Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило - бензин или дизел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    mnpenchev написа:
    усрахте темата с нафтови печки и нютон метри ....
    За съжаление така се завършва винаги когато се свършат аргументите.Започва се с обидите........

    Коментар


      #47
      Чеки са, нали говорим за конкретен случай - един и същи модел употребявани автомбили, с бензинов и дизелов двигател - точка по условието!Ми, дизела е по-добре П.П.Ма кви аргументи бе?Я дай твойте аргументи? Какви са твоите аргументите, освен "не е вярно", "аз не вярвам", "Женския пазар"....

      Коментар


        #48
        Прав си, еднакво вървят старите и бенз турбо идва скъпо удоволствие.

        Коментар


          #49
          SIII написа:
          С двигателя 1.8 16в съм доста запознат и доста пъргав ама на Пунто а това стило ми се вижда тежко..а като поддръжка кой от двата е по-непретензиозен??
          Хубавото на дизела е , че могат уж да му се хванат реалните километри Очаквах повече собственици на Стило да се включат в темата , ама
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #50
            Хехе, току-що изчетох цялата тема! Честно да ви кажа, се замислих по едно време...Не съм изявен състезател, но ми се ще да я пробвам "печката" колко може. Засега единствено до 180, и то съвсем спокойно. Има още много надолу да потъва педала. Но какъв е смисъла? За една година каране мога да кажа, че колата "заспива" на 3000об - 150км/ч. За разхода, писал съм, пак го казвам - забравям кога последно съм зареждал (като не излизам от града де).Не съм карал бензин, и не мога нищо да кажа, но мисля че е достатъчно пъргава и на старт...За звука от двигателя поне на мен ми гали ухото, да слушам как мърка ... не за друго, ами бях седнал в колата на приятел за малко... ми не разбрах че двигателя му работи, не че е лошо де, ама някак си странна тишина Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Иначе за вечния въпрос - бензин или дизел - като при виното - въпрос на вкус
            FIAT Stilo 1.9 JTD 115

            Коментар

            Working...
            X