Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е актрисата...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    jenshen73 написа:
    dikanio написа:
    Най-красивата в сериала си е Елена Петрова, а на фона на актьорските умения на останалите е направо супер актриса.
    В тоя сериал пък къде играе Елена Петрова, щото аз не помня..., а за разлика от Снейк не го гледам в 18:30 щото още съм на работа.
    Не играе, поне в тези серии, които вървят в момента. А аз съм на работа до 17:30 и нито секунда повече, така че ми е много удобен за гледане.Колкото до актьорските умения, не ги оценявам много високо. Дори и Ивайло Герасков е неестествен. Като че ли най-младите актьори изглеждат най-реално.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #47
      jenshen73 написа:
      dikanio написа:
      Най-красивата в сериала си е Елена Петрова, а на фона на актьорските умения на останалите е направо супер актриса.
      В тоя сериал пък къде играе Елена Петрова, щото аз не помня..., а за разлика от Снейк не го гледам в 18:30 щото още съм на работа.
      Моя е грешката, аз си мислех за другия, оня с моловете. От него съм гледал 2 серии и то докато бях на гости, и само Елена Петрова ми направи впечатление от актрисите, а най-добрия образ е шефа на охраната
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #48
        PASSARELLA написа:
        Актрисата е Саня Борисова и според мен също е катастрофално слаб актьор. Мария Статулова разбира се не участва в класацията - тя е друга бира.На мен най-много ми харесва как играят:1. Константинов - Тодор Танчев2. Мартин - Ники Илиев3. София - Елен Колева4. Нора Сартори - Яна Кузова5. Димитър Белев - Ивайло ГерасковЛично според мен Яна Кузова си е истинска находка.Най-слаб(никакъв) актьор1. Саня Борисова - елица Константинова2. Фахрадин Фахрадинов - Явор Белев3. Таня Димитрова - Силвия Сартори4. Албена Ставрева - Надежда Белева5. Сем. Асенови - и майката и дъщерята са трагедия
        аз пък си харесвам Елен Колева
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар

        Working...
        X