Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Windows XP Professional

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Windows XP Professional

    Проблемът е следният.Стартира се компютъра и стига до екрана в който се избир акаунта с който да се влезе.Щраква се върху иконата,изписва се че се зареждат съответните настройки,след което веднага се изписва излизане и отново си остава този екран с възможността да се избира акаунта.Кажете някой справял ли се е с този проблем или да го преинсталирвам направо?Пробвал съм разни похвати през менюто което излиза с натискането на F8,но без резултат.Проблема явно идва след инсталирането на някаква програма за почистване,която не можаха да ми кажат коя е,но пък е възможно да се дължи и на вирус.Лошото е че не мога да свалям диска,има гаранционни лепенки на кутията.

    #2
    Тточно преди нова година - 30.12.2008 попаднах на такъв гад, беше някакъв червей не мина без любимата ми команда, не казвам че е същия, но така се държеше и при мен.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Само един акаунт ли има на компютъра ? Ако има повече от един, пробвай с някой от другите да се логнеш.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Пробва ли да влезеш в Safe Mode като administrator. Може да се е прецакал само профила на потрбителя.
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          Вирус някакъв.Аз имах подобен случай,но ме пускаше поне в системата,само че като гост,а не като администратор.Може да опиташ вездесъщия windows repair,само че преди около седмица го ползвах и не помогна,но не пречи да пробваш.Може и с live cd да влезеш и да си спасиш информацията или евентуално да почистиш вируса.

          Коментар


            #6
            Като админстратор през safe mode пак не ме пуска,а иначе има само един акаунт.Систем рестор нещо също не мога да го докопам.

            Коментар


              #7
              пробвай тези съвети: http://support.microsoft.com/kb/555648ред: http://support.microsoft.com/default...b;en-us;892893
              Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

              Коментар


                #8
                Направо го преинсталирах.Сега му качвам ъпдейтите.То не се знае и какво друго са му причинили при употребата,така че една инсталацийка ще си му е най-добре.

                Коментар


                  #9
                  Нали ти казах "любимата команда-format c:" оправя всичко.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    NikMar написа:
                    Нали ти казах "любимата команда-format c:" оправя всичко.
                    format c: /u

                    Коментар


                      #11
                      u_bo написа:
                      NikMar написа:
                      Нали ти казах "любимата команда-format c:" оправя всичко.
                      format c: /u
                      Това как да го разбирам, че знаеш синтаксиса на командата или нещо друго. Написах го като идея без да се задълбавам в подробности. Колкото до синтаксиса с "?" можеш да го видиш.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        NikMar написа:
                        u_bo написа:
                        NikMar написа:
                        Нали ти казах "любимата команда-format c:" оправя всичко.
                        format c: /u
                        Това как да го разбирам, че знаеш синтаксиса на командата или нещо друго. Написах го като идея без да се задълбавам в подробности. Колкото до синтаксиса с "?" можеш да го видиш.
                        малейййй, много сме докачливи

                        Коментар


                          #13
                          Вчера тамън пускам 1-2 поста, и ИЕ 6.0 постоянно се самоизключваше.. .Викам си - я да го рестартирам, че да вземе да се оправи. И до там - като зарежда, стига до тамкъдето трябва да се появи екранът с акаунтите, и пак се рестартира. И така си цикли. И не мога да вляза нито през safe mode нито през админ. акаунт, никъде. Реших да му правя Repair. Обаче и това не става. Давами грешки при копиране на файловете, и то от няколко различни диска. В крайна сметка с помощта на колегата vsd, установихме че 1 от двете платки памет не работи коректно, и от нея идват всички проблеми. Сега само с 256 памет, с чисто нова боза... да видим до къде ще изкара. Гадното е че се губят всички настройки на всякакъв софтуер, и сега докато ги направя наново... А не бях преинсталирал от около 3 г.

                          Коментар


                            #14
                            ogi28b написа:
                            Вчера тамън пускам 1-2 поста, и ИЕ 6.0 постоянно се самоизключваше.. .Викам си - я да го рестартирам, че да вземе да се оправи. И до там - като зарежда, стига до тамкъдето трябва да се появи екранът с акаунтите, и пак се рестартира. И така си цикли. И не мога да вляза нито през safe mode нито през админ. акаунт, никъде. Реших да му правя Repair. Обаче и това не става. Дава ми грешки при копиране на файловете, и то от няколко различни диска. В крайна сметка с помощта на колегата vsd, установихме че 1 от двете платки памет не работи коректно, и от нея идват всички проблеми. Сега само с 256 памет, с чисто нова боза... да видим до къде ще изкара. Гадното е че се губят всички настройки на всякакъв софтуер, и сега докато ги направя наново... А не бях преинсталирал от около 3 г.
                            Нарочно удебелих - да видят и други - следствието и причината.
                            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                            Коментар


                              #15
                              Тъкмо Оги ме подсети да разкажа за проблема,който имах преди няколко дена.Както си гледам нещо в интернет и изведнъж ми замръзва екрана,както когато забие компютъра,мишката не се мести,нищо не реагира.След секунда-две се оправя и в следващият момент екранът ми изгасва,поглеждам че лампичката на диска свети постоянно в червено,както когато чете или записва нещо и си викам сега пък какво му стана и го изчаквам малко.Обаче няма промяна,на монитора ми излезе надпис,че няма сигнал,а на диска продължава да си му свети лампичката.Казвам си рестартирвам пък каквото стане,натискам бутончето за рестарт,никаква реакция,спрях го от другият бутон.Пускам го пак и червената лампичка си свети постоянно,няма изписукване че всичко е наред,няма и писукания за проблеми,монитора черен и надпис няма сигнал.С две думи нито говор нито картина.Спирам го,свалям капака и го пускам да видя дали нещо видеокартата й е спрял вентилатора и да се е прецакала и го пускам пак,всичко си тръгва нормално,но никаква промяна и се почна.Ха сега познайте какво му беше?

                              Коментар

                              Working...
                              X