Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е автора на това клипче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е автора на това клипче

    Ровя си гледам си в сайта на БТВ "Скорост на Автобуси и Тирове по Авто маг. Тракия" и хоп километража ми прилича на Фиатски. Така ли е или се заблуждавам и ако да кой е в ролята на инсперктора?http://btv.bg/videos/users_matter.pcgiП.С. Това определено е Фиат (вижте "Видео от зрителите").

    #2
    Даже е май Браво.
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Не знам кой е, ама шоферчетата на автобусите са понастъпили.
      '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
      '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

      Коментар


        #4
        Е нищо странно няма. Колата е браво, а рейсовете карат със 100км/ч, голяма работа.
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #5
          Интересно ми е, как би реагирал същият този, карайки със 130 по магистрала( в рамките на позволеното) и му се изпречи движещ се с 80 ТИР!?

          Коментар


            #6
            Другият път да не доближава толкова телефона до километража, че няма фокус! Или да си купи по-хубав телефон! :D
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Оператора плаче за голба за използване на мобилен телефон без устройство "Свободни ръце" по време на движение

              Коментар


                #8
                bagercho написа:
                Не знам кой е, ама шоферчетата на автобусите са понастъпили.
                А задължително ползват тахограф и на шайбите излзиза скоростта при проверка от ДАИ.Проверяват се до 30 шайби назад като дни.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  bagercho написа:
                  Не знам кой е, ама шоферчетата на автобусите са понастъпили.
                  А задължително ползват тахограф и на шайбите излзиза скоростта при проверка от ДАИ.Проверяват се до 30 шайби назад като дни.
                  Ама тия шайби нали знаеш че се "работат" :D По точно тахографите

                  Коментар

                  Working...
                  X