Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mercedes-Benz Sprinter обиколи Земята 22 пъти без ремонт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mercedes-Benz Sprinter обиколи Земята 22 пъти без ремонт

    Качеството се отплаща. Такова поне е положението при Клаус Шаде, който използва своя Mercedes-Benz Sprinter в продължение на 10 години. От момента на първото сядане зад волана на своя бус, г-н Шаде е изминал повече от 900 000 километра, равняващи се на 22 пъти обиколката на нашата планета. През цялото време, като се изключат стандартните сервизни намеси за подмяна на консумативи, подводачът и неговото превозно средство не са влизали в сервиз за ремонт.Клаус Шаде работи в сектора на разпространение на печатни издания и в резултат на своето възхищение към своя Mercedes-Benz Sprinter, той е изписал в задната му част
    Типо 1.6

    #2
    Re: Mercedes-Benz Sprinter обиколи Земята 22 пъти без ремонт

    [quote:3d08ac11ae="Sluncho"]Качеството се отплаща. Такова поне е положението при Клаус Шаде, който използва своя Mercedes-Benz Sprinter в продължение на 10 години. От момента на първото сядане зад волана на своя бус, г-н Шаде е изминал повече от 900 000 километра, равняващи се на 22 пъти обиколката на нашата планета. През цялото време, като се изключат стандартните сервизни намеси за подмяна на консумативи, подводачът и неговото превозно средство не са влизали в сервиз за ремонт.Клаус Шаде работи в сектора на разпространение на печатни издания и в резултат на своето възхищение към своя Mercedes-Benz Sprinter, той е изписал в задната му част
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Такова поне е положението при Клаус Шаде, който използва своя Mercedes-Benz Sprinter в продължение на 10 години. От момента на първото сядане зад волана на своя бус, г-н Шаде е изминал повече от 900 000 километра, равняващи се на 22 пъти обиколката на
      А като дойде в Бьлгария, ще бьде с пробег ..... 90 000 !Това е за Мерцедес, а нещо интересно за ФИАТ???

      Коментар


        #4
        Абе ходете си в форума на Мерцедес да си се лъжете, че ми омръзна да спора. Тък царува Фиат и това е.
        Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

        Коментар


          #5
          bademino написа:
          Абе ходете си в форума на Мерцедес да си се лъжете, че ми омръзна да спора. Тък царува Фиат и това е.
          Колегата е от нашия форум просто явно е видял тва някъде и го е впечатлило и го е пост-нал тук Да ми дадат на мен един Нов Спринтер па да видим колко ще издържи

          Коментар

          Working...
          X