Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимно време е време за дрифт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vladim написа:
    iee написа:
    Айдеее, съвеста се обади. Стига бе човек........ Не можеш да говориш така без да ме познаваш!Не знам, що навсякъде напоследък си похлупак.
    Това е свободен форум и всеки може да изразява мнение, ОК? Пределно ми е ясно, че едва ли мога да спра някой, който е решил да си троши главата в това да не го прави, но поне съм длъжен да предупредя. Това е. А и съм малко по-голям от теб или по-скоро по-порастнал!
    Давай, ти сиии бате
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #17
      Все с това пледира, че бил по-голям. Те хората са го казали от край време: "Питай патило, не старило" Годините нищо повече не значат освен, че просто си по-....възрастен Пък и много песимистично си настроен напоследък.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #18
        crush написа:
        Пък и много песимистично си настроен напоследък.
        И аз тва опитах да му кажа, амаа не фаща братче.
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #19
          Значи аз съм от непослушните възрастни Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 За това утре ще стана рано като "зрял" човек и ще отида да дрифтя докато няма още никой
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #20
            Atanas71 написа:
            Значи аз съм от непослушните възрастни Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 За това утре ще стана рано като "зрял" човек и ще отида да дрифтя докато няма още никой
            Ей ся как да не ти е кеф от тоя човек.... Трябва да има и веселба, не може да се пънем всички и да се правим на по-папа от папата.То е ясно, че темата е веселяшка, май никой не е написал как с 100 по булеварда дърпа ръчната.П.П. Аз също не съм голям младеж......
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #21
              crush написа:
              Все с това пледира, че бил по-голям. Те хората са го казали от край време: "Питай патило, не старило" Годините нищо повече не значат освен, че просто си по-....възрастен Пък и много песимистично си настроен напоследък.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                ей го тука Пунтака на 1вия му сняг (по миналата седмица) http://tinypic.com/player.php?v=2qa2umc&s=5ся чакаме 2ри сняг и трябва да стане по-весело
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #23
                  Евалата колегаа !!! П.П : Ма и мохеро си го бива....как си се носи по леда !!!
                  Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                  Fiat Punto 1.2 16v LPG

                  Коментар


                    #24
                    у мохера се бяха натоварили 3ма човека отзаде за да може да издърпва иначе щеше да е като умрялото БМВ , жалко че го няма в кадър като се пързаля, пълна излагация :D
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      #25
                      Ето още материал от днешното пързаляне http://vbox7.com/play:0d65b371
                      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                      Porsche 944 S2
                      http://www.valmcrae.snimka.bg/
                      http://vbox7.com/user:val_mcrae
                      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                      Коментар


                        #26
                        Аз що зимата обичам да си карам мечока - дрифта му иде отръки С фиата не смея. На стария навремето скъсах въжето на ръчната от активна употреба.В кучешки студ се наложи да го сменям неговата кожа!А що се отнася до тези експерименти, за мен е 300 пъти за предпочитане риска да отнесеш някой контейнер или да смлатиш някоя гума по време на дрифта, отколкото да изпадаш в ужас и вцепенение при всяка загуба на сцепление.Я! То освен, че е вярно, и рима има! В първия случай можеш да си извадиш поуки а от втория - само несполуки.Уф, спирам, че ще вземе някой стих да излезе :D
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #27
                          uBoy написа:
                          у мохера се бяха натоварили 3ма човека отзаде за да може да издърпва иначе щеше да е като умрялото БМВ , жалко че го няма в кадър като се пързаля, пълна излагация :D
                          Абе колега уная бутилка минерална вода я няма в кадара ама и ти си беще жива излагация с пунтака
                          Subaru B9 tribeca 3.0
                          Peugeot 307 04
                          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                          Fiat Brava 1.6 16V 103

                          Коментар


                            #28
                            Абе аз на сухо дърпам ръчна,че кво остана за сняг.....
                            Fiat Bravo 1.9 jtd 105

                            Коментар


                              #29
                              Esper написа:
                              отколкото да изпадаш в ужас и вцепенение при всяка загуба на сцепление.Я! То освен, че е вярно, и рима има! В първия случай можеш да си извадиш поуки а от втория - само несполуки.Уф, спирам, че ще вземе някой стих да излезе :D
                              Ха ха новият поет на форума
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар


                                #30
                                Dikata_BG написа:
                                uBoy написа:
                                у мохера се бяха натоварили 3ма човека отзаде за да може да издърпва иначе щеше да е като умрялото БМВ , жалко че го няма в кадър като се пързаля, пълна излагация :D
                                Абе колега уная бутилка минерална вода я няма в кадара ама и ти си беще жива излагация с пунтака
                                ами кво да се прави колега , момчето за 1-ви път на сняг върти с тази кола , ти какво искаш ? никой не се е научил роден нали.
                                Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                                ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X