Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за полицията в БГ ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Дарение се прави от сърце, от жалост, от човещина, от добрина... Без никаква друга цел и задължително без корист.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #32
      PASSARELLA написа:
      Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи !Щото вместо да ги подарявате по коледа на мангалите и на идиотчетата, вземете ги дарете на едно училище, където учат млади, нормални деца. Дарете ги на едно РПУ. Дарете ги някъде, където ще са от полза и най-вече дарете ги на някой, от който нещо зависи!Защото не са бъдещето на България слепите и сакатите и циганчетата в домовете!
      Гледай сега... трудно се спирам да ти лепна поне десет епитета, но няма да стигам на твоето ниво, а и си предупреден... Ще ти дам един чуден пример от едно съседче. Дядо му бог да го прости се гордееше много, когато го приеха в училището за вундеркиндчета в Горна баня. Момчето учи, учи... порастна. По едно време се затри някъде. Оказа се, че е в затвора! Бидейки си вкъщи под домашен арест наскоро запали колата на един, който го ядоса! Не смятам, че келешите, които гледаме по репортажите заслужават повече от децата по домовете, защото те за разлика от лигльовците не са глезени и живеят трудно!И, като говорим за домове... покрай папарашката ми работа (твое изказване) обикалях доста домове с Ани Салич за рубриката "Имало едно време". Или да видиш в Кула видинско какъв дом има. И в него живеят хора, нищо че са умствено изостанали и са забити на майната си за да не ги вижда никой.А между другото и ти си на всяка манджа меродия тук, обиждаш, различен си и те търпим, нали?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #33
        Най-добре за обикновените хора ще е да се закрие полицията, защото тя защитава бандитите. Всеки да има право да носи оръжие и да се защитава както може - като в Дивия запад. Така поне ще имам теоретичен шанс да се защитя от крадеца, който се опитва да ме обере на улицата или вкъщи или от мутрата, която съм засякъл на пътя или настъпал без да искам в дискотеката. Вярно шанса ще е малък, но замислете се в момента какъв е? Мутрите имат протекцията на властта, респективно полицията, а с дребните крадци, на никой не му се занимава и се разхождат със сума ти висящи дела. Лошото е, че ако разпуснат полицията, всичките тия не много умни хора няма с какво да се прехранват, защото нищо не умеят и нищо не са работили цял живот, следователно ще станат пресъпници. Въпреки това, съм готов да поема риска!
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #34
          PASSARELLA написа:
          Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи !Щото вместо да ги подарявате по коледа на мангалите и на идиотчетата, вземете ги дарете на едно училище, където учат млади, нормални деца. Дарете ги на едно РПУ. Дарете ги някъде, където ще са от полза и най-вече дарете ги на някой, от който нещо зависи!Защото не са бъдещето на България слепите и сакатите и циганчетата в домовете!
          "PASSARELLA", ти семеен ли си.....имаш ли деца?

          Коментар


            #35
            PASSARELLA написа:
            Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи !!
            Това не е точно така.Дребните кокошкарски изпълнения са работа най-вече на наркоманнчетата,които като не си взимат дозите известно време вършат какво ли не.Аз също не учавствам в дарителската кампания по мои си съображения,но това не значи че трябва да определям хората които я организират и учавстват в нея като такива или онакива.Колега Пасарела,миналата година пак ти имаше една много-глупава тема след дарителската кампания във Враца" ЗАЩО НЕ УЧАСТВАХ".Погледни я след една година и виж какви глупости си писал там.Даже мисля че търпението на модераторите към теб е прекалено. Модераторите нямат задача да възпитават и да формират мироглед. PASSARELLA е изказал мнението си - всеки може да го възприеме по един или друг начин и така да си формира мнение за човека, написал думите.Всеки е пускал малко или повече глупави теми, поне половината теми в "Общи приказки" могат да се квалифицират като "глупави".Моля да не се нападате взаимно! Молбата е към всички. Който какъвто е - такъв си е.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #36
              Модераторите нямат задача да възпитават и да формират мироглед. PASSARELLA е изказал мнението си - всеки може да го възприеме по един или друг начин и така да си формира мнение за човека, написал думите.Всеки е пускал малко или повече глупави теми, поне половината теми в "Общи приказки" могат да се квалифицират като "глупави".Моля да не се нападате взаимно! Молбата е към всички. Който какъвто е - такъв си е.Модераторски екип на fiat-bg.org Някои галите малко повечко от други май... Идеята на горното беше, че всеки има право да се излага колкото си иска. Ако това го мислиш за погалване Модераторски екип на fiat-bg.org
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #37
                Съгласен съм, че това е просто мнение, макар че никой нормален човек няма да се съгласи с него, но все пак модераторите не могат да взимат отношение заради гледната точка на някой, та дори и това да е PASSARELLA.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #38
                  PASSARELLA написа:
                  Кире, това че личният състав е 2000 да речем, а трябва да е 3000 не означава, че за заплати се харчат пари за 3000. Заплатата е определена от държавата. Имаш 2000 състав - плащаш 2000 заплати.Заплатата, която получаваш е стойността на труда ти. Защото като те лепна 23464764734 часа вънка на студа, да охраняваш еди кое си посещение и като стоиш тези часове прав на едно място, не само храна ще искаш. Защото тези хора го правят. И защото като си пратиш детето на училище, го чакаш да се въне живо и здраво. И защото като ходиш по улицата си спокоен. Защото като се прибираш вкъщи очакваш да не си обран. Очакваш родителите ти да са живи и здрави. Нали?Затова ми се струва, че е много нагло това отношение - не само твоето. Защото сте тръгнали да жалите и да дарявате на дом за циганчета, а не жалите тия които ви осигуряват спокоен сън!Засрамете се! Отвратително е!
                  Човече, тук ме засегна.Децата от дома са 90% българчета, малко се различават от децата на повечето българи. Разликата е в осигуреността им.По въпроса с полицията, смятам да организираме една кампания, веднага след като приключи тази.В подкрепа на свестната част и срещу черните овци.
                  mnpenchev написа:
                  За полицаите в Бг мисля, че:1. трябва да се изчисти мършата от стадото2. да им се вдигнат заплатките няколко пъти, за да падне корупцията няколко пъти3. да не ги клецат за телесна повреда при поставяне на белезници и всякакви депутати и богопомазани да ги бият по паркингите4. да им вдигнат бройката още - по-малко вожд, повече индианец да има5. да ги контролират изкъсо дали си вършат работата съвестноНо като за начало съдебната ни система да се изтърбуши и да започне да фунционира както си трябва.
                  Ето тук съм съглаен напълно. Според мен, при 75% за заплати в министерството, няма как да им дадат по-високи заплати. Естествено всеки решава дали ще е корумпиран или не, някои са сатнали и майстори, изкарват допълнително...по същата логика мога аз да седна да крада от склада и да продавам, за да си докарам повече пари.... не мислите ли че е нагло?Проблема е, да се намерят решения, болките всички ги знаем, трябва някой да повлече крак, не всички да си късаме косите колко е зле - яко тъпа българска черта.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #39
                    Колеги не забравяйте, че в системата влизат и пожарникарите и положението е много тежко! Колегите си купуват сами каски и ботуши,(защото зачислените им ботуши текат и при един пожар през зимата си докарваш пневмония,а каските са с изпочупени предпазни стъкла) за да запазят живота си по време на работа. И моля Ви не се настройвайте срещу колегите, защото този "протест" не беше само за 13-та заплата, а главно за да се подобрят условиятя на труд, което би довело ползи на всички нас!
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #40
                      Vladim написа:
                      Модераторите нямат задача да възпитават и да формират мироглед. PASSARELLA е изказал мнението си - всеки може да го възприеме по един или друг начин и така да си формира мнение за човека, написал думите.Всеки е пускал малко или повече глупави теми, поне половината теми в "Общи приказки" могат да се квалифицират като "глупави".Моля да не се нападате взаимно! Молбата е към всички. Който какъвто е - такъв си е.Модераторски екип на fiat-bg.org Някои галите малко повечко от други май... Идеята на горното беше, че всеки има право да се излага колкото си иска. Ако това го мислиш за погалване Модераторски екип на fiat-bg.org
                      А модераторите защо не вземат отношение относно заплахите, които този човек ми отправя, а? Защо? Писах на един - ни вопъл - ни стон!Омръзна ми някой да ми обяснява какво да мисля! Омръзна ми! Като не сте съгласни с гледната ми точка - не сте! Аз имам право на мнение и съм го упражнил! Дали се излагам или не е отделен въпрос.Та питането ми е: Кога модераторите ще вземат отношение по въпроса със заплахите, които Vladim ми отправя.Искам да знам, дали те подкрепят това форума да е поле на заплахи или не? Оплакването ти е достояние на всички модератори.При преценка, че е основателно, ще се вземат съответните мерки.Постове, оскърбяващи друг потребител, противоречат на правилата на форума (1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.)Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #41
                        PASSARELLA написа:
                        Vladim написа:
                        Модераторите нямат задача да възпитават и да формират мироглед. PASSARELLA е изказал мнението си - всеки може да го възприеме по един или друг начин и така да си формира мнение за човека, написал думите.Всеки е пускал малко или повече глупави теми, поне половината теми в "Общи приказки" могат да се квалифицират като "глупави".Моля да не се нападате взаимно! Молбата е към всички. Който какъвто е - такъв си е.Модераторски екип на fiat-bg.org Някои галите малко повечко от други май... Идеята на горното беше, че всеки има право да се излага колкото си иска. Ако това го мислиш за погалване Модераторски екип на fiat-bg.org
                        А модераторите защо не вземат отношение относно заплахите, които този човек ми отправя, а? Защо? Писах на един - ни вопъл - ни стон!Омръзна ми някой да ми обяснява какво да мисля! Омръзна ми! Като не сте съгласни с гледната ми точка - не сте! Аз имам право на мнение и съм го упражнил! Дали се излагам или не е отделен въпрос.Та питането ми е: Кога модераторите ще вземат отношение по въпроса със заплахите, които Vladim ми отправя.Искам да знам, дали те подкрепят това форума да е поле на заплахи или не?
                        Стига си мрънкал.Дрънкай си простотиите на воля, явно така разбираш демокрацията - ти да си изказваш мнението както ти харесва, а другите не. Демокрацията явно за теб е да нахраним българчетата, а за циганчетата - бой?Очевадно е, че ти доставя удоволствие да се представяш за различен от другите, е добре, различен си - по начин който отвращава доста хора. Но аз ти се кефя - приличаш ми на шута в двора на краля, само дето вместо да си гласа на разума ти си лудостта у всеки от нас.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #42
                          Тоя път се изпокарахте без мен.Все пак PASSARELLA е до някъде прав. Децата са наше бъдеще... обаче какво бъдеще ни чака ако няма настояще? Ако децата растат в положението сега, колко от тях ще станат такива, каквито искаме и колко от тях ще станат престъпници-милионери?? Я се замислете колко от днешните младежи над 12 искат да карат скъпи джипове, да имат скъпи телефони и по няколко гаджета, и желанията им се ограничават само до това. Колко от тях се ограничават до това къде да се напият довечера и къде да изтрезнеят сутринта и къде да се сбият по обяд? А ако имахме нормална държава и нормална полиция в частност дали щеше да е така?А и не разбрах защо се скарахте.... полицаите искат по-високи заплати, а те не са обект на благотворителност.... децата имат нужда от повече средства... обаче, когато даваме левчето дали наистина то ще отиде при тях. Не забравяйте милионите, които се събраха за цар калоян и наводнението - ако минете от там, ще видите, че много малко от тези милиони наистина са стигнали там... жалко наистина.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #43
                            "...Я се замислете колко от днешните младежи над 12 искат да карат скъпи джипове, да имат скъпи телефони и по няколко гаджета.."И аз искам

                            Коментар


                              #44
                              Нещо много се отнесохте от тематаЗаключвам я
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X