Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгаргаз врътнали кранчето?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Булгаргаз врътнали кранчето?

    Е са мина младежа дето ни отговаря за парното във фирмата и каза, да преценим колко духалки щели да ни трябват... Викнали го някъде си там по някое място дето явно от тях иде топлото и каза, че сабале в 9 Булгаргаз врътнали крана тотално. Няма парно вика, хлебозаводите... и каквото било там можело да спре... Накой да знае нещо? По сайтовете нищо не пише още. Са ше стане една.... май ше минаваме на домашен леб

    #2
    туй е коментар от днес.бг...Май , май горелките които работят със газ трябва да се сменят със горелки за мазут, мазутут в резервоарите за съхранение / ако имат такъв / трябва да се подгрява непрекъснато ! И така около 5000 MW липса на топлинна енергия добивана от ТЕЦ , ололо 500 000 домакинства средно по 5 Kw / 2500 МВ / на газ и ставаат грубо 7500 MW --- Алтернатива >Електроенергия ! Поради Национални предатели които спряха четите блока в Козлодуй имаме липса от 1700MW електроенергия , Лпса на 630 MW от ТЕЦ Марица Исток 1 , 190 MW ТЕЦ Бобовдол и два студени блока в ТЕЦ Варна по 200 MW / за чийто запуск са необходими поне 3 дни/ груби липси около 3000 MW / ! При Създалата се ситуация няма да може да разчитаме на внос от Европа ? По сателита дават устойчив студ - 5 гр за седмица напред ! Много сгради които се отопляват на парно нямат комини / за да използват дърва или въглижта / Почти всички производители на Хляб са на газ ! Стомана Индъстри , Кремиковци пещите са на газ и неговото спиране ще доведе до замръзваме на метала ! Ако ТЕЦ овете една седмица нямат газ трябва да източат водата в системата за да не замръзне !В системата на НЕК има защита от Претоварване и моментално изключване на консуматорите ! Тоест при липса на Електроенергия имаме РЕЖИМ НА ТОКА ! Ха да ви е честито комунистическотото правителство > идеално време за протести , но този път дай Боже всички Българи да бъдат Обединени ! Днес е Богоявление - честито на всички именници !п.п. нещата отиват на зле...п.п. 2 - аз съм на въглища и дърва
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Как да няма бе колега - държавата се е запалила с тоя газ ти няма - от сутринта в дир.бг 3-4 теми вече по въпроса.Ето първата: http://dnes.dir.bg/2009/01/06/news3810213.htmlНаправо съм се побъркал - ако ми спрат газта - умирам в къщи !!! Таз пък е последната... http://dnes.dir.bg/2009/01/06/news3811583.htmlАбе като управляват комунягите - все така става....
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        И какво стана? Преди време бях казал че има едн човек в парламента за линчуване и това е ОВЧАРОВ!!!! Пребра *сигорно* пачката и сега ни гледа саира.

        Коментар


          #5
          Добре де... не съм нясно, но няма ли сключени договори, не сме ли си платили за доставка? Не мога да схвана, каква е случката, пропуснал съм нещо май...
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Причината не е в Булгаргаз а в разправиите между Русия, по-точно Газпром и Украйна.Крана е затворен на границата между Украйна и Румъния и газ не получават и Гърция и Турция.Днес освен Богоявление е и Йорданов ден.Честито и на Данчовците. чичо Нено
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар


              #7
              Neno Er написа:
              Причината не е в Булгаргаз а в разправиите между Русия, по-точно Газпром и Украйна.Крана е затворен на границата между Украйна и Румъния и газ не получават и Гърция и Турция.Днес освен Богоявление е и Йорданов ден.Честито и на Данчовците. чичо Нено
              да ама Гърция и Турция имат алтернатива - имат и други тръби с газ, а ние нямамееееееее...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                qnisZ написа:
                И какво стана? Преди време бях казал че има едн човек в парламента за линчуване и това е ОВЧАРОВ!!!! Пребра *сигорно* пачката и сега ни гледа саира.
                В парламента има около 240 души за линчуване според мене ... А че това е резултат от кризата Русия - Украйна, то е от ясно по-ясно... Но имаше един очилат министър педерас дето подписа - най-изгодните договори в световната история, и дето се разпра да се изхвърля, че в Бг видите ли - никога няма да има криза за газ.Искам го тоя дришльо на 1 ръка разстояние аз ...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Най-важното е, че държавата и Партията няма да позволят да усетим липсатана газ! Това е казало Н.В. серГЕЙ станишев. Как? - Историята мълчи!

                  Коментар


                    #10
                    kiro_of_the_day написа:
                    В парламента има около 240 души за линчуване според мене ...
                    Преди доста години в Чили ген.Пиночет "покани" превителството на Алиенде на един стадион.Има ли в София подходящ?чичо Нено
                    Fiat Punto 1,1- 1996г.
                    газ-бензин , "Lovato"

                    Коментар


                      #11
                      Кире ами освен да го предърпаме някой ден. :D

                      Коментар


                        #12
                        qnisZ написа:
                        Кире ами освен да го предърпаме някой ден. :D
                        Аз че го дръжим - ти че го удушиш с газ!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Neno Er написа:
                          kiro_of_the_day написа:
                          В парламента има около 240 души за линчуване според мене ...
                          Преди доста години в Чили ген.Пиночет "покани" превителството на Алиенде на един стадион.Има ли в София подходящ?чичо Нено
                          Чичо Ненчо и аз го бях описал някаде но май са ми пипнали поста тук/там *колегите модератори :D *. Но беше с повече подробности. Иначе точно така ще се оправят политиците ще си имат едно на ум.

                          Коментар


                            #14
                            Neno Er написа:
                            ...Крана е затворен на границата между Украйна и Румъния ...
                            Аз е тва не мога да разбера... След като проблема между двете, защо крана е завъртян след Украйна?! Така и така е спряно подаването, ма защо не са дръпнАли шалтрото преди да влезе тръбата там... Каквото и да си говорим за нашето правителство, там също се дипли нещо много голямо май.едит: Дали няма вариант да си правят някаква постановка с това и да целят сериозни материални облаги

                            Коментар


                              #15
                              Е няма друг вариант, при положение, че главно действащо лице е СССР и прилежащите и републики. Тъпото е, че прецакват съюзници, в наше и Румънско лице

                              Коментар

                              Working...
                              X