Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли Темпра/Типо със задни ел. стъкла?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли Темпра/Типо със задни ел. стъкла?

    Абе колеги досега не съм виждал Темпра или Типо, както и Пунто 1 и 2 да имат задни ел.стъкла.Произвеждани ли са изобщо такива?
    '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
    '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

    #2
    Мисля че няма със задни ел стъкла- моята Темпра е с максимума екстри за 96- та HLS и задните стъкла са механични.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      има-имааПреди време в "продава" имаше некав пич от Ботевград,дето продаваше врати с ел.стъкла по 15-20 лв.
      ===============================
      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
      ===============================

      Коментар


        #4
        Ми те са еднакви с Дедрата,а Дедра със задни Ел. Стъкла има.

        Коментар


          #5
          колеги аз не сам мн сигурен че има отзад ... мойта само отпред има пук и не сам виждал из мобилето на снимки да има или пук тук в града.може и да има не споря че няма изобщо.. а това HLS колега какво ще рече ... модела ли е това . то майче след 96 няма модели
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            #6
            Има!В Бяла Слатина има Темпра седан 2 кила с 4 ел стъкла,кожи,ел седалка на шофьсра,ит.н.т.н.....
            ===============================
            // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
            ===============================

            Коментар


              #7
              Разбих се да търся из Гугъл и да търся обяви за Тепра със всички екстри и нямат и нямат.Но ще търся още.
              '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
              '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

              Коментар


                #8
                Категорично ИМА!hf hpe имаше такава преди време ТЕМПРА и я разпродаваше на части.Дори се бях упалил да купувам задните машинки.Даже панела за управление на задните стъкла, дето е пред ръчната с бутоните за задните стъкла е и в момента в мен.Обаче така и си остана - нови кабели, етц...Айде нема нужда - аз отзад не се возя
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Esper написа:
                  Категорично ИМА!Айде нема нужда - аз отзад не се возя
                  Ааа има има,много е досадно някой ако почне да си играе отзад...

                  Коментар


                    #10
                    Ми то едното бутонче от пулта е точно за това - отнема правото на седящите отзад да се гъбаркат със стъклата
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #11
                      то това най-вече за децата да не си играят там да не направят някоя беля.тая темпра дет я карам има серво на волана ел стукла отпед и климатроник , други екстри нема...а тая дето колегата вика с 4 ел и кожа т.н. такива явно са мн редки...
                      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                      Коментар


                        #12
                        Esper написа:
                        Категорично ИМА!hf hpe имаше такава преди време ТЕМПРА и я разпродаваше на части.Дори се бях упалил да купувам задните машинки.Даже панела за управление на задните стъкла, дето е пред ръчната с бутоните за задните стъкла е и в момента в мен.Обаче така и си остана - нови кабели, етц...Айде нема нужда - аз отзад не се возя
                        А снимка може ли да пуснеш?А при Пунто как стои този въпрос?Виждам съм Палио със задни ел. стъкла, но Пунто никога.Всъщност управлението на задните отпред да не се намира зад джойстика за управлението на ел. огледалата?
                        '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                        '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                        Коментар


                          #13
                          bagercho написа:
                          А снимка може ли да пуснеш?А при Пунто как стои този въпрос?Виждам съм Палио със задни ел. стъкла, но Пунто никога.Всъщност управлението на задните отпред да не се намира зад джойстика за управлението на ел. огледалата?
                          Снимка нямам, защото колата вече не я карам вече аз а панела е монтиран на нея.Да, намират се точно на пластмасата на която е и джойстика за огледалата.Всичко което съм написал се отнася за темпра, за останалите модели не мога да кажа със сигурност.
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар

                          Working...
                          X