Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпросче за слушалки ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпросче за слушалки ?

    Въпроса ми се касае до слушалките и по-точно към мобилните телефони.Значи телефона ми е Сони ериксон.Виждал съм много пъти слушалки подобни като тези слушалки за скайп само че без микрофон,но никога не съм виждал такива за сони ериксон.Та има ли изобщо подобни такива за сони или са само за нокиа ?Нещо такова например : http://www.namerimi.com/i/files137/1...49391.jpgП.П Ако знаете някой форум за Ги Си Еми ще ми е пак от полза
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Е то на хендсфрито квито искаш може да му сложиш.Аз не съм с оригиналните на моя а с едни закачалки охлюви.А той микрофона ти е на първата част от кабела на хендсфрито тъй че...

    Коментар


      #3
      Явно телефонът ти не е от Walkman моделите. Ако си обръщал внимание , на тях hands-free устройството (мисля че се водеха модели HPM-60, 70, или някакви такива цифри) те са от две части - едната е с микрофона и се включва в телефона, а на другия си край има женски 3.5 мм вход, и както казва колегата преди мен - слагаш каквито си искаш слушалки. Другите модели hands-free, са едно цяло, от включването в телефона, до слушалката в ушето. Намери си от другия модел и сменяй слушалките когато решиш. Но преди това пробвай дали телефонът ти ги поддържа. Моят например не поддържа модела с вграденото радио.

      Коментар

      Working...
      X