Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за полицията в БГ ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това е:а) полицайб) престъпникв) абе шо те боли, те са едни и същи

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #17
      Значи и с това с мизерните заплати не съм много съгласен... То е пак според зависи де ...Но по едно време заплатите им бяха доста добри в сравнение с други сфери - особено в по-малките градове и селища. Имали МНОГО незаети щатни бройки според разните им началници - това означава, че фонд работна заплата се разпределя между наличния състав под формаат на награди 13-та заплата - както искате го наречете.А и я да Ви попитам колко от Вас имат добавки за дрехи и особено пък за храна!?Това пък за храната е смешен плач и спекулация - кучетата имали порцион 2.20, а полицаите - 1.40 (примерно).А бре аланкоолу - кучетата не взимат ЗАПЛАТИ за труда си и трябва да се хранят - а привилегията да имате пари за храна - си е чист анахронизъм по мое мнение.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #18
        Добро от полицай не съм видял.Със сигурност има и кадърни хора които си вършат добре работата,но и много търтеи и олигофрени има.Това със залатите не е точно така.Освен щата на който са имат много допълнителни начисления.В края на краищата като не им харесва да работят друго,ако могат.На много малко места се дават пари за лежане.

        Коментар


          #19
          Кире, това че личният състав е 2000 да речем, а трябва да е 3000 не означава, че за заплати се харчат пари за 3000. Заплатата е определена от държавата. Имаш 2000 състав - плащаш 2000 заплати.Заплатата, която получаваш е стойността на труда ти. Защото като те лепна 23464764734 часа вънка на студа, да охраняваш еди кое си посещение и като стоиш тези часове прав на едно място, не само храна ще искаш. Защото тези хора го правят. И защото като си пратиш детето на училище, го чакаш да се въне живо и здраво. И защото като ходиш по улицата си спокоен. Защото като се прибираш вкъщи очакваш да не си обран. Очакваш родителите ти да са живи и здрави. Нали?Затова ми се струва, че е много нагло това отношение - не само твоето. Защото сте тръгнали да жалите и да дарявате на дом за циганчета, а не жалите тия които ви осигуряват спокоен сън!Засрамете се! Отвратително е!

          Коментар


            #20
            PASSARELLA написа:
            Кире, това че личният състав е 2000 да речем, а трябва да е 3000 не означава, че за заплати се харчат пари за 3000. Заплатата е определена от държавата. Имаш 2000 състав - плащаш 2000 заплати.
            Естественно, че не го получават като редовни заплати - получават го под формата на коледни надбавки, 13-та заплата или награди - както искаш - така го наречи! Не съм казал, че не го одобрявам - нека взимат заслужили са го. Е, поне някои от тях...
            PASSARELLA написа:
            Заплатата, която получаваш е стойността на труда ти. Защото като те лепна 23464764734 часа вънка на студа, да охраняваш еди кое си посещение и като стоиш тези часове прав на едно място, не само храна ще искаш. Защото тези хора го правят. И защото като си пратиш детето на училище, го чакаш да се въне живо и здраво. И защото като ходиш по улицата си спокоен. Защото като се прибираш вкъщи очакваш да не си обран. Очакваш родителите ти да са живи и здрави. Нали?
            Точно от тая форма на престъпност е пропищяла цялата държава - мислиш ли, че го правят качествено това - много хора ас на противното мнение.
            PASSARELLA написа:
            Затова ми се струва, че е много нагло това отношение - не само твоето. Защото сте тръгнали да жалите и да дарявате на дом за циганчета, а не жалите тия които ви осигуряват спокоен сън!Засрамете се! Отвратително е!
            Какъв спокоен сън бре пасарела - 3 пъти ми обират мазето и дежурния мизерник в полицията ми вика - Ами заключете си го по-добре! Е ток ли да пусна по бравите? Или да го блиндирам!? Айде стига че почвам да се нервирам наистина!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #21
              Смятам, че са изключително корумпирани и некадърни. Освен това смея да твърдя, че вървят ръка за ръка с организираната престъпност, но това не е новина нали, а обществена тайна!
              Lancia Y, 1.2, 60

              Коментар


                #22
                Оооо, адаш, а мен като ме обраха миналата нова година и полицая ми вика:"Влизано е с ключ!" А? "С ключ е влизано - няма следи от взлом!" А? "На някого да сте давали ключ?" А? Какъв ключ бееее, тумбак изтЪрван, не виждаш ли, че са влезнали през прозореца на кухнята - ей ги следите от козия крак, ей ги стъпките по перваза, отключили са вратата ОТВЪРТЕ за да излезнат, НЕ отвън за да влезнат След 6 месеца - всичко прекратено....Само като ми се яви нЕкой дознател, следовател и секъв друг -ател и направо ми се повръща от разгащените им тениски, утЕпаните от служба чепици, провиснАлите тУмбаци и мазните, самодоволни физиономии

                Коментар


                  #23
                  За полицаите в Бг мисля, че:1. трябва да се изчисти мършата от стадото2. да им се вдигнат заплатките няколко пъти, за да падне корупцията няколко пъти3. да не ги клецат за телесна повреда при поставяне на белезници и всякакви депутати и богопомазани да ги бият по паркингите4. да им вдигнат бройката още - по-малко вожд, повече индианец да има5. да ги контролират изкъсо дали си вършат работата съвестноНо като за начало съдебната ни система да се изтърбуши и да започне да фунционира както си трябва.

                  Коментар


                    #24
                    kiro_of_the_day написа:
                    PASSARELLA написа:
                    Кире, това че личният състав е 2000 да речем, а трябва да е 3000 не означава, че за заплати се харчат пари за 3000. Заплатата е определена от държавата. Имаш 2000 състав - плащаш 2000 заплати.
                    Естественно, че не го получават като редовни заплати - получават го под формата на коледни надбавки, 13-та заплата или награди - както искаш - така го наречи! Не съм казал, че не го одобрявам - нека взимат заслужили са го. Е, поне някои от тях...
                    Не взимат и не са взимали 13-та заплата или други коледно-новогодишни благини от доста години. За разлика например от други служби като съд, следствие и прокуратура, които както опростено обича да се изразява кмета на София, пускат същите тези престъпници, заловени с риск за живота от полицаите. Нека да е ясно - мнението ми за родната полиция като цяло е ниско, но тя е отражение на обществото: Има и изключително свестни хора, но се крият и не може да ги види всеки , има и мързеливци, просто чиновници, които си чакат 20-те години в системата да вземат по не знам колко брутни заплати и да купят апартамент на внуците, а така също и корумпирани. Но все пак фактите са си факти, работата им е тежка, опасна и стресова, условията на труд и заплащане - мизерни. Няма Нова година, няма почивен ден, няма отпуска, винаги са под стрес и напрежение.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      snake написа:
                      kiro_of_the_day написа:
                      PASSARELLA написа:
                      Кире, това че личният състав е 2000 да речем, а трябва да е 3000 не означава, че за заплати се харчат пари за 3000. Заплатата е определена от държавата. Имаш 2000 състав - плащаш 2000 заплати.
                      Естественно, че не го получават като редовни заплати - получават го под формата на коледни надбавки, 13-та заплата или награди - както искаш - така го наречи! Не съм казал, че не го одобрявам - нека взимат заслужили са го. Е, поне някои от тях...
                      Не взимат и не са взимали 13-та заплата или други коледно-новогодишни благини от доста години. За разлика например от други служби като съд, следствие и прокуратура, които както опростено обича да се изразява кмета на София, пускат същите тези престъпници, заловени с риск за живота от полицаите. Нека да е ясно - мнението ми за родната полиция като цяло е ниско, но тя е отражение на обществото: Има и изключително свестни хора, но се крият и не може да ги види всеки , има и мързеливци, просто чиновници, които си чакат 20-те години в системата да вземат по не знам колко брутни заплати и да купят апартамент на внуците, а така също и корумпирани. Но все пак фактите са си факти, работата им е тежка, опасна и стресова, условията на труд и заплащане - мизерни. Няма Нова година, няма почивен ден, няма отпуска, винаги са под стрес и напрежение.
                      Тогава къде отиват парите от незаетите щатни бройки?ФРЗ не може да се преразпределя за други харчове по принцип, освен да се върне в бюджета, което не ми се вярва...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #26
                        Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи !Щото вместо да ги подарявате по коледа на мангалите и на идиотчетата, вземете ги дарете на едно училище, където учат млади, нормални деца. Дарете ги на едно РПУ. Дарете ги някъде, където ще са от полза и най-вече дарете ги на някой, от който нещо зависи!Защото не са бъдещето на България слепите и сакатите и циганчетата в домовете!

                        Коментар


                          #27
                          PASSARELLA написа:
                          Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи !Щото вместо да ги подарявате по коледа на мангалите и на идиотчетата, вземете ги дарете на едно училище, където учат млади, нормални деца. Дарете ги на едно РПУ. Дарете ги някъде, където ще са от полза и най-вече дарете ги на някой, от който нещо зависи!Защото не са бъдещето на България слепите и сакатите и циганчетата в домовете!
                          Не те ли е срам бе?Гнус ме е от теб, честно ти казвам!!!
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #28
                            PASSARELLA написа:
                            Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи !Щото вместо да ги подарявате по коледа на мангалите и на идиотчетата, вземете ги дарете на едно училище, където учат млади, нормални деца. Дарете ги на едно РПУ. Дарете ги някъде, където ще са от полза и най-вече дарете ги на някой, от който нещо зависи!Защото не са бъдещето на България слепите и сакатите и циганчетата в домовете!
                            кавички " " кавичкиДуми нямам за тебе!
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #29
                              Е той е много див тоя, какво се изненадвате.Да не се правят дарения на деца, които шоколад не са виждали през живота си, ами да даряваме на полицаите, които и без това сами си взимат своето. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                              Lancia Y, 1.2, 60

                              Коментар


                                #30
                                Дарение НЕ се прави на прав, здрав, млад мъж, който може да работи, да се труди и да спечели пари за климатик, храна и прочие Някое от тези дечица утре може да е новия депутат, премиер или президент, защото не знаеш живота на къде ще го завлече

                                Коментар

                                Working...
                                X