Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За "политиката" на Глобул към лоялните клиенти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За "политиката" на Глобул към лоялните клиенти

    През годините съм сменял оператора, но така се случи, че вкъщи имаме 2 глобулски карти с договор на името на жена ми, които са горе-долу от появата на втория GSM оператор в България. Винаги са ползвани (не само от мен), никога не са спирани, редовно са плащани таксите и разговорите им. Периодично вкъщи се получават прочувствени писма от Глобул, в които уверяват жена ми, че е от най-ценните им клиенти . Предлагат разни промоции, телефони на изплащане и др. и пишат, че колкото по-дълго сме заедно, толкова по-добри щели да бъдат предложенията им.Имаме у нас обаче и една глобулска карта на мое име, с договор само от преди 1 г. Регистрирах се в сайта на Глобул, за да видим пък за нея какво ми се полага. И какво се оказва: същото, както и за картите, ползвани вече не помня колко години, ама наистина абсолютно същото. Попитах в един от магазините на Глобул в града защо е така, но се оказа, че това не влиза в предварително заучените реплики на симпатичните момичета и не знаеха какво да ми отговорят. И най-интересното е, че ми казаха почти с половин уста, че ще получа по-изгодни оферти за телефони на изплащане, ако прекратя някой от договорите и сключа нов, т.е. да стана "нов" клиент ?! А сега някой ако може да разтълкува що за "политика" е това.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    re

    Това беше пък причината да се махна от М-тел.5 години им бях клиент,а всичките им прмоции бяха за нови абонати.Явно това е практиката на всички.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Нема се плашиш "Най доброто предстои" и аз го чакам вече 6 години маи от как го има глобул и все не идва и не идва тва добро. Всичките са един дол дренки ма пак по добре от М-тел.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Аз затова и пускам темата, не че очаквам нещо да се промени, но повече хора да знаят за какво става дума. Следващия път, когато у нас се получи поредното сълзливо писмо от Глобул, ще им го върна обратно и ще им пиша вбъдеще да го отпечатват на по-мека хартия, за да може да се използва по предназначение.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          аз пък съм се насочил към Вивател - не щот съм фен на ЦСКА-то най-вече щото отчитат разговор на 30 секунди, не като другите на 1 минута...п.п. туй Глобул що ли не ме грабва нещо...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Slavi_Lancia написа:
            Нема се плашиш "Най доброто предстои" и аз го чакам вече 6 години маи от как го има глобул и все не идва ......
            Това "Най доброто предстои" да не стане като с "комунизъма" с който се разминахме
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              donnna написа:
              аз пък съм се насочил към Вивател - не щот съм фен на ЦСКА-то най-вече щото отчитат разговор на 30 секунди, не като другите на 1 минута...п.п. туй Глобул що ли не ме грабва нещо...
              Много правилно си се насочила! Аз лично съм много доволен от Вивател :D
              Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
              Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

              Коментар


                #8
                sacheto написа:
                donnna написа:
                аз пък съм се насочил към Вивател - не щот съм фен на ЦСКА-то ......
                Много правилно си се насочила! .... :D
                donnna ..... мацко ...

                Коментар


                  #9
                  sacheto написа:
                  donnna написа:
                  аз пък съм се насочил към Вивател - не щот съм фен на ЦСКА-то най-вече щото отчитат разговор на 30 секунди, не като другите на 1 минута...п.п. туй Глобул що ли не ме грабва нещо...
                  Много правилно си се насочила! Аз лично съм много доволен от Вивател :D
                  Определено вивател в момента са най-добрите ! И като обслужване и като цени.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    peho написа:
                    sacheto написа:
                    donnna написа:
                    аз пък съм се насочил към Вивател - не щот съм фен на ЦСКА-то ......
                    Много правилно си се насочила! .... :D
                    donnna ..... мацко ...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      Глобул са прошляци от всякъде. Все по нещо надписват всеки месец. Вивател - влизам в едно кафе в центъра в една стара сграда с 60 см стени - няма обхват - егати, а уж всички говорим. Мтел и те не са цвете за мирисане. Обаче преди време ми надписаха сметката и аз ги хванах как са го направили и щях да го раздухам по форумите и от тогава много ме глезят - я смсчета безплатни, я минутки... От време на време ми се обаждат да ме попитат дали нямам нужда от някой и друг безплатен смс Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                      www.CarProfi-BG.com
                      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                      Най-атрактивните цени в София!

                      Коментар


                        #12
                        Бях клиент на Глобул още от самото начало.До един прекрасен ден когато получих "специална"оферта , ако взема еди какво си ще получа еди какво си, да ама не .Това го получава всеки един обикновен клиент и то даже по-добре! Побеснях и си пркратих 1 карта ,а другия номер прхвърлих при Вивател и засега пове4е от 8 месеца съм доволен но докога ... не се знае!

                        Коментар


                          #13
                          Не разбирам за какво са ви мобифони, при положение, че няма да имате качествено покритие на всякъде!? М-тел е истината, бе хора!

                          Коментар


                            #14
                            VESKO_SZ написа:
                            Бях клиент на Глобул още от самото начало.До един прекрасен ден когато получих "специална"оферта , ако взема еди какво си ще получа еди какво си, да ама не .Това го получава всеки един обикновен клиент и то даже по-добре! Побеснях и си пркратих 1 карта ,...
                            Точно това имам предвид. Пращат ти "специални" писма, а се оказва, че тези оферти са еднакви за ВСИЧКИ клиенти на Глобул независимо дали са абонати от 1 или 5 години. Единственото изключение са новите клиенти - те получават наистина добри оферти. Гръцка му работа . Ей от такива неща се дразня много. Ядосаха ме тези цървули и си мисля да прекратя всички договори с тях. Лошото е, че и останалите са същите боклуци.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              Напоследък и аз не съм много доволен, даже си прехвърлих едната карта на Мтел - ползвам и wap и live портала и е супер. Единствения недостатък е, че който ми звъни от Глобул чака някаква тирада как номера вече не бил част от Глобул и щял да се таксува като разговор към други национални мрежи и чак тогава започва дава сигнал. Но пък сметката ми падна от 30-40лв на 10-15лв. Другия все още ми е на Глобул, понеже е в група цялата фирма, но май ще се преместим.Но относно тази политика, според мен не се гледат годините, а какви са сметките. Баща ми прави сметки от около 400-500лв месечно, майка ми около 70-80лв. Сключили са договорите си през 2-3месеца, т.е приблизително преди около 5години. За баща ми има безплатни телефони(продажна цена около 150-200лв), а за майка ми те се доплащат около 50-100лв. За по-скъпите разликата е почти същата.

                              Коментар

                              Working...
                              X