova написа:
              gantcho написа:
              style34 написа:
              Жилищата, в които живеят американците как да го кажа, наистина са жилища, за разлика от нашите кибритени кутийки, които също изплащаме 30 години.
              Жилищата, в които живеят американците, са направени от гипсокартон (изключая малкия брой стари градски апартаменти), можеш сам да си дадеш сметка за реалната им себестойност. Затова първото торнадо оставя на улицата цели квартали Иначе изглеждат много готини и просторни, това не може да се отрече.
              OFF - Ами защо да строят масив след като има торнадо и т.н. Тук ако имаше торнадо половината къщи да са изпопадали. В крайна сметка изглеждат добре, нови са, просторни са, достъпни са. В България хората все още не са отворени към "Сглобяемите къщи", въпреки че имат доста предимства. Чудя се само, защо хората с нови апартаменти тук се трошат да слагат гипскартони по стените си и да облицоват със сайдинг старите си паднали къщи. След като това става все по-популярно и тук в затънтената България, явно моделът им е успешен. Само, че българинът отрича всичко ново, поради незнанието си. Аз лично бих предпочела просторна сглобяема къща пред, схлупен апартамент с кухня, хол и спалня събрани в едно.
              Ами да си построят масивни къщи, за да не ги събори торнадото Сглобяемите къщи се строят в САЩ (и не само) поради няколко основни причини: бързо се сглобяват и не чакаш цяла година за основи, довършителни работи, обзавеждане и прочие; лесно се сглобяват, защото идват на готови конструкции от фабриката; струват малко пари, заради многото бройки, които бълва фабриката ежегодно.... причината НЕ е, че са много хубави Историята познава не един и два случая за коли влезнали в хола, в спалнята, в кухнята... е как няма да влезнат, като то има само три летви и две платна талашит за стена Сглобяемите или т.нар. немонолитни постройки са подходящи за сезонно обитаеми къщи, вили, складове и т.н., НЕ за основно жилище!Това, че американците ги ползват за такива, не ги прави подходящи и/или много хубави, нали?!

              Коментар


                SokOtPraskova написа:
                gantcho написа:
                style34 написа:
                Жилищата, в които живеят американците как да го кажа, наистина са жилища, за разлика от нашите кибритени кутийки, които също изплащаме 30 години.
                Жилищата, в които живеят американците, са направени от гипсокартон (изключая малкия брой стари градски апартаменти), можеш сам да си дадеш сметка за реалната им себестойност. Затова първото торнадо оставя на улицата цели квартали Иначе изглеждат много готини и просторни, това не може да се отрече.
                OFF - Ами защо да строят масив след като има торнадо и т.н. Тук ако имаше торнадо половината къщи да са изпопадали. В крайна сметка изглеждат добре, нови са, просторни са, достъпни са. В България хората все още не са отворени към "Сглобяемите къщи", въпреки че имат доста предимства. Чудя се само, защо хората с нови апартаменти тук се трошат да слагат гипскартони по стените си и да облицоват със сайдинг старите си паднали къщи. След като това става все по-популярно и тук в затънтената България, явно моделът им е успешен. Само, че българинът отрича всичко ново, поради незнанието си. Аз лично бих предпочела просторна сглобяема къща пред, схлупен апартамент с кухня, хол и спалня събрани в едно.
                Офффф, нещо се отплесна темата в странна посока и се извинявам за своя принос, но все пак ще го кажа:Да, строят се къщите им от хартия и реалната им себестойност е минимален процент от продажната им цена на по 200-300 хиляди bucks. Дори и мястото не струва толкова - всичко отива в бездънните джобове на съответния developer. Плащат се луди пари за съответния квартал, щото кварталът е мноооооо "престижен". Сигурно над 50% от цената на всичко е такса "суета". Проблемът не е в принципа за леко строителство, а във факта, че си го плащаш като за масив и то няколко пъти отгоре. Но всичко това еедин мехур, който наскоро се пукна и ситуацията там продължава да оре надолу.Българското строителство може да е некачествено (особено през последните години с хилядите ментарджии) но със сигурност ще издържи на всяка буря. Аз не се притеснявам, че блокът ми ще падне от вятъра. Не желая да водя този спор, ясно е и не отричам, че в САЩ стандартът е по-висок, но пък и не мога да приема разни прихласвания и абсолютизирания.
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  Не бе колеги, то е смешно само по себе си да сравняваме каквото и да е нещо в България с Щатите. Всеки си има мнение, и моето беше близко до вашето преди да поживея там. Не убеждавам никой в нищо, естествено. Не всички къщи там са сглобяеми. Стандарта е съвсем различен. А тук при една по-силна буря не се знае какво ще стане. Да припомням ли, че новият терминал на летището започна да се разпада при последния по-силен вятър?
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    Изказвам мнение само и единствено за неща, с които съм запозната, като не искам да го налагам. В случая само ще кажа, че от около една година съм мениджър-продажби във фирма, предлагаща сглобяеми къщи.
                    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      Е?Питам и двамата

                      Коментар


                        Kuku написа:
                        Е?Питам и двамата
                        Казвам индиректно, че не споделям мнението ти за сглобяемите къщи като цяло. Има сглобяеми - сезонни и сглобяеми за целогодишно ползване. Тези за целогодишно ползване не са тип "две летви и парче талашит". Също така изглеждат добре и мисля, че са на доста високо ниво спрямо съвременното строителство.Сори за офф-а още веднъж.
                        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          Аз пък не разбрах въпроса. В смисъл не беше много изчерпателен в случай, че съм един от "двамата" де...
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            Карам Фиат от 6г. този ми е 3-я,но мерака винаги ми е бил за ауди.Преди 10-12г. имах ауди 100 страхотна кола беше за времето си.По-това време бях ерген,мислиш само за колата и гажета :D .Но сега като семеен малко по-иначе седят нещата, мислиш за дом ,деца и любимата марка остава на заден план,но от друга страна получаваш много по-скъпи неща.Така,че карайте си фиатите и хич да не ви пука има много по-важни неща на тоя свят.
                            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                            Коментар


                              Kuku написа:
                              Ами да си построят масивни къщи, за да не ги събори торнадото Сглобяемите къщи се строят в САЩ (и не само) поради няколко основни причини: бързо се сглобяват и не чакаш цяла година за основи, довършителни работи, обзавеждане и прочие; лесно се сглобяват, защото идват на готови конструкции от фабриката; струват малко пари, заради многото бройки, които бълва фабриката ежегодно.... причината НЕ е, че са много хубави Историята познава не един и два случая за коли влезнали в хола, в спалнята, в кухнята... е как няма да влезнат, като то има само три летви и две платна талашит за стена Сглобяемите или т.нар. немонолитни постройки са подходящи за сезонно обитаеми къщи, вили, складове и т.н., НЕ за основно жилище!Това, че американците ги ползват за такива, не ги прави подходящи и/или много хубави, нали?!
                              Чак сега го виждам това мнение, явно вчера сме писали едновременно.
                              She was only a whisky maker but he loved her still.

                              Коментар


                                За малко разнообразие нека да кажа и аз:Следващият ми автомобил - НЯМА да е Фиат , просто смятам да мина на 4х4, което не означава че не съм доволен от Фиатката, дори възнамерявам да си я запазя за из София. Където ще я подарявам на някой за 3к по-добре да си я карам, то и без това поддръжката и излиза колкото едноседмична закуска на децата Иначе фаворит си и остава Бенца т.е. по-следващата ще е БЕНЦ (тъкмо до тогава се надявам да почнат да ги правят отново читави)
                                ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                                o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                                Коментар

                                Working...
                                X