Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следващата ви кола фиат ли ще е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Чистак бърсак нова алфичка ще да е, освен ако не изкарат алтернатива на купето в близките 2-3 години.

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      Бих си сменил бравата със сааб95, или лексус ИС 220 Д, по-вероятно - второто, ще изчакам 20 години да им паднат цените.
      Може да почакаме за СААБа с 2 литровия битурбо дизел на ФИАТ.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #18
        Алфа 156 GTA 3.2/V6- за това мечтая
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #19
          Lane Staley написа:
          ogi28b написа:
          Бих си сменил бравата със сааб95, или лексус ИС 220 Д, по-вероятно - второто, ще изчакам 20 години да им паднат цените.
          Може да почакаме за СААБа с 2 литровия битурбо дизел на ФИАТ.
          Tова лято на автосалона във Варна имах щастието да направя тестдрайв на SAAB 93 TTiDS - Би-турбо дизелов двигател на ФИАТ. Удоволствието беше неописуемо. После нямах желание да се кача на моета кола.
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #20
            Тия от ФИАТ-Груп как ме дразнят, тъпаци - СААБ монтира би-турбото повече от година, в новата Делта ще има би-турбо, обаче в Алфа за кво да го слагат - скапаняци...

            Коментар


              #21
              Kuku написа:
              Тия от ФИАТ-Груп как ме дразнят, тъпаци - СААБ монтира би-турбото повече от година, в новата Делта ще има би-турбо, обаче в Алфа за кво да го слагат - скапаняци...
              Не забравяй ,че SAAB имат много голям опит със турбо моторите . Това със сигурност им е помогнало да изпреварят FIAT.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #22
                Тя уговорката е такава, първо да се монтира само в СААБ, заради приноса им към турбото, ама този срок мина отдавна, пък италианците не го пускат тоя мотор в техните коли

                Коментар


                  #23
                  Sedicivalvole ! Само ще му сменя гумите с джантите с тези от мойто Типо
                  You drive slick, I fly !

                  Коментар


                    #24
                    А и в СААБ е "спънат" - 190 коня, докато на ФИАТ ще го слагат с 210 к.с.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #25
                      Ако ми порасне банковата сметка много бързо ще мина на Алфа 159 2,4 jtd ti. И на Мерцедес C класата много ми харесва. И новото браво ако го има с битурбото с много кеф бих го карал.
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        #26
                        аз не страдам от никакви предубеждения, дали фиат дали не- не знам, но честно казано малко ми писна от някои фиатски дефекти, може и да ги разнообрзя с друг вид дефекти интересува ме колата да е голяма, ако имам финанси най-високия клас на каквато и да е марка, да е бензин и да това е. заради финансовото ми състояние най се вписвам в либрата засега... иначе същия клас немски каруци са 2-но по-скъпи, което е пълна простотия и не се виждам как бих дал за а4 примерно 96 година 8 бона.... няма начин. иначе си харесах и лагуна 2-ка около 2001 година...ама 10 бона минимум за кола на 8-9 год.... пак няма да стане
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #27
                          vsd написа:
                          Ако ми порасне банковата сметка много бързо ще мина на Алфа 159 2,4 jtd ti. И на Мерцедес C класата много ми харесва. И новото браво ако го има с битурбото с много кеф бих го карал.
                          На теб има ли нещо дето не ти харесва Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            #28
                            Браво с би-турбо май няма да има, ама Делта с 200к.с. е добре Говори се и за 2.4 би-турбо, за да не правят по-голяма кубатура

                            Коментар


                              #29
                              Фиат разбира се.А мога ли да попитам защо си решил да смениш марката?
                              Нищо ротив марката нямам. Просто искам да опитам нещо друго.

                              Коментар


                                #30
                                А3 или А4 е не е много правилен избор
                                Добре де какво не и харесваш на А4-ката например? Ако имашнякои лични впечатления сподели.

                                Коментар

                                Working...
                                X