Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следващата ви кола фиат ли ще е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    d1sp0sabl3 написа:
    На мен следващатата ми пак ще е Bravo само ще актуализирам годината - 2008
    Мъжете знаят защо!
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #62
      От Brava не са по-лоши, ама и струват двойно! Ако стандарта ти го позволява - купувай, после поддържай и си живей живота
      Е да хувавите неща струват скъпо! Освен при колите това важи и за жените!

      Коментар


        #63
        И е също толкова кофти, когато ти изневерят Ако ме разбираш, кво имам предвид

        Коментар


          #64
          И е също толкова кофти, когато ти изневерят
          E ако не се представяш добре, какво очакваш!

          Коментар


            #65
            Винаги има някой, който се представя по-добре от теб

            Коментар


              #66
              Горе главата!

              Коментар


                #67
                Kuku написа:
                Винаги има някой, който се представя по-добре от теб
                От личен опит ли говориш? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #68
                  Да, естествено - ВИНАГИ има някой повече от теб Някой, ако си мисли, че е най-най.... боли лошо И за жените, и за колите!

                  Коментар


                    #69
                    Моита следваща ще бъде или СТИЛО или ГОЛФ 4апа ако паднат по големи пари ще бъде жълта ЛИНЕА
                    Mercedes E200 coupe

                    Коментар


                      #70
                      Аз карах руски фиат, сега карам италиански фиат... ако имам пари после за нова- пак ще е руски фиат,
                      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #71
                        Както бях писал и в една друга тема - от 3 месеца съм шофьор, а колата си я имам от 4 месеца. Тя е първата ми кола и просто съм много влюбен в нея и дай Боже, ако нямам проблеми с нея не мисля да я сменям в близките няколко години. След време предполагам ще я сменя отново с ФИАТ, но по-нов и надежден модел.
                        Fiat Brava EL 1.6 16V 99г.

                        Коментар


                          #72
                          gantcho написа:
                          Със сигурност ще е италианска отново, може би Fiat или Lancia. Но дори и поради някаква причина да реша да сменя марката (което няма да се случи) със сигурност няма да е производство на концерна Volkswagen-Audi. Никога.
                          +1!

                          Коментар


                            #73
                            Един фиат ми беше достатъчен . А следващата ще е Toyota Celica VVTI
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #74
                              Аз имах 1 фиат, и пак бих си купила Фиат, защото съм а етап от живота си в който Фиатките ми пасват идеално. След години надявам се да имам възмжност и да си купя нова кола, надали обаче ще е Фиат. Ама темата май се превърна в нещо от сорта " каква кола бихте искали да си купите" а не "коя ще е следващата Ви" Е, мойта следващата ще е или Фиат Браво ГТ/ Пунто ХГТ или някое Голфче 4. Честно казано в момента няма кола, която да искам да си купя с такова желание с което си купих първото Браво.
                              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                              Коментар


                                #75
                                Бравата ми е първа кола, и ме радва адски много - дизайн, интериор, готино се кара, абе супер е! мн се радвам че направих този избор :D но като цяло не робувам на марки и определно следващата ми кола няма да е фиат. от една страна ми е интересно да карам и други марки, а и освен това няма друг модел фиат който да ме кефи. стилото 4вр е единствения варянт но май май отпада. ако трябва да избирам сл кола се насочвам към ауди а4 ’98 TDI, астра ’00 DTI, alfa 156 ’01 JTD
                                Brava 103HP
                                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                                Коментар

                                Working...
                                X