Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги от Плевен, моля насочете ме.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги от Плевен, моля насочете ме.

    здравейте,ще имам пат кам Плевен,някой колега може ли да ме насочи кам некой магазини за спойлери,нови и втора употреба.Моля ви,че ми е голем мерак да си сложа некой задно крило на кроката.Пак и некой от Тарговище да има пат натам да ми прай компания.

    #2
    Re: колеги от Плевен,несочете ме.

    vin_d написа:
    Здравейте,ще имам пЪт кЪм Плевен.Някой колега може ли да ме насочи кам нЯкой магазини за спойлери,нови и втора употреба? Моля Ви,че ми е голЯм мерак да си сложа нЯкоЕ задно крило на кроката.Пак и нЯкой от ТЪрговище да има пЪт натам, да ми праВИ компания.
    Съжалявам,Но не знам, къде в Плвен има такава стока.Просто спираш и питаш за автоморга.Още преди Плевен ( на влизането от към София ), в с. Ясен има . На изхода от селото , по посока Плевен.чичо Нено
    Fiat Punto 1,1- 1996г.
    газ-бензин , "Lovato"

    Коментар


      #3
      Re: колеги от Плевен,несочете ме.

      vin_d написа:
      здравейте,ще имам пат кам Плевен,някой колега може ли да ме насочи кам некой магазини за спойлери,нови и втора употреба.Моля ви,че ми е голем мерак да си сложа некой задно крило на кроката.Пак и некой от Тарговище да има пат натам да ми прай компания.
      От Търговище...в Плевен..."несочете ме"...пат щял да има...

      Коментар


        #4
        Re: колеги от Плевен,несочете ме.

        PASSARELLA написа:
        vin_d написа:
        здравейте,ще имам пат кам Плевен,някой колега може ли да ме насочи кам некой магазини за спойлери,нови и втора употреба.Моля ви,че ми е голем мерак да си сложа некой задно крило на кроката.Пак и некой от Тарговище да има пат натам да ми прай компания.
        От Търговище...в Плевен..."несочете ме"...пат щял да има...
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          Чичо Нено положи усилие да направи разбираемо написаното от теб, но какво все пак е крока?
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Esper написа:
            Чичо Нено положи усилие да направи разбираемо написаното от теб, но какво все пак е крока?
            Иначе по темата - може би "кроката", трябва да означа "кромата"
            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

            ...E90..incoming..!!

            Коментар


              #7
              Е, не можем да очакваме всички да бъдем филолози но малко старание не е излишно.Вярвам колегата няма да се разсърди, че пипнах лекичко заглавието И аз залагам на Крома но не го разбирам този жаргон.Ако изобщо е такова а не правописна грешка :D
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар

              Working...
              X