Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимно време е време за дрифт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зимно време е време за дрифт

    Я кажете изкушавате ли се на такава обстановка да дръпнете ръчната на ваща машина :D Лично мен много ме кефи, ама не съм много на ти с техниката
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    А не бе...... Само дето снега никъв го няма. Става обаче и из паркингите на моловете, едно такова лъскавичко, хлъзгавичко направо те притиска да опнеш една ръчна
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      До битака, отпред има един голям полигон и там е много подходящо даже и да не знаеш техниката!! :DГолям фън е обаче понякога като се насеберът много коли и трябва да се изчаква! А преди няколко дни бях на Витоша, ама там много бабунесто и една от бабунките ме прати в една пряспа! :D И теглихме типока с едно santa fe, сега отзад ухото малко се е изкривило! Но сега вече може да става, след като тук вали така, горе сигурно е добро!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Време за дрифт... време за огъване на джанти, трошене на шарнири, кривене на рогове, близки срещи от трети вид с контейнери за смет...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Време за дрифт... време за огъване на джанти, трошене на шарнири, кривене на рогове, близки срещи от трети вид с контейнери за смет...
          Айдеее, съвеста се обади. Стига бе човек........ Не можеш да говориш така без да ме познаваш!Не знам, що навсякъде напоследък си похлупак.
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            Еми ние се събираме на паркинга на Техномаркет Вазов и си правим кефа, даже довечера към 1:00 пак ще сме там май :D:D Предния път едва не се задуших от миризмата на феродо, ама сега се приготвих с нови накладки
            Fiat Bravo 1.4 12v

            Коментар


              #7
              Аз вече успях да направя няколко обиколки на картинг пистата в Сопот. Направо невероятно не ми се спираше но бензина почна да свършва Ето и част от материла http://vbox7.com/play:894bc712
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Porsche 944 S2
              http://www.valmcrae.snimka.bg/
              http://vbox7.com/user:val_mcrae
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                iee написа:
                А не бе...... Само дето снега никъв го няма. Става обаче и из паркингите на моловете, едно такова лъскавичко, хлъзгавичко направо те притиска да опнеш една ръчна
                По темата за дрифтърите имам няколко снимки как трагично си замина един Гоуф3. В много тясно пазарче...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  iee написа:
                  А не бе...... Само дето снега никъв го няма. Става обаче и из паркингите на моловете, едно такова лъскавичко, хлъзгавичко направо те притиска да опнеш една ръчна
                  По темата за дрифтърите имам няколко снимки как трагично си замина един Гоуф3. В много тясно пазарче...
                  Дай да видим Само не ми казвайте, че не ви се иска понякога да дръпнете ръчната, щот ми е ясно, че лъжете.
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #10
                    jenshen73 написа:
                    iee написа:
                    А не бе...... Само дето снега никъв го няма. Става обаче и из паркингите на моловете, едно такова лъскавичко, хлъзгавичко направо те притиска да опнеш една ръчна
                    По темата за дрифтърите имам няколко снимки как трагично си замина един Гоуф3. В много тясно пазарче...
                    давай де

                    Коментар


                      #11
                      :D Снощи и днеска на новия паркинг на кауфланд тва правих.Голяма веселба!!!

                      Коментар


                        #12
                        iee написа:
                        Айдеее, съвеста се обади. Стига бе човек........ Не можеш да говориш така без да ме познаваш!Не знам, що навсякъде напоследък си похлупак.
                        Това е свободен форум и всеки може да изразява мнение, ОК? Пределно ми е ясно, че едва ли мога да спра някой, който е решил да си троши главата в това да не го прави, но поне съм длъжен да предупредя. Това е. А и съм малко по-голям от теб или по-скоро по-порастнал!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          gamencerista написа:
                          Еми ние се събираме на паркинга на Техномаркет Вазов и си правим кефа, даже довечера към 1:00 пак ще сме там май :D:D Предния път едва не се задуших от миризмата на феродо, ама сега се приготвих с нови накладки
                          Да не сменяш първо съединител а после накладки
                          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                          Коментар


                            #14
                            Вече го пробвах , от най-добро качество е снега 1 час на полигона в Карлово яко дрифт на фарове.Охлаждащия вентилатор така и не спря докато вървеше материала Преди час се върнах незабравимо преживяване :D Полигона е доста широк и е удобен за скоростен дрифт а на Марйка и е тежко дупето и е податлива Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Гледам колегата val mcrae са били на картинг пистата , пак се разминахме но утре рано отивам да тренирам индивидуално
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              Atanas71 написа:
                              Вече го пробвах , от най-добро качество е снега 1 час на полигона в Карлово яко дрифт на фарове.Охлаждащия вентилатор така и не спря докато вървеше материала Преди час се върнах незабравимо преживяване :D Полигона е доста широк и е удобен за скоростен дрифт а на Марйка и е тежко дупето и е податлива Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Гледам колегата val mcrae са били на картинг пистата , пак се разминахме но утре рано отивам да тренирам индивидуално
                              За утре след 12:00 сме там - ти знаеш
                              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                              Porsche 944 S2
                              http://www.valmcrae.snimka.bg/
                              http://vbox7.com/user:val_mcrae
                              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                              Коментар

                              Working...
                              X