Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на ЕКО?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали имаме резултати от месец Юни ? От мен - уев и шаесе за юни.

    Коментар


      колко е отстъпката на литър на еко картите
      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

      Коментар


        На Форумските карти - 2 стотинки за теб на литър. Можеше да прочетеш водещите постове в темата, там пише.

        Коментар


          Ето последната статистика:През Юни е зареждано 397 пътиОбщият брой на раздадените карти е над 1200.
          Прикачени файлове

          Коментар


            много слабо се представямеи като сметнем, че част от картите имат по няколко зареждания...оказва се че само 300 човека ги ползват
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              ... според мен дори под 300 са реално използваните картиМога да направя статистика по градове от колко карти е зареждано ...

              Коментар


                И аз мислех да си взема карта,но като се замислих че ЕКО ми е на другия край на града.Едва ли ще я ползвам често.Няма ли някакъв вариант да се направят карти за по-разпространените вериги бензиностанции.В Бургас има две ЕКОта,и двете са в комлука.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  Ами незнам аз зареждам всяка седмица с карта на еко но за жалост не нашите на фиат форум много искам такава а старата ще я подаря на някои познат незнам за дугите колеги но аз зареждам само на еко в краен случаи на някои друга може да не зареждам по много ама и 20-30лв на седмица са ми достатъчни за гориво
                  Subaru B9 tribeca 3.0
                  Peugeot 307 04
                  Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                  Fiat Brava 1.6 16V 103

                  Коментар


                    Юли се надявам да стигнем нов рекорд с толкова моренца и срещи. Горещо препоръчвам А95Н Плюс - този по-хубавия от двата - с добавката, ... вървежа, разхода, а и отстъпката компенсират факта, че му е по-висока цената. Другите горива ДГ/LPG не съм ги дегустирал и не знам как се държат, но от най-евтиния бензин нямам добри впечатления за това него не го хваля.
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      Еми аз имам още някоя друга карта! Така си стоят в колата.... раздал съм 4-5 и нз колко се зарежда от тях..
                      Lancia Lybra 2,4JTD '03
                      Фиат Браво 1.9TD75 '97
                      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                      Коментар


                        Колега ilkor - това е общото количество литри горива ли е, или е без пропан-бутана? Защото ако е общото - много, много жалко за толкова раздадени карти. Не мога да приема че някой сипва по-малко от 30 литра месечно. Просто много хора си зареждат по 10 литра, или за 20 лева, където им падне. Не че Еко са супер-мега веригата, и при тях има издънки - вчера извадихме 1/2 литър вода от колата на колега, от филтъра, но да чукна на дърво досега не съм имал проблеми с горивата им, но пък и зареждам винаги на едно място. Даже най-ниският разход постигнах като заредих на друго еко, не на обичайното. А така като смятам - средно всяко зареждане е било по 19.2 литра. Е стига бе, аз само за днес сипах 49 литра, преди 3 седмици - още към 25... няма и месец, и сипвам почти по 50. Не че нещо искам да се похваля, но ако средното е 19.2, а има зареждания по 50 литра, значи има и по 5. Е, някой като зарежда 5 литра - не го ли е срам да си подаде картата и да иска отстъпка? Вярно че е за форума, но .....

                        Коментар


                          Аз лично зареждам газ само на ЕКО, понеже ми се струва, че от там ми върви повече бравока :P (минавам минимум 500-600км на месец) но когато поисках карта ми бе отказана...... Все не ми остава време да дойда на някоя среща поради това, че работя на 12 часови дневни и нощни смени, а ми казаха, че само там мога да получа такава. Поради това исках по някакъв друг начин да я получа, но уви. Ако някой ми каже адрес или телефон предпочитам да се уговорим индивидуално и дори да отида на посочено място в посочен час за да си я взема след или преди работа. Ако някой има желание да ми даде, да ми пише ЛС.Поздрави!
                          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                          Lancia Lybra 1.8 131Hp

                          Коментар


                            Навсякъде съм писал общото количество от всички видове горива.Колега bachev имам в мен 5 броя карти. Всеки ден съм в района на Плиска - ако имаш път в този район пиши ми ЛС

                            Коментар


                              Илко,ако не е проблем запази ми една карта.Като се замислих,не ми е близо ЕКОто ,но пък и да седят картите без да се ползват пак няма полза.Когато мога ще я ползвам.На лятната среща като се видим ще я взема.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                krasio_79bs написа:
                                Илко,ако не е проблем запази ми една карта.Като се замислих,не ми е близо ЕКОто ,но пък и да седят картите без да се ползват пак няма полза.Когато мога ще я ползвам.На лятната среща като се видим ще я взема.
                                Ако не ти е проблем и Илко ти даде може да вземеш една карта и за мен , пък после ще се видим нейде из Бургас да ми я дадеш. И бездруго зареждам на Еко доста често , поне да отива нещо и за към форума.
                                Brava 1.6 ELX

                                Коментар

                                Working...
                                X