Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кога тръгва за работа и за колко време стига ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой кога тръгва за работа и за колко време стига ?

    идеята е на
    Tornado написа:
    Още малко и може да отоворим тема- "Кой кога тръгва за работа ?"
    Аз тръгвам около 8:40 и за 20 до 30 минути съм стигнал.Минавам ’само’ през една голяма тапа на движението.като слушам софиянци - май прекарват по 60 до 90 минути на ден само за отиване+връщане от работа?

    #2
    Явно наистина там е сериозно положението а ние тук в Пловдив си мислим че е зле. Излизам около 8.50 - 9.00 и са ми необходими около 10мин, но ако се погледне разтоянието което минавам пак не е малко, от вкъщи до офисът е 3 км без малко, но ме забавя мостът на "Герджика" и следователно кръстовището на 6-ти Септември.
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    Коментар


      #3
      Ходя на работа пеша и пристигам за не повече от 10 минути. А колата си стои самотна в гаража по цяла седмица .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Аз тръгвам пеша в 8:20 и в 8:24 (8:25) съм на работа. Понякога ходя и с колата
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Аз тръгвам в 7:00 и обикновено стигам около 7:40 до офиса на фирмата, след това тръгвам към обекти и там вече е различно.Хубаво е, че не ползвам вече Мареата или Ситроена за работа, а си имам служебна.
          '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
          '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

          Коментар


            #6
            Тръгвам от къщи в Х часът и съм в офиса в Х+8мин. Оказа се, че живея на 2.1км по GPS от офиса. Ако уцеля Х=час пик - пристигането ми в офиса е след 18 минути... Понякога ходя пеш, въпреки, че няма инфраструктура за същото.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              8:00 служебния транспорт минава да ме вземе и към 8:20 съм на бюрото, разстоянието е към 15 километра, на връщане е времето е с 10-15 минути повече, все пак 16 - 19 часа си е лудница :D

              Коментар


                #8
                тръгвам 7.25 и 8 и 10 сам на бюрото на работа се пак във търнов сутрин си е голяма лудница сутрин.

                Коментар


                  #9
                  Тръгвам в 8:15 с малкия, 8:19 сме пред детската градина, 8:24 се качвам пак на колата, 8:29 влизам в офиса.Покривам разстояние около 2,5-3км, но не минавам през най-натоварените кръстовища на града.Ако се успим или се мотаме сутринта - може да стартираме и в 8:30 - ама пак си отнема същото време. Вечер е доста по зле - особено в 17:30 - отнема ми по 15 минути да стигна до градината, когато го вземам аз.Иначе ако го взема майка му - се прибирам по друг път за около 10-15 мин.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Аз тръгвам за работа в 7.15 (кв. Бояна) в 7.30 съм на Бул.България при Билла (взимам една колежка) качвам се на Околовръстното и в 8.35 съм на Горубляне (където взимам друга колежка) продължавам по околовръстното и стигам в офиса (който се намира близо до с.Чепинци) в 9.00ч. На връщане маршрута беше същият и като тръгнех в 18.00ч. се прибирах в Бояна в 20.30ч. (2ч30мин!!!). След това се изхитрих и сега след като подмина Горубляне (и оставя колежката) свивам към Младост от там през Студентски Град, после Симеоновско и пак Околовръстното...после Билла на Бул.България и - крайната точка - ВКЪЩИ! Този маршрут ми отнема далеч по-малко време. Като тръгна в 18.00 и в 18.55 съм вкъщи :D - Бе, много съм хитра а... :P
                    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      Аз тръгвам към 8:15 в зависи от малките улички пристигам за около 25 мин без бързане , разстоянието е 5.3 км след рабита независимо от млаките улички 30-35 мин
                      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                      "What do you do to help save the world?"

                      Коментар


                        #12
                        Ми за 5 минути се стига - 8километра е разтоянието.
                        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                        Коментар


                          #13
                          За 10 минути пеша и 2 минути с кола.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            3мин. пеша... :DНали сме си на село... хахаха
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Аз слизам два етажа и съм на работа ,не знам колко време ми отнема.

                              Коментар

                              Working...
                              X