Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Годишен технически преглед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Годишен технически преглед

    Колеги, някой възползва ли се от бонуса за безплатен годишен преглед на някои застрахователи? Моят е за СБА. Вчера се обадих да си запазя час, но ми казаха, че няма да стане. Имали много работа и било лудница. Чакало се с часове. Има ли някой лични наблюденя по въпроса
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    Аз от тия "Безплатни" прегледи съм вдигнал ръце. Винаги нямат време или те връщат за някоя глупост, а накрая ти взимат и 10-12 лв за нещо си.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: Годишен технически преглед

      dannybo написа:
      Колеги, някой възползва ли се от бонуса за безплатен годишен преглед на някои застрахователи? Моят е за СБА. Вчера се обадих да си запазя час, но ми казаха, че няма да стане. Имали много работа и било лудница. Чакало се с часове. Има ли някой лични наблюденя по въпроса
      имам наблюдение само че за СБА в ПЛОВДИВ същата работа чакаш с часове накрая като ти кажат да си регулираш фаровете /при тях/ да си провериш пожарогасителя /пак при тях ако ще и чисто нов да е/ и то от безплатния преглед нищо не остане ами само главоболия по добре отиди в някой по забутан сервиз където да ти проверят спирачките да ти огледат окачването /за собствена сигурност/ без да се заяждат за глупости дай им 20-25лв и за 20-30 мин да си готов без излишни нерви и губене на време- :D поне аз така правя
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Мдаа, много хора се оплакват от тия "безплатни прегледи в СБА"... Но няма как - чакане му е майката, нали е без пари... :D
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          в крайна сметка трябва да ти залепят стикерчето на стъклото... чакайте по-добре от колкото да давате пари за таз щуротия
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            70-80 % от колите ги връщат за вредни газове и после си плащаш

            Коментар


              #7
              надявам се че няма да имам същите проблеми,тъй като ГО ми е + ГТП все пак тука няма такава навалица,но ще видим
              Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
              ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

              Коментар


                #8
                А бе аз си платих и на двете коли гражданската /по 100 кинта/ в "Орел", но с прегледите не съм имал проблеми, щото този път не съм ходил до сервиз :D , просто си дадох копия от талоните и ГО-то на застрахователния агент и той ми донесе картончетата и стикерите за преглед. Съзнавам че не много редно, но не ми се разправя с разни гашници дето искат да ми "регулират фаровете" за 15-20 лева и то след като знам че са си ОК /щото сам си ги регулирам/....а един такъв тиквеник ми заяви че колата ми има прекалено много вредни емисии и трябвало сервизния им техник да я "пипне" за 20-тина лева, а тя за бога, работеше на ГАЗ -> казах му директно да върви на майната си. Резултата беше че не минах преглед и отидох при застрахователния агент....останалото е история!
                Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                Коментар

                Working...
                X