Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на ЕКО?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    zvqra_83 написа:
    колега за газта отстъпката не е 5 а 2ст.
    Сигурен ли си?Снощи зададох същото питане на касиерката на ЕКО бензиностанцията в Бургас и отговора и беше че отстъпката важи за всички горива.Включително и газта.Дано не ме е преметнала.Довечера ще проверя като ида да заредя.ПП.Огромни благодарности на Наско "la squadra azzurra" за това че ми преотстъпи неговата карта за ЕКО. От мен в неделя.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Отстъпката за Пропан бутана е 5 стотинки. Не стана ли ясно вече? Ако не вярвате довечера ще сканирам касовата бележка от последното ми зареждане, за да се убедите.ПС: Само да отбележа, че отстъпката е такава от 01.02.2010г.
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        Отстъпката важи за всички горива.Включително и за газта.Тази вече заредих на ЕКО в Бургас, за 17,713 литра газ х 1,08лв. за сумата от 19,13лв. заплатих 18,24 лева с отстъпката от 0,89 ст.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          За всички горива, потвърждавам.Заредих бензин, но попитах за газта.Поклати глава момчето, сподели, че не са им казали, но ако зареждам газ ще ми изчисли също 0.05 лв. отстъпка.Бензиностанция - Русе, на "Волов", на изхода за Варна.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            Искам и аз карта,а ако може и стикерче много 6те сам ви благодарен харесва ми каузата за подпомагане на форума.
            FIAT Marea TD100 1999 без лети джанти

            Коментар


              Колеги, карти ще има след около 8 - 10 дни. Същите ще се раздават на срещите на ФФБ! Поздрави!
              Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
              Трезвен ТУК не пиша!
              Un Italiano Vero

              Коментар


                Прост експеримент показа, че нашите карти не са по-специални от които и да е други карти с логото "Приятели". Още като видЯ синеещата карта, касиерът каза "Отстъпката вече е 5 стотинки, нали знаете?!" , при което последва моят въпрос "Откъде знаете, преди да сте видели каква карта ще ви подам?" - "Ами тези сините - всички са с такава отстъпка."

                Коментар


                  Всъщност са специални! Само по картите с надпис Фиат Форум България се отчисляват известни средства и за сдружението (т.е. за форума)!Хубаво би било да е така с всички карти Приятели, ама не е.
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    колеги има ли карти ? някой от Русе ако има че колегата Phoenix ми беше пратил и аз ги раздадох всичките и останах без :D

                    Коментар


                      какво се случва с картите? готови ли са вече или не са?
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        и аз искам карта мога да пръсна тук в добрич. стига колегите да се организираме.
                        Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                        Коментар


                          Колеги, картите са в мен Моля, всеки желаещ да получи карти за раздаване в региона си да ми изпратите на ЛС точен адрес, име и телефон за връзка - ще изпращам картите с куриер веднъж седмично, обикновено в началото на седмицата.Благодаря за Фниманието :P

                          Коментар


                            Благодарности на Кики.Картите са вече при мен в Бургас.Желаещите да получат карти да пишат на ЛС или да се обадят на 0885 08 22 83
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              И аз получих картите, хората от Добрич да пишат ЛС или да се обадят 0883 598713 , често имам път и към Варна ако е от полза на някого
                              Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                              Коментар


                                Ако на някой в Студентски му трябва да ми пише на лично.
                                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X