Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на ЕКО?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оказа се, че имам карта и си напълних от ЕКО Радвам се, че помогнах на форума, освен това в ЕКО на Вл. Вазов са супер любезни, винаги ми мият прозорците, правят ми проверка на гумите и ме чакат "пак" :D
    Независима! Белисима... с BRAVisima
    ТД100, 1.9

    Коментар


      Наложи ми се да напълня в една тубичка бензинец за моторна резачка,че трябваше да режем дърва на село.Отивам до Еко-то което е на пазара в Люлин и си сипвам за 5лв.Почнахме да режем и като погледнах на дъното на тубето имаше капки вода .Няма как да е имало в тубата щото я суша на балкона от 1 седмица и преди да сипа пак е погледнах.Та явно и там не е много редовно горивотоИначе редовно сипвам за по 90-100лв бенз в служебната с картата
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        Ако може да се намери една карта и за мен, ще съм много благодарен, ако не - здраве да е!Незная към кого да се обърна, затова пиша директно в темата!Иначе 5ст./л. никак не са малко!
        '97 Brava 1.6 16v

        Коментар


          Колеги, ако в момента на зареждане възникне какъвто и да е проблем относно начисляването на отстъпката, не се колебайте да позвъните (което пък струва пари...) на Даниел Николов - картов отдел на Еко България, на телефони 028172062 - стационарен в работно време и 0898617638 - мобилен, в нормално време на денонощието. Тази информация едва ли касае повечето от нас, които зареждаме до 50-60 литра наведнъж, но може би е важна за няколкото карти, които зареждат по няколкостотин литра наведнъж.

          Коментар


            ogi28b написа:
            Колеги, ако в момента на зареждане възникне какъвто и да е проблем относно начисляването на отстъпката, не се колебайте да позвъните (което пък струва пари...) на Даниел Николов - картов отдел на Еко България, на телефони 028172062 - стационарен в работно време и 0898617638 - мобилен, в нормално време на денонощието. Тази информация едва ли касае повечето от нас, които зареждаме до 50-60 литра наведнъж, но може би е важна за няколкото карти, които зареждат по няколкостотин литра наведнъж.
            Оги, как е положението за септември месец? Зареждали ли сме достатъчно )) И аз зареждам с картата на ФИАТ ФОРУМ - е, по малко, но нали знаете - капка по капка, езеро става. Успех и много, много литри!!!!

            Коментар


              за ЕКО има и 4ленски карти на SDI ( 5ст. на литър...5-5 кои ти ги дава ) правят ги безпари само трябва да отидете до някои офис на SDI да попълните едно лиш4е с ли4ни данни като име адрес телефон и тази карта не е само за ЕКО а и за много други фирми като например: Speedy, Mobil1, JAR Computers и още много Няма връзка с темата. Прочети внимателно темата за да разбереш с какво форумската карта е по-различна. Модераторски екип на fiat-bg.org
              Fiat Tipo 1.6 cat.e.i. GT Limited By Zimpel
              ОБИЧАМ ДА ВИДЯ КОЛА КОЯТО МОЖЕ ДА ВДИГНЕ 300 км/h ДА СЕ ДВИЖИ С 30 km/h

              Коментар


                По-късно ще има данни за зарежданията, но като цяло - не сме зареждали достатъчно. Зависи и кой каква представа има за достатъчно. Ползват се по-малко от 25 % от всички карти.

                Коментар


                  Имам малко проблем с отварянето на файла и не мога да прочета данните, затова ще се забавят малко.

                  Коментар


                    Аз докато бях в КН зареждах по над 100лв за седмица. По молба на Мирослав, пазя всяка една касова бележка. Отделно съм дал карти на приятели, а и те зареждат г/у като мен. Това са около 10 - 12 карти.
                    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                    Коментар


                      Здравейте. Какво стана с информацията? Оги ,не се притеснявай - не е нужно да даваш някакви подробни отчети от файла, просто кажи колко е зареждано и с какво сме подпомогнали форума. Днес пак заредих - дано този месец сме още по-добре. Стискам палци - хора, зареждайте с картите на форума!!!

                      Коментар


                        Ами не мога да отворя файла, отварям го, но ми стои празно, като току-що отворен нов файл на ексел - всичко е празно, едно огромно бяло поле на правоъгълници. Чакам kilar да се завърне и да провери дали оригиналният файл, който е при него е ок, или просто са ни изпратили кофти файл, и ще го искаме отново.

                        Коментар


                          Не мрънкам и не се оплаквам, нито пък настоявам за каквото и да било. Само да вметна, че още в края на юли попитах за карта, kilar обеща да се обади допълнително. Е, още не се е обадил. Имам карта за Лукоил за 6 ст/л, имам и Шел смарт карта, така че зор за 5-те ст. на Еко нямам. От тогава само в Шел съм заредил близо 400 л нафта. За Лукоийл и ОМВ не водя статистика, може би горе-долу още толкова. В същото време се оплаквате, че не е зареждано достатъчно. Ако не си помогнете сами, няма кой да ви помогне.

                          Коментар


                            16valve написа:
                            Ако може да се намери една карта и за мен, ще съм много благодарен, ако не - здраве да е!Незная към кого да се обърна, затова пиша директно в темата!Иначе 5ст./л. никак не са малко!
                            Ако си направиш застраховка гражданска отговорност в SDI, получаваш клубна карта с която ползваш преференции.Една от тях е отстъпка 5ст. на литър гориво.
                            Fiat Punto 1,1- 1996г.
                            газ-бензин , "Lovato"

                            Коментар


                              Ами колегата от известно време вече има карта на Еко и предполагам, със здраве си я ползва! :D
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                Колеги, вече няма да бъдат раздавани карти за зареждане с отстъпка от името на Сдружение Фиат Форум България. Всички карти, които са раздадени до момента, продължават да важат и отстъпката от 5 стотинки остава в сила.

                                Коментар

                                Working...
                                X