Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Консултация...

    До сега гледах и се чудих къде в Глава "Консултации" да питам, но така и не намерих подходящия раздел за въпроса ми....От пълна и благородна глупост бях сипал половин литър двигателно масло за доливане в шише от зимна течност за чистачки - тип Приста ойл... и в багажника... обаче дагое, капачката да вземе да се скъса и маслото да се изсипе между джантата и гумата на резервната гума и долу под нея... докато се усетя... усетих се чак като трябваше да доливам масло в двигателя - резултата - сичкото масло в багажника... забърсах го...не съм за маслото... ама мирише... мирише гадно... на разлято масло върху гума... и щото държа колата в гаража вечер - сутрин мирише на... на Нефтозавод - бургазлии ще ме разберат...кво да правя... страхувам се, че ако изхвърля резервната гума ще спукам гума - къвто съм куцузлия....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Абе, мой, пак ти ли?

    Коментар


      #3
      аз! таз вечер нсъм пил...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Ами моя съвет е да си купиш от среьовете за лепени на гуми струват около 8-9лв то е 1 шише метално и се изпръсква цялото в спуканата гума и после до напомпва ако има нужда (има си упътване на флакона) аз съм пробвал с такива и деиства но все пак си е по добре ако имаш гума недаи си Боже ако ти грумне някоя гума какво ще правиш а гумата може да пробваш да я забършеш и с ацетон и корселин и да я оставиш някъде да си изветрее
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          Че радвай се - нефтозаводът ти - у гаража. Туй елегантен начин да кажеш, че имаш нелегална рафинерийка ли е
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            sugarboy написа:
            Че радвай се - нефтозаводът ти - у гаража. Туй елегантен начин да кажеш, че имаш нелегална рафинерийка ли е
            ако имах нелегална рафинерийка Пунто ли щях да карам?щях да зема некой дзвер 4х4 - Панда примерно
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              коресилин, перхлор.... или обезмаслители от магазина...
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Дето викаше Тодор Колев в "Опасен чар", като обикаляше със старата Волга за рушветите - "за конспирация".
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  По- добре да ти изтече кило масло в багажника, отколкото да забравиш канелата на бурето у мазето...
                  Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    или обезмаслители от магазина...
                    булка признах те този път!!! не бях се сетил за туй!!!имам един италиански обезмаслител за фурни - точилка - в събота ше чистим
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      Имах същият проблем! Разлято масло в багажника! Купи си силен обезмаслител! Препарат за миене на двигател да речем, има го в бензиностанциите на Шел в едни сисво шише с пулверизатор. Виж, как действа на малка част за не изгориш нещо. След това много изплаване и си, като нов! Става и с Meglio, но той е слабичък и ще се изтормозиш повече.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Избърсваш хубаво багажника и после с обезмаслителя както се спомена и готово.Гумата предварително на автомивка. Там също я пръскат с обезмаслител (такъв където ти мият двигателя) и я изпират и нея. :P
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар

                        Working...
                        X