Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимно време е време за дрифт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    uBoy написа:
    ей го тука Пунтака на 1вия му сняг
    Dikata_BG четеш ли правилно ?
    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

    Коментар


      #32
      Споко, критиците никога не закъсняват!Колегата със зеленото купе ще го помоля за още клипове много е забавно на тази картинг писта, жалко, че на тези в София не мога да влезна с колата...
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #33
        u_bo написа:
        jenshen73 написа:
        iee написа:
        А не бе...... Само дето снега никъв го няма. Става обаче и из паркингите на моловете, едно такова лъскавичко, хлъзгавичко направо те притиска да опнеш една ръчна
        По темата за дрифтърите имам няколко снимки как трагично си замина един Гоуф3. В много тясно пазарче...
        давай де
        На вашите услуги: Това тук е резултата от неуспешният дрифт на пазара. Затворено пространство, отделено достатъчно от високоскоростен път. Това тук е да се види, че стълбът не е издържал съвсем на немската сила и българската простотия. А това е конкретното място - срещу входа на ХЕИ, пазар, отделен от булеварда с тротоар, има и няколко сергии, които не бяха разместени, допълнително има и паркирани коли. Как точно е успял да се засили и да се тресне - нямам идея.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #34
          Лелеееее, а аз си мислех, че голфовете не могат да се счупят и да искаш Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #35
            Разтеглил се е малко с дриФтингЪ !!!
            Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
            Fiat Punto 1.2 16v LPG

            Коментар


              #36
              jenshen73 написа:
              На вашите услуги: Това тук е резултата от неуспешният дрифт на пазара. Затворено пространство, отделено достатъчно от високоскоростен път. Това тук е да се види, че стълбът не е издържал съвсем на немската сила и българската простотия...
              Гълфстриймът е застанал изключително естетично между стълба и дървото . А стълбът все едно е поникнало цвете в бронята, както едно време на филмите с военна тематика показваха поникнали цветчета между пробитите каски.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #37
                Имам снимки от няколко ъгъла включително и снимка на вратата закопчана с белезници за волана. И колеги - имайте предвид, че това возило се беше блъснало на място където е невероятно да се развие такава скорост освен ако не се въртиш в кръг... Щетите по предница и ходова част бяха сериозни...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #38
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...итиката да не чете тази тема

                  Коментар


                    #39
                    Re: Зимно време е време за дрифт

                    gamencerista написа:
                    Я кажете изкушавате ли се на такава обстановка да дръпнете ръчната на ваща машина :D Лично мен много ме кефи, ама не съм много на ти с техниката
                    Изкушавам се ама не смея щото е замръзнало жилото и ще го скъсам.
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #40
                      И аз съм от непорасналите възрастни Като падна снега (свари ме на село), специално излязох да повъртя малко задницата А ако знаете как се върти комбито, не е истина просто Нямаше кой да ме снима мен (не се и сетих), но пък снимах комшията как изорава снега с Интегралето http://www.vbox7.com/play:e46019ac

                      Коментар


                        #41
                        Immortal написа:
                        И аз съм от непорасналите възрастни Като падна снега (свари ме на село), специално излязох да повъртя малко задницата А ако знаете как се върти комбито, не е истина просто Нямаше кой да ме снима мен (не се и сетих), но пък снимах комшията как изорава снега с Интегралето http://www.vbox7.com/play:e46019ac
                        Браво , и ние днес се събрахме на картинг пистата почити целия КАРЛОВО ТИМ и яко дрифт има и много снимки . Ще чакам по късно колегата val mcrae да прати някоя снимка и тук. От Фиат Форум бяхме на линия почити всички от Карлово :D плюс двама колеги от Алфа Ромео Форум. Ето и една час от АВТО КЛУБ КАРЛОВО след днешния дрифт :D
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #42
                          Atanas71 написа:
                          Immortal написа:
                          И аз съм от непорасналите възрастни Като падна снега (свари ме на село), специално излязох да повъртя малко задницата А ако знаете как се върти комбито, не е истина просто Нямаше кой да ме снима мен (не се и сетих), но пък снимах комшията как изорава снега с Интегралето http://www.vbox7.com/play:e46019ac
                          Браво , и ние днес се събрахме на картинг пистата почити целия КАРЛОВО ТИМ и яко дрифт има и много снимки . Ще чакам по късно колегата val mcrae да прати някоя снимка и тук. От Фиат Форум бяхме на линия почити всички от Карлово :D плюс двама колеги от Алфа Ромео Форум. Ето и една час от АВТО КЛУБ КАРЛОВО след днешния дрифт :D
                          Браво. Сериозни хора сте всички.
                          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                          BMW X3 3.0D Aut

                          Коментар


                            #43
                            Малииииии, пред нас е понатрупало доволно, идеално е за дрифтче. Само, дето вече съм на една ракийка и няма как да изляза да дръпна 1-2 ръчни.....
                            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                            BMW X3 3.0D Aut

                            Коментар


                              #44
                              И аз опъвах ръчни малко.Като пътувах по магистралата на 2 януари в посока Стара Загора, на паркинга до летището след Пловдив което е.Карайки по магистралата видях следи на някой който е влезнал в паркинга, и се сетих какво мойе да стане, и влезнах през изхода Това е най големият паркинг на магистралата според мен. Като за първа зима фиата се държи доста по различно от жигулата като земеш да го сучеш.
                              Bravo JTD 105 '98

                              Коментар


                                #45
                                mr. Nikoi написа:
                                Като за първа зима фиата се държи доста по различно от жигулата като земеш да го сучеш.
                                Ха ха ха. Добро сравнение направи
                                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                                BMW X3 3.0D Aut

                                Коментар

                                Working...
                                X