Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на ЕКО?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карти за отстъпка на ЕКО?

    Колеги,има ли някакви карти за отстъпка в бензиностанции ЕКО?Изключвам промоцията в 16-те им бензиностанции?Днес видях,че SDI предлагат безплатно тяхна карта с която могат да се ползват отстъпки на доста места и едно от тях е ЕКО.Отстъпката е 2 стотинки на литър.Знаете ли други подобни карти с по-голяма отстъпка?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Сигурно знаеш за тези http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36428Аз лично зареждам само на ЕКО и не знам да има други карти за момента. То не съм и проверявал скоро де...

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Сигурно знаеш за тези http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36428Аз лично зареждам само на ЕКО и не знам да има други карти за момента. То не съм и проверявал скоро де...
      За първи път я виждам тази тема.Въпросът сега е как да се сдобия с такава карта?Към кого трябва да се обърна?Дори искам 2 такива,защото фиатите и шофьорите са двама :D
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Пиши на kilar - аз очаквам да ми прати 2бр -ей сега ще видя дали не може да пусне 4 - да те обзаведа и тебе.П.П. Писах му - ще ти кажа след малко какво става.Ако до обяд не ми отговори - ще му звънна по тел.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          С килара се разбрахме да ми пусне повечко карти и да ги раздавам като стикерите по пощата - така че считай се за уреден
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Мерси Явка!Чакам да кажеш кога ще пием кафе.Аз съм свободен в момента.Определяш някой ден,когато можеш да излезнеш в почивка и пием по кафе,а защо не и по нещо друго
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Какво трябва да направа за да получа такава карта?И колко е отстъпката за газ-2 ст ми се видя ама не разбрах мн
              Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

              ZFA16000002608488

              ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

              Коментар


                #8
                Ще трябва да се организирате по райони за да може да се изпрати по голямо количество карти наведнъж.Ако се пуснат в пликове има опастност да не стигнат ...Отстъпката е 2ст на литър за всяко гориво.Освен това в сметката на клуба влизат от 1 до 4 ст. в зависимост от месечното количество заредено от всички карти.

                Коментар


                  #9
                  Yavor написа:
                  С килара се разбрахме да ми пусне повечко карти и да ги раздавам като стикерите по пощата - така че считай се за уреден
                  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
                  ===============================
                  // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                  ===============================

                  Коментар


                    #10
                    м/у другото-не ща карта чакам първо стикера(от октомври)
                    ===============================
                    // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                    ===============================

                    Коментар


                      #11
                      dzvera написа:
                      м/у другото-не ща карта чакам първо стикера(от октомври)
                      Ко си толкоз нетърпелив теглиш файла от http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/ отиваш в някоя рекламна агенция даваш 1-2-3 левчета и си имаш стикер
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        Ей и аз искам такава карта, след като изчетох темата на Авео и заредих в Еко, вече са ми фаворити.
                        Fiat Brava 1.6 16V 103к.с.

                        Коментар


                          #13
                          Чакам Килара да ми прати към 30 карти и ще ги раздавам по пощата - като стикерите.Най-вероянто ще има някакви критерии, които предстои да измъдрим, но те едва ли ще спрат някой от тук желаещите
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Позитивната написа:
                            Ей и аз искам такава карта, след като изчетох темата на Авео и заредих в Еко, вече са ми фаворити.
                            И аз направих постъпки за да се присъединя към отбора на варненските ЕКО-вци, в част до техникумите Макар че така или иначе зареждам там щото са пичове и свалят цените първи, най-напред те заковаха цена от 0.76 за газта и другите ... Също се разбутаха. Ей, в Поморие да не ти свършва газта! Бургас- 0.76, Варна 0.76 , на доста места с по стотинка отгоре или 0.76, но в Поморие- над 0.8, да не излъжа, но 0.84 видях днес там.
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар


                              #15
                              Тези дни / ще уточним допълнително /, ще получа от брат Kilar към 50-60 бройки, тъй че Варненска околия може да разчита на мен...

                              Коментар

                              Working...
                              X