Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До колко километра ви вдигат на всяка скорост ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    1ва-59 6500 оборота.2ра-89 6500 оборота.3та-130(май)4та не съм я пробвал5та веднъж 160 и беше към 4900-5000 оборота.Автомобила е Браво 1995 ноември месец двигател 1.4 12v.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #17
      Re: до колко километра ви вдигат на всяка скорост ?

      nikki_sixx написа:
      komshiqta написа:
      значи интересно ми е за браво 1.9 тд100 и жтд аз карам 1.9тд75 1-ва - 40 МАХ2-ра - 603-та - 904-та - 1205-та - 185това са ми максималните които мога да вдигна на различните скорости а вие ?
      ти къФ барутник караш Фе коуега? Аз на първа минаам 80.... а за нататък неа ти обясняам...
      Ники сигурен ли си за 80 на 1ва ?Не съм сигурен, ама мойта прави към 55-60 някъде, на втора 95-100, от трета нагоре не знам, не се е налагало, на 5 с 6000 съм на 200

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        Те тези неща си ги пише в книжката на всяка кола...Интересното е, че на моята й дават по-висока скорост на 4-та, отколкото на 5-та... На 5-та горката не й стигат силиците да преодолее въздушното съпротивление Обаче сега е ми се ходи до колата, да взема книжката...
        И при Типо 1.6 двувалка навремето беше така. Няма грешка
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          Нарочно ли са къси на дизеляците?
          Е как да са къси, колега? Тия скорости дето ги цитират бензинаджиите, ги постигат сигурно при 7000 оборота, ако не и повече. Ти ако опънеш едно жтд на 7000 оборота, ще се движиш поне с около 245 км/ч, НА ЧЕТВЪРТА! На пета теоретичната скорост при 7000 оборота е 330 км/ч. На трета спокойно правиш 175 км/ч. Дай го тоя бензин дето прави 175 на трета..... Ама тва е при 7000 оборота

          Коментар


            #20
            Важното е за колко време я стигате тази скорост. Не е важно скоростта каква е Много е готино някой умрял бензин като напише че прави 110 на втора, само дето ги прави 2 минути тия 110Сега да не се обиди някой с бензин - има и такива дето за една минута правят 110
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #21
              ...

              Коментар


                #22
                zarcov написа:
                1-ва - 702-ра - 1203-та - 1604-та - ???5-та - 230Не помня колко вдигна на 4-та, а сега няма да го повторя!
                Същата работа, само че до 3-та съм пробвал ... тва ми е най-голямата развита скорост ... поече на горе не

                Коментар


                  #23
                  vsd написа:
                  Важното е за колко време я стигате тази скорост. Не е важно скоростта каква е Много е готино някой умрял бензин като напише че прави 110 на втора, само дето ги прави 2 минути тия 110Сега да не се обиди някой с бензин - има и такива дето за една минута правят 110
                  Е Колега, ти пък сега ... колко трябва да е умрял тоя бензин, със същата сила това важи и за нафтовите печки, особенно атмосферките ...

                  Коментар


                    #24
                    Аз продължавам да се чудя, след като автора на темата е упоеманал изришно, че става дума изришно за нафтови печки защо изобщо пишат бензинки ? Ебати спама аз.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #25
                      ogi28b написа:
                      emzo написа:
                      Нарочно ли са къси на дизеляците?
                      Е как да са къси, колега?
                      Ами щото слизам от бензинова кола и се качвам на дизел, затова.1ва - 552ра- 100
                      vsd написа:
                      Важното е за колко време я стигате тази скорост. Не е важно скоростта каква е
                      Абсолютно
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #26
                        mnpenchev написа:
                        vsd написа:
                        Важното е за колко време я стигате тази скорост. Не е важно скоростта каква е Много е готино някой умрял бензин като напише че прави 110 на втора, само дето ги прави 2 минути тия 110Сега да не се обиди някой с бензин - има и такива дето за една минута правят 110
                        Е Колега, ти пък сега ... колко трябва да е умрял тоя бензин, със същата сила това важи и за нафтовите печки, особенно атмосферките ...
                        Еее, майтапя се де То е ясно че си зависи от колата. Въпроса е че има някви рацери дето гледат само как да сменят на 8000 оборота, а то двигателчето тогава няма съвсем мощност, ама те си мислят че като сменят на много високи обороти и е супер гъзарско и рацерско.
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #27
                          Либрата по книжка:2.4 jtd1-392-673-1104-1545-205Задна - 42 Е толкоз си може дизелчето.
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #28
                            1-тръгвам2-30/403-60/904-80/1005-140 max.Според мен достигането на пределните възможности на колата е...
                            ===============================
                            // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                            ===============================

                            Коментар


                              #29
                              на 1ва ни мооа тръгна гумите пушат на 2ра цепа яко мотора на 3та цепа BMWна 4та .......................на 5та къртя павета дано не се сърдите колеги :P на 6та няма да кажа ко става голяма ..................

                              Коментар


                                #30
                                milko il4ev написа:
                                на 1ва ни мооа тръгна гумите пушат на 2ра цепа яко мотора на 3та цепа BMWна 4та .......................на 5та къртя павета дано не се сърдите колеги :P на 6та няма да кажа ко става голяма ..................
                                На шеста щеше да се връщаш да си събираш буталата.
                                http://vbox7.com/play:1631a342
                                http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                                http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                                http://vbox7.com/play:a122a77b

                                Коментар

                                Working...
                                X