Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е актрисата...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коя е актрисата...

    ...играеща героинята Елица в "Забранена любов" по НТВ. Направо се влюбих..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Толкова красиво момиче, с такова излъчване.....ама не перверзно красива, че да "фанеш и да я......"....ами да я фанеш и....да се ожениш за нея. Излъчва неподправен стил, красота и чар. Страхотна красавица......Иначе сериала не е лош, ако в началото успееш да свикнеш с изкуствените диалози и сценично поведение. Има няколко екземпляра, дето имам чувството че са ги дръпнали на слизане от метрото....Та....някой да знае кое е това прекрасно момиче....

    #2
    http://life.dir.bg/2008/11/19/news3622410.html
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Красавица и лоша актриса.Поне за мен.Иначе сериалчето си го бива,писнами от някакви американски бози.
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        bicho1976 написа:
        Красавица и лоша актриса.Поне за мен.Иначе сериалчето си го бива,писнами от някакви американски бози.
        и минахме на родни бози.Ще го последва съдбата на хотел България усещамПише се България ,а не както беше написано българиq."Модераторски екип на fiat-bg.org"

        Коментар


          #5
          Абе според мен си е успешен.На мен ми е интересен.Иначе Елица и майка и са си най-красивите жени в сериала.Особено Анастасия.
          '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
          '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

          Коментар


            #6
            bicho1976 написа:
            Красавица и лоша актриса.Поне за мен.Иначе сериалчето си го бива,писнами от някакви американски бози.
            Абсолютно точно. Изключително неестествено поведение. Имах една колежка, която и като излъчване, и като поведение, беше същата, но тази чак е дразнеща. Иначе в сериала има и попадения, откъм актьорска игра, но са по-скоро в аматьорския състав, актьорите са посредствени, но какво повече да желаем от семеен сериал - наистина, по-добре от латинобозите.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              Актрисата е Саня Борисова и според мен също е катастрофално слаб актьор. Мария Статулова разбира се не участва в класацията - тя е друга бира.На мен най-много ми харесва как играят:1. Константинов - Тодор Танчев2. Мартин - Ники Илиев3. София - Елен Колева4. Нора Сартори - Яна Кузова5. Димитър Белев - Ивайло ГерасковЛично според мен Яна Кузова си е истинска находка.Най-слаб(никакъв) актьор1. Саня Борисова - елица Константинова2. Фахрадин Фахрадинов - Явор Белев3. Таня Димитрова - Силвия Сартори4. Албена Ставрева - Надежда Белева5. Сем. Асенови - и майката и дъщерята са трагедия

              Коментар


                #8
                Обаче Фиката цепи мрака.Много е готин.
                '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                Коментар


                  #9
                  Имайте предвид, че има жени които на живо не са нищо особено, но през камерата изглеждат страхотно. Лично аз не харесвам момиченца, които изкуствено си държат устата полуотворена и горната устна начупена нагоре в стил ’дай да го поема’.

                  Коментар


                    #10
                    Вий сте идиоти! Единствената хубава жена в тоя боклучав сериал е майката на Елица - другите са... умряла работа!
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #11
                      Тая кифла е и рекламно лице на ЦКБ. Лошо няма, но е лоша актриса, Явка, не ти знам вкуса, но за мен е поредната празноглава манекенка пробваща се в киното (оп, телевизията). Сериала е отвратителна латино боза правена по български - един пандизчия само що-годе го играе човешки и един "борец". Останалите са Айран без кисело мляко - сиреч (ще рече) - гола ВОДА.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        jenshen73 написа:
                        Тая кифла е и рекламно лице на ЦКБ. Лошо няма, но е лоша актриса, Явка, не ти знам вкуса, но за мен е поредната празноглава манекенка пробваща се в киното (оп, телевизията). Сериала е отвратителна латино боза правена по български - един пандизчия само що-годе го играе човешки и един "борец". Останалите са Айран без кисело мляко - сиреч (ще рече) - гола ВОДА.
                        Всичко е така както казваш.., ама признай, че най-готината маца е оная с черната коса... майката!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Анастасия.Тя е яката работа.Тежката артилерия.
                          '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                          '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                          Коментар


                            #14
                            Соня Борисова страда от липса на кожа... имам чувството, че ако си затвори устата ще й се отвори нещо друго... Иначе за навеждане става...
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              #15
                              Аз много съм разочарован от Таня Димитрова - майката на Нора. Едно време ми беше любимка от Театъра на армията, но тук е много неубедителна - и като игра, и като персонаж.
                              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X