Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов собственик на ФИАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов собственик на ФИАТ

    Здравейте на всички!!!Преди 2 дни станах горд собственик на Фиат Браво и искам да се похваля.. :D :D За първи път карам италианска кола и надявам се няма да се разочаровам.Вярно,че е много рано да се оплаквам ама имам 2 бързи въпросчета и ако може малко HELP...Първо да питам за дръжките на вратите - много трудно се дърпат,не знам нови ли са или кво ама често казано адски ме дразнят!! Та въпроса ми е могат ли някякси да станат по-леки, да се смажат или незнам Малко тъп въпрос ама гледайте сега следващя...Прозорците толкова бавно се свалят, че направо откачам (особено десния) да не говорим за вдигането Това от какво може да е и какви мерки мога да взема, че да не свърша в лудница Е, сигурно ще имам и по-сериозни въпроси... но за сега това е!!
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Re: Нов собственик на ФИАТ

    chris написа:
    Здравейте на всички!!!Преди 2 дни станах горд собственик на Фиат Браво и искам да се похваля.. :D :D За първи път карам италианска кола и надявам се няма да се разочаровам.Вярно,че е много рано да се оплаквам ама имам 2 бързи въпросчета и ако може малко HELP...Първо да питам за дръжките на вратите - много трудно се дърпат,не знам нови ли са или кво ама често казано адски ме дразнят!! Та въпроса ми е могат ли някякси да станат по-леки, да се смажат или незнам Малко тъп въпрос ама гледайте сега следващя...Прозорците толкова бавно се свалят, че направо откачам (особено десния) да не говорим за вдигането Това от какво може да е и какви мерки мога да взема, че да не свърша в лудница Е, сигурно ще имам и по-сериозни въпроси... но за сега това е!!
    Колега, честито!Леко и безаварийно каране!По въпросите ти е писано доста във форума, само разрови малко и ще намериш доста информация - както за дръжките, така и за стъклата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Честито и от мен! Ползвай бутона търсене, като напишеш "дръжки на вратите" примерно ще намериш достатъчно информация!

      Коментар


        #4
        Честито!!!,лека и безаварийна...
        forza forever

        Коментар


          #5
          Добре дошьл вьв форума на ФИАТ и честито!!! Тук ще намериш своето второ семейство и дано си бьдем полезни! А направили пьрвоначалното обслужване на автомобила?

          Коментар


            #6
            Мерси за съветите, ще се поразровя малко във форума за инфо.А относно обслужването на колата още не съм, взех я от една жена и тя каза, че лятото е сменила маслото, а аз мисля тия дни да отида във Vanto Trade на една диагностика да ми видят ангр. ремък и отдолу ако има нещо.Там е най-добре нали? Или има по-добър сервиз за Фиат??
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Честито и успех
              Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
              ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

              Коментар


                #8
                chris написа:
                Мерси за съветите, ще се поразровя малко във форума за инфо.А относно обслужването на колата още не съм, взех я от една жена и тя каза, че лятото е сменила маслото, а аз мисля тия дни да отида във Vanto Trade на една диагностика да ми видят ангр. ремък и отдолу ако има нещо.Там е най-добре нали? Или има по-добър сервиз за Фиат??
                Абе за добър... Не знам, но знам че със сигурност ще ти отрежат главата. Аз бих ти препоръчал да идеш в Рали Арт, точно срещу входа на КАТ ( Дървеница) и там да търсиш Стефан (дългия). Ще ти огледа цялостно колата , ако има нещо за смяна ще разбереш и цялото това нещо няма да ти излезе кой знае какви пари. Колкото то компютърна диагностика - ако няма нещо нередно само ще се набуташ да тия правят.А аз бих ти препоръчал да си смениш ангренажния ремък, маслото и филтъра, не са кой знае какви пари, а спестените ядове са много.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  chris написа:
                  Мерси за съветите, ще се поразровя малко във форума за инфо.А относно обслужването на колата още не съм, взех я от една жена и тя каза, че лятото е сменила маслото, а аз мисля тия дни да отида във Vanto Trade на една диагностика да ми видят ангр. ремък и отдолу ако има нещо.Там е най-добре нали? Или има по-добър сервиз за Фиат??
                  Абе за добър... Не знам, но знам че със сигурност ще ти отрежат главата. Аз бих ти препоръчал да идеш в Рали Арт, точно срещу входа на КАТ ( Дървеница) и там да търсиш Стефан (дългия). Ще ти огледа цялостно колата , ако има нещо за смяна ще разбереш и цялото това нещо няма да ти излезе кой знае какви пари. Колкото то компютърна диагностика - ако няма нещо нередно само ще се набуташ да тия правят.А аз бих ти препоръчал да си смениш ангренажния ремък, маслото и филтъра, не са кой знае какви пари, а спестените ядове са много.
                  Ok мерси, ще ида след празниците в този сервиз при Стефан, а не във Ванто Трейд.По принцип и аз се чудех дали да я закачам на компютър като не ми прави проблеми. А добре ли бачка момчето,чатка ли и какво да му кажа? Че ме пращат от форума или кво??
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    chris написа:
                    zgabrovski написа:
                    chris написа:
                    Мерси за съветите, ще се поразровя малко във форума за инфо.А относно обслужването на колата още не съм, взех я от една жена и тя каза, че лятото е сменила маслото, а аз мисля тия дни да отида във Vanto Trade на една диагностика да ми видят ангр. ремък и отдолу ако има нещо.Там е най-добре нали? Или има по-добър сервиз за Фиат??
                    Абе за добър... Не знам, но знам че със сигурност ще ти отрежат главата. Аз бих ти препоръчал да идеш в Рали Арт, точно срещу входа на КАТ ( Дървеница) и там да търсиш Стефан (дългия). Ще ти огледа цялостно колата , ако има нещо за смяна ще разбереш и цялото това нещо няма да ти излезе кой знае какви пари. Колкото то компютърна диагностика - ако няма нещо нередно само ще се набуташ да тия правят.А аз бих ти препоръчал да си смениш ангренажния ремък, маслото и филтъра, не са кой знае какви пари, а спестените ядове са много.
                    Ok мерси, ще ида след празниците в този сервиз при Стефан, а не във Ванто Трейд.По принцип и аз се чудех дали да я закачам на компютър като не ми прави проблеми. А добре ли бачка момчето,чатка ли и какво да му кажа? Че ме пращат от форума или кво??
                    Момчето е фен на Италиянките което е много важно, бачка много бавно, спокойо и прецизно. Аз случйно попаднах там, защото ме върнаха от КАТ когато си регистрирах колата, но като го видях как работи отидох да ми смени ангренажния, после ходих и с другата кола... телефона му е 0898662989.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Мерси Zgabrovski. Трябва да мина някой ден през този сервиз, но ще изчакам да мине малко време щото нали знаеш сега по празниците с паричките е малко по-сложно! Пък и нова кола...
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар

                      Working...
                      X