Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общината погва нерегистрираните в данъчното автомобили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Dedra 2.0 написа:
    При каква заплата му е такъв данъкът? Ако взимах 2000 примерно нямаше да гледам да мина между капките.
    Купи си колело, като нямаш пари за данък!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      Колеги,стига с това укриване на данъци.Само искаме,а като трябва да дадем скачаме.Т.к. данъка на колата се определя от общината,то без да съм сигурен парите отиват в общинския бюджет.Е мога да ви кажа,че в Хасково почти не остана неасфалтирана улица и дупки в града няма. :D Освен това доста от пътищата се оправиха.Наскоро минах през Калотина и бях приятно изненадан,че отсечката Калотина-София е с подновен асфалт,а бяха едни кратери преди 2 години....Като цяло пътищата се пооправиха,друг е въпроса колко качествено е асфалтирано.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #33
        donnna написа:
        Lane Staley написа:
        donnna написа:
        хеееееееехехехе!!! сега аз като плащам 12 лв. данък за малолитражката трябва и за младеж да минавам хееееехехехехехех... баси живота младежки
        Ми младеж си. Я каква ти е гладка и опъната кожата на аватара
        алоуууу, мераклиите - долу ръцете
        Колко надолу?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          А спам де....Ааааааа, ше се пляскаме
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #35
            Yavor написа:
            А спам де....Ааааааа, ше се пляскаме
            Недей, че може да и/му хареса
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #36
              Lane Staley написа:
              Yavor написа:
              А спам де....Ааааааа, ше се пляскаме
              Недей, че може да и/му хареса
              стига-още, стига-още юрууууууууш на спама оф топик - вий сега искате асфалта да е гладък и да трае 20 години... ами след 20 години кво ши прайм??? като са забравили тез дето полагат асфалта технологията или са умрели от глад, щото сичкото пътища е пирфектну и нема леб за тех???няма пълно щастие...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #37
                donnna написа:
                оф топик - вий сега искате асфалта да е гладък и да трае 20 години... ами след 20 години кво ши прайм??? като са забравили тез дето полагат асфалта технологията или са умрели от глад, щото сичкото пътища е пирфектну и нема леб за тех???няма пълно щастие...
                Ами точно 20 години ще им трябват да асфалтират всички пътища в България... после - отначало.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #38
                  Dedra 2.0 написа:
                  jenshen73 написа:
                  Humppa написа:
                  Погват и автомобилите без ГО, като ще ги спират от движение, а на шофьорите ще им вземат книжките... Поредната идиотщина!
                  Хъ, че на това кое му е идиотското? В цивилизования свят ако караш без застраховка и винетка (където се иска) глобите са солени. В Канада застраховката на месец за DODGE VAN и VW Beatle е 375CAD... Ако искаш караш...Аз пък съм с 2 ръце ЗА да се взимат книжките но шофьори без гражданска и технически преглед.
                  При каква заплата му е такъв данъкът? Ако взимах 2000 примерно нямаше да гледам да мина между капките.
                  Заплата: 2400CADНаем: 1200 CADПаркинг: 100CADГО: 375 CADТелефони: 400 CADИ кво остана????
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #39
                    jenshen73 написа:
                    Dedra 2.0 написа:
                    jenshen73 написа:
                    Humppa написа:
                    Погват и автомобилите без ГО, като ще ги спират от движение, а на шофьорите ще им вземат книжките... Поредната идиотщина!
                    Хъ, че на това кое му е идиотското? В цивилизования свят ако караш без застраховка и винетка (където се иска) глобите са солени. В Канада застраховката на месец за DODGE VAN и VW Beatle е 375CAD... Ако искаш караш...Аз пък съм с 2 ръце ЗА да се взимат книжките но шофьори без гражданска и технически преглед.
                    При каква заплата му е такъв данъкът? Ако взимах 2000 примерно нямаше да гледам да мина между капките.
                    Заплата: 2400CADНаем: 1200 CADПаркинг: 100CADГО: 375 CADТелефони: 400 CADИ кво остана????
                    Какви са тия разходи за телефони ъм :D И все пак предпочитам да си изпия данъка вместо да го дам на държавата!

                    Коментар


                      #40
                      Dedra 2.0 написа:
                      Какви са тия разходи за телефони ъм :D И все пак предпочитам да си изпия данъка вместо да го дам на държавата!
                      Само не сядай зад волана след това...
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #41
                        Някога при проверка искаха и платен данък, сега не го изискват...защо!?

                        Коментар


                          #42
                          PASSARELLA написа:
                          Някога при проверка искаха и платен данък, сега не го изискват...защо!?
                          Предполагям защото сега данъка се внася по сметка на съответната община, а не отива в държавния бюджет.И на държавата и е през оная работа дали си си платил данъка на общината... Някой може да не прави разлика между държава и община, но е голема вервайте ми - и не се долюбват особено...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #43
                            PASSARELLA написа:
                            Някога при проверка искаха и платен данък, сега не го изискват...защо!?
                            И пак опираме до една брънка по веригата, която пак е скъсана - пунктовете за ГТП! На мен досега винаги са ми изисквали бележка за платен данък преди да мога да мина на ГТП. Обаче, като знам, колко подвижни ковчези се движат по пътя, и, колко народ дават 5-10лв. отгоре и работата става само по документи... А между другото знам, че в цитата иде реч до полицейските проверки.
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар

                            Working...
                            X