Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане за windows(спешно)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питане за windows(спешно)

    Колеги,понезхе знам ,че има много специалисти във форума ви питам-при крайно тъпа занимавка с компютъра успях да истриа един системен файл-вследствие системата не стртира по никакъв начин.Има ли шанс със рековери конзолата на инсталационниа диск да го възстановиа?Под линукс,ако се логна, има ли начин да го намреq и да го адна.Изобщо някакви идеи как да се спазя без преинсталациа.Много се извинявам за грешките ,но малко съмпритеснен и бързам

    #2
    Ами май с рекавъри диска можеш да дадеш само репеар ,а не инсталация и трябва да го оправи.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Ами май с рекавъри диска можеш да дадеш само репеар ,а не инсталация и трябва да го оправи.
      Аз съм си с най обикновенна свалqна пиратска версиа ,нямам рецожеръ диск,Говоря за рековери конзолата,тя е на команден ред.Ако някой знае с каква команда се копира въпросния файл,да казва.

      Коментар


        #4
        Е кажи кой е тоя файл. Иначе под Линукс можеш всичко ...:D

        Коментар


          #5
          LiGuru написа:
          Е кажи кой е тоя файл. Иначе под Линукс можеш всичко ...:D
          windowssystem32c_856.nlsЕ така мисля,че беше.

          Коментар


            #6
            едит, превариха ме да питат....не мое ли да го копнеш пт някой?ако знаеш кое точно може поне да пробваш

            Коментар


              #7
              windowssystem32c_856.nls Това е файла.Машината е пълен аут. Дава при старт команден ред с - Липсва windowssystem32c_856.nls windows не може да стартира.Няма сейв мод,няма нищо.

              Коментар


                #8
                bubachko написа:
                едит, превариха ме да питат....не мое ли да го копнеш пт някой?ако знаеш кое точно може поне да пробваш
                Аз лесно ще го копирам,ти ми кажи как да го поставя,като не зарежда.

                Коментар


                  #9
                  Е точно тоя файл го нямам, ама имам други, ако искаш си избери един. Ако системата не стартира само и единствено заради този файл - включи харддиска на друг компютър, копирай файла, и си в играта.Ето ти един файл (под картинката), не е точно същия, но е най-близо до истината, може и той да е.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    вземи какъвто искаш Лайв диск и действай, дали ще помогне, ако го аднеш не знам. Видях, че хората пищят при махането на Флекс Тайп, ама знам ли. Ако искаш ще ти кажа как да го направиш с диск с Линукс.

                    Коментар


                      #11
                      Ti sys service pack 3 li si? imam chustwoto che e chast ot ypdejta toa fail... Niamam kyde da go rygna harda. Neznam dali e glupawo,no 6te probwam "update" kym sp 2 (ne mi se smeite nadejdata umira posledna. Ako ne stane.....knopix i 6e se opitwam da si spasja infoto.Ти със сървиз пак 3 ли си? Имам чувството, че е част от ъпдейта тоя файл... Нямам къде да го ръгна харда. Не знам дали е глупаво, но ще пробвам ъпдейт към SP2 (не ми се смейте, надеждата умира последна. Ако не стане...knopix и ще се опитвам да си спася инфото.Предвид ситуацията, в която е колегата, няма да бъде наказан за латиницата.Ама да не ви става навик!!!Модератор

                      Коментар


                        #12
                        LiGuru написа:
                        вземи какъвто искаш Лайв диск и действай, дали ще помогне, ако го аднеш не знам. Видях, че хората пищят при махането на Флекс Тайп, ама знам ли. Ако искаш ще ти кажа как да го направиш с диск с Линукс.
                        Ami tochno mahah flex type s nekyw deinstalator na injenera.....Posika restart i umrja.Daj syweti za linux. W nas imam knopix.Ами точно махах flex type с някакъв деинсталатор на инженера....Поиска рестарт и умря.Дай съвети за linux. В нас имам knopix.

                        Коментар


                          #13
                          намираш файла и под линукс си го копираш където трябва... Това е май някакъв файл за езиците, енкодинг или локализация, нещо такова изплю гуглето... Аз лично нямам точно този тук, 852, 855, 857, 860 - това е при мен поредицата... както и да е де.Ако не - намираш си Hirens Boot CD, записвш си го и зареждаш някой файл мениджър от там според нуждата за да копираш файла, NTFS, USB Support или друго и копираш. Всъшност трябва ти каквато и да е "жива дистрибуция" (Live CD) която да прочете файловата система Цъ-то ти и да разпознае преосната медия с файлаПредлагам ти една кардинална стъпка... Така и така не стартира, а ако не намериш тия файл... Що не пробваш да отвориш с някой лайв-ЦД С: , да копнеш някой от съществуващите там и да му дадеш името което ти иска? Така и така е умрела гадината... Поне нищо не губиш

                          Коментар


                            #14
                            Ами благодаря на всички,отивам да се боря с бозата...извинявам се още веднъш за правописа

                            Коментар


                              #15
                              Пробвай с тоя файл.И виж какво намерих в нета за твоя проблем.
                              Инсталирах си FLEX TYPE и ужасно се прецаках. Развали ми се Windows-a 2 пъти заради него. Пишеше ми Windows can’t start because have missing file c:/Windows/windows32/c_856.nlsТака че внимание ако сте на Windows X64 като мене НЕ ТЕГЛЕТЕ Flex Type. Ще ви съсипе Windowsa.После пък си сложих BP за 32 битова ама не стана, докато не намерих тази програмка специялно направена за Windows Х64 и всичко е наред
                              Прикачени файлове
                              Marea Weekend HLX Jtd 110

                              oO(_)____////____(_)Oo

                              Коментар

                              Working...
                              X