Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес да почерпи: PASSARELLA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес да почерпи: PASSARELLA

    Я не скатавай! Я Честит Рожден Ден, всичко хубаво! И всичко пием..., каквото сипеш

    #2
    Миии, да е жив и здрав Пасарелчо... и нека сичко хубаво да му се случва!
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      За малко да му подаря предупреждение.
      PASSARELLA написа:
      Значи това е някой п...........т. Повтарям: П . . . . . . Т. Интересно ми е, как би реагирал същият този п..........т, карайки със 130 по магистрала( в рамките на позволеното) и му се изпречи движещ се с 80 ТИР!?Потретвам: Лицето снималко клипа е П ..................Т.
      За това можеше да получиш предупреждение.Честито и умната с по горните думички.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Нали си го знаем че от време на време "нема т’ва-онова" - храни ги яко !

        Коментар


          #5
          ЧРД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!И наздраве!

          Коментар


            #6
            Аз по-скоро бих цититал:
            PASSARELLA написа:
            Честито и от мен.Обаче нещо, останалите форумци нищо не разбираме от РД-тата... Yellow_Flash_Colorz_PDT_35 Срещи всяка седмица, ала-бала...
            ЧРД! Всичко най!

            Коментар


              #7
              PASSARELLA написа:
              Значи това е някой п..............т. Повтарям: П .............Т. Интересно ми е, как би реагирал същият този п.............т, карайки със 130 по магистрала( в рамките на позволеното) и му се изпречи движещ се с 80 ТИР!?Потретвам: Лицето снималко клипа е П ..............Т.
              Този тип не ме кефи, защото ме е обиждал и мен без нищо... затова не мога да съм двуличен и да му честитя...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Много ви благодаря на всички. Сега аз ще отида да празнувам, а на някоя среща ще трябва да се отчетааа...Мерси и на всички, които не ме харесват, защото съм ги обиждал без нищо и те нещат да бъдат двулични, като ми честитят.

                Коментар


                  #9
                  ЧРД и от мен!
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Честит рожден ден и от мен жив и здрав.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      Чвстито и наздравееееее!

                      Коментар


                        #12
                        Честито и от мен!Жив и здрав да си ти хората покрай теб! Мен пък ме кефиш
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          PASSARELLA написа:
                          Много ви благодаря на всички. Сега аз ще отида да празнувам, а на някоя среща ще трябва да се отчетааа...Мерси и на всички, които не ме харесват, защото съм ги обиждал без нищо и те нещат да бъдат двулични, като ми честитят.
                          Някой път може и да сме се сдъвквали, но аз не съм толкова злопаметен, че да помня :D Честито, макар и на патерица.
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар

                          Working...
                          X