Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на ЕКО?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    strajaro написа:
    пратете малко карти в стара загора
    Та вие нямате ли.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      имаме хора без картидаже и аз нямам

      Коментар


        strajaro написа:
        имаме хора без картидаже и аз нямам
        колеги ако пращате към зарата имаите предвид и 2-3 за сливен ако може ние ще намерим начин да си ги вземем
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          аз си оставих адрес ще взема и за вас

          Коментар


            само да не стане като тениските на наско
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              Сражароооо,що не каза на Китен бре.Имах карти в мен.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                забравих бях на вълна за пиене

                Коментар


                  Колеги, чета тук за някаква мизерна отстъпка от 2 ст. на литър. За пропан-бутан горе-долу става, но за бензин/дизел е повече от символично. За тия пари дори не си струва да вадиш картата от джоба, какво д аговорим за цялата организация по получаването ѝ. Едно зареждане е средно 30 л., а това прави 60 ст. - не стига дори за една минерална вода от бензиностанцията.Една друга верига бензиностанции в партньорство със ЗК предлагат платени карти, с които се дават 6 ст./л. за бензин и дизел и 10% отстъпка за всички застраховки, предлагани от ЗК. Цената на картата се избива з апо-малко от година, а важи 3 години.Не пиша имена, да не си помисли някой, че съм свързан с тях. Моята карта ми я предложи лично застрахователния ми брокер иначе едва ли щях да науча за нея. Ако някой е заинтересуван, ще му дам на ЛС сайта на фирмата, а ако модераторите не възразяват, мога и тук да го напиша. Просто смятам, че 2 ст. на литър (при цена 2,20 лв.) е твърде символично и най-малкото неуважително към клиента.

                  Коментар


                    отстъпката важи ли за Газ ? може и глупав пъпрос да е :P но някой бензиностанции въобще нямат пропан-бутан !

                    Коментар


                      ystoyanov написа:
                      отстъпката важи ли за Газ ? може и глупав пъпрос да е :P но някой бензиностанции въобще нямат пропан-бутан !
                      Колега отстъпката важи за всички видве горива.
                      Scilla написа:
                      Колеги, чета тук за някаква мизерна отстъпка от 2 ст. на литър. За пропан-бутан горе-долу става, но за бензин/дизел е повече от символично. За тия пари дори не си струва да вадиш картата от джоба, какво д аговорим за цялата организация по получаването ѝ. Едно зареждане е средно 30 л., а това прави 60 ст. - не стига дори за една минерална вода от бензиностанцията.Една друга верига бензиностанции в партньорство със ЗК предлагат платени карти, с които се дават 6 ст./л. за бензин и дизел и 10% отстъпка за всички застраховки, предлагани от ЗК. Цената на картата се избива з апо-малко от година, а важи 3 години.Не пиша имена, да не си помисли някой, че съм свързан с тях. Моята карта ми я предложи лично застрахователния ми брокер иначе едва ли щях да науча за нея. Ако някой е заинтересуван, ще му дам на ЛС сайта на фирмата, а ако модераторите не възразяват, мога и тук да го напиша. Просто смятам, че 2 ст. на литър (при цена 2,20 лв.) е твърде символично и най-малкото неуважително към клиента.
                      Отстъпката за пропан бутан е 5ст./1л.Ако беше попочел малко повече нямаше да се налага да пишеш врели-некипели.Защо повечето четете първите няколко поста(страници - за по-големите теми) и после пишете и се излагате.Нищо лично, но нещата изобщо не са така както си ги описал.Поздрави fihi!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        Scilla, не си прочел внимателно. От известно време отстъпката е 5ст за човека, който зарежда + 2ст служебно, които се превеждат по сметка на Сдружението(на форума).ystoyanov, важи за газ Аз да попитам по-висшестоящите: Правим реорганизация на фирмата, като искам да следя зареждането на няколко коли. От големите вериги издават карти, ако имаш потребление над 1000/2000лв, които не всеки път са възможни, а и голяма част от автопарка е на метан. Възможно ли е да взема 10тина карти за служебните коли и да получа достъп до "историята", ако има опция да се вади справка за отделни карти. Излишно е да казвам, че няма да я разгласям, просто искам да оптимизирам разходите. И по-практичен въпрос: На кое Еко има метан? Не мога да открия на сайта им.

                        Коментар


                          vital написа:
                          И по-практичен въпрос: На кое Еко има метан? Не мога да открия на сайта им.
                          http://www.ekobulgaria.com/gs.aspx?name=bg_bg_%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F_ 17.gs.jpg&lan=1може да има и други.Направи запитване от сайта им. На мен ми отговарят в рамките на 48 часа, а съм ги питал за какви ли не неща.
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            Благодаря

                            Коментар


                              За да няма недоразумения, обнових информацията в ТАЗИ ТЕМА.Действително ако човек прочете първите няколко мнения тук, линкът в началото на темата водеше до цитираната по-горе тема, в която информацията не беше обновена, и там наистина пишеше първоначалното - 2 ст./литър.Повтарям още веднъж, както и колегите преди мен уточниха - отстъпката е ПЕТ стотинки на всеки зареден литър дизел/бензин/газ, и за метан също, но там не знам как се изчислява, заради килограмите, като единственото изискване е картата да се представи на касата преди плащане. Съветвам всички да гледат колко показва колонката, и да плащат едва след като чуят цената с включената отстъпка ( за 20 литра - левче надолу, 40 литра - 2 лева надолу). Понякога касиерите избързват, и пускат касовата бележка без начислената отстъпка. В такъв случай откажете плащането докато не ви начислят отстъпката. Въпросът не е дали ще спестите 1-2 лева, а принципен!Също така понякога се случва да има технически проблем, и да не могат да ви начислят отстъпката. В този случай е добре да запазите касовата си бележка, която съдържа данни за зареждането, и да пишете в тази тема, за да можем да реагираме. Техническият проблем не е ваш проблем, а вие имате право да ползвате отстъпката си!

                              Коментар


                                А аз как мога да се сдобия с такава карта ?

                                Коментар

                                Working...
                                X