Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следващата ви кола фиат ли ще е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Следващата ви кола фиат ли ще е?

    Каква ще е следващата Ви кола? Дали пак ще е фиат или не.Що се отнася до мен аз твърдо сам решил да сменям марката и да минавам на ауди а3 или а4. Не съм решил още точно модела.

    #2
    Аз лично смятам отново да е Fiat може би Stilo,ако ли пък не е е ще е Alfa Romeo или Lancia, но твърдо съм решил да е италианска :D
    FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
    FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

    Коментар


      #3
      Със сигурност ще е италианска отново, може би Fiat или Lancia. Но дори и поради някаква причина да реша да сменя марката (което няма да се случи) със сигурност няма да е производство на концерна Volkswagen-Audi. Никога.
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        gantcho написа:
        Със сигурност ще е италианска отново, може би Fiat или Lancia. Но дори и поради някаква причина да реша да сменя марката (което няма да се случи) със сигурност няма да е производство на концерна Volkswagen-Audi. Никога.
        Същото. Без да пренебрегвам Алфа.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Re: Следващата ви кола фиат ли ще е?

          mitakkk написа:
          Каква ще е следващата Ви кола? Дали пак ще е фиат или не.Що се отнася до мен аз твърдо сам решил да сменям марката и да минавам на ауди а3 или а4. Не съм решил още точно модела.
          Фиат разбира се. А мога ли да попитам защо си решил да смениш марката?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Предполагам следващата ми кола ще е около 2125 година. Но все пак бих си взел една Ланчия, предполагам с вертикално излитане....

            Коментар


              #7
              Зависи от финансиите, ако спечеля милионче защо да не си взема един мерник :D !
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                Като гледам накъде отиват нещата, тая ще е вечно моя, а следващата ще е летяща
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  Fiat Stilo JTDLancia KappaOpel Corsa CDTIVW Golf 4 TDIТова ми е класацията
                  НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                  И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                  Codename: ФИЧО

                  Коментар


                    #10
                    Аз не съм сигурен дали следващата ми кола ще е ФИАТ, защото много ми харесва Алфата. Дори, когато си купувах Бравата много се двоумях за 156 - цата, но предпочетох Фиат-а защото беше по-евтин и с три години по-млад... Но определено ще е италиянка с дизелов агрегат - нещо от рода MJTDSi :D или подобна абревиатура знам ли?
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      В тон с темата ще кажа, че бих сменил марката в краен вариант - няма това което търся или нямам достатъчно пари, знам ли Просто ако не е ФИАТ, първо ще огледам другите италиански марки и ако пак не намирам това, което търся, то тогава вече ще поглеждам настрани, НО подчертавам, това в никакъв случай не означава, че пренебрегвам или отричам качествата на други марки!Извън темата ще кажа, че А3 или А4 е не е много правилен избор

                      Коментар


                        #12
                        Аз в една друга тема бях казал че на италиянката мога само с някоя Е или Ц класа да изневеря, ама само след 2001-2002 година.А следващата мисля да е Стило или Крома - ама новата де.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Аз много съм се позагледал по една Жигула комби с всички екстри.Това е в кръга на шегата аз съм си набелязал Алфа Ромео 147, Ланчия Либра и Гранде Пунто.Абе ще чакам първо да се разглоби Бравото от каране, че чак тогава ще мислим за нещо ново.
                          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                          Коментар


                            #14
                            Бих си сменил бравата със сааб95, или лексус ИС 220 Д, по-вероятно - второто, ще изчакам 20 години да им паднат цените.

                            Коментар


                              #15
                              бих искал да е италянка но чисто нова
                              Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

                              Коментар

                              Working...
                              X