Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коли над 1,6 неставали за новаци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коли над 1,6 неставали за новаци

    Вярно ли е че ако си взел книжката на скоро неможе да караш кола с по голяма кубатура от 1600сс
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    #2
    Така е само дето незнам дали са приели закона ..PPhttp://dnes.dir.bg/2008/11/13/news3595793.html
    "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
    "What do you do to help save the world?"

    Коментар


      #3
      Re: Коли над 1,6 неставали за новаци

      Dikata_BG написа:
      Вярно ли е че ако си взел книжката на скоро неможе да караш кола с по голяма кубатура от 1600сс
      Според мен този закон е доста недомислен . Винаги може да се убиеш с някоя кола , независимо колко е мощна . Така според него Пунто 1.7ТД не става за новаците , но 1.4 Турбо що да не става А и ако имаш пари , смяната на двигателя е лесна работа , нали вече не се пишат номерата им за коли нов внос . Ако се приеме и имам парите, си вземам Punto GT и с добър майстор става 200++ Закона трябва да се отнася не за обикновенния младеж , който няма пари да кара друга кола , освен тази на баща си , която дори да е 2.0 може да няма 100 коня , а за такива като съучениците ми с БМВта , които си мислят , че са безсмъртни и тате му е взел 525тдс за газария
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        Не е прието. Из всички форуми има 7654678теми по въпроса. Дори да го приемат ще влезе в сила за взимащите книжка след като е приет.

        Коментар


          #5
          vital написа:
          Не е прието. Из всички форуми има 7654678теми по въпроса. Дори да го приемат ще влезе в сила за взимащите книжка след като е приет.
          Колега според мен не е така , дано си прав де ..
          "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
          "What do you do to help save the world?"

          Коментар


            #6
            Така прочетох на няколко места, т.е би трябвало е да е вярно. И всъщност обсъждат да стане 1.4 прага...Мен не ме грее особено като се има предвид подписа :D При всички положения няма да съм в нарушение, освен служебите коли, но ще се огранича само в офис-работата :D

            Коментар


              #7
              Те още малко и 1.0 ще искат То бива наглост ...Ще гледате как богаташките синчета ще карат Пунтота T-jet 150
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                Е то има и свестно Scirocco 1.4TSI 160. На живо е много красиво, скоро ще го тествам.

                Коментар


                  #9
                  vital написа:
                  Е то има и свестно Scirocco 1.4TSI 160. На живо е много красиво, скоро ще го тествам.
                  че ти колите на народа за коли ли ги имаш кола на народа е WV това е буквалния превот от немски а и Широкото (сирокото) си е доста дървено като седнеш вътре няма комфорта на новото браво :P
                  Subaru B9 tribeca 3.0
                  Peugeot 307 04
                  Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                  Fiat Brava 1.6 16V 103

                  Коментар


                    #10
                    Аз не го сравнявам с Браво. Нужда от семейна кола нямам. А за комфорта - има го, но екстрите идват доста скъпо. Дизайна винаги си е бил лично предпочитание. На мен Scirocco-то ми харесва, бравото също. Само, че сега Браво не бих си купил.

                    Коментар


                      #11
                      тва е поредната простотияс наште 1,6 16В правиш 180 за норматива тия 1,6 които са почти 200 коня
                      Brava 103HP
                      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                      Коментар


                        #12
                        Според мен е грешно границата да се определя в кубици - по-правилно е в конски сили защото има нови двигатели под 1,4 л., които са по-мощни от някои 2,0 ...
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13
                          @ всички по-горе, пичове, прочетете темата от горе - до долу и ще видите, как на никой от вас не му е ясно какъв е законът, приет ли е, к’во - що, но пък всичките имате готова стратегия как да се заобиколи въпросната наредба.абе шопът го е казал: "законо е врАта у пОле"а това, че в България се шири схващането, че кола над определени коне, да речем 100, се кара като за последно, именно това налага такива малоумни наредби.
                          Fiat Punto S55 1.1
                          Fiat Forever!

                          Коментар


                            #14
                            закона наистина трябва да е в ограничение на конете но ако е за кубиците аз съм доволен моита е 1.8ама никаде не го пишив затраховката ще вкарам тинтири минтири и готовоСъмнявам се някои полицаи да ме проверява с компютер
                            Целта е една,скороста е различна - HGT !

                            Коментар


                              #15
                              Закона не е причина за многото катастрофи ,както и да го променят те няма да намалеят. Трява да се оправят всички пътища и да се вдигне средната заплата с 10 пъти, за да може малките пишлегарчета да не си купуват разни трошки за 1000-2000лв ( без гуми, без спирачки и какво ли още не) , а да имат възможност да си купят здрава и сигурна кола за около 30 000лв. С постоянното увеличаване на голобите единствената цел е да лапат повече пари.
                              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                              Коментар

                              Working...
                              X