Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на ЕКО?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да определено е добра при тези цени на горивата.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      по какъв начин ще мога и аз да се сдобия с такава карта

      Коментар


        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36428
        Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
        Трезвен ТУК не пиша!
        Un Italiano Vero

        Коментар


          kilar написа:
          Считано от 01.02.2010 г., в отстъпката на картите, които ползвате, ще настъпи следната промяна: В момента на закупуване на горивата при заплащането, от общата сума се приспада търговска отстъпка в размер на 0,05 лева/литър с включен ДДС, а не както беше до момента 0,02 лева/литър с включен ДДС.Ще поръчам и 200 карти.
          Отлична новина Така вече отстъпките стават съвсем конкурентни например на тези от лукойлските карти.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            Отстъпката от 5ст. за всички горива ли ще важат и по специално за пропан-бутана?
            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
            Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

            Коментар


              sacheto написа:
              Отстъпката от 5ст. за всички горива ли ще важат и по специално за пропан-бутана?
              Отстъпката си важи за всички горива.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                Бензиностанцията ми от днес се променя.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Перфектно. Не че не зареждам само там, ама си е друго с тази отстапка.
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    И двете ми коли зареждат само на Еко и редовно си ползвам форумските карти за отстъпка! :D
                    Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                    Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                    Коментар


                      Когато има карти, пишете да видим откъде някой да ни изпрати или да си вземем.Благодаря.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        Още имам една карта в мен, за която не се намери желаещ в Пазарджик. На срещата на Ичера ще я дам на някой, който ще я ползва.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Ако не те затруднявам, изпрати ми я с куриер, за моя сметка.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            kilar написа:
                            Считано от 01.02.2010 г., в отстъпката на картите, които ползвате, ще настъпи следната промяна: В момента на закупуване на горивата при заплащането, от общата сума се приспада търговска отстъпка в размер на 0,05 лева/литър с включен ДДС, а не както беше до момента 0,02 лева/литър с включен ДДС.Ще поръчам и 200 карти.
                            А само да попитам едно пояснение.Тази 5ст отстъпка за литър към ползвателя на картата ли се отнася реално, или примерно се получават 2ст отстъпка реална за ползвателя + 3ст за Форума?
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              Мисля, че 5 за теб 5 за форума...

                              Коментар


                                5 за потребителя, отделно за форумасамо да се провери за пропан-бутана как стоят нещатадали не е по-малка отстъпката
                                2015 Renault Megane Expression GT
                                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                                Всичко за FIAT Bravo 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X