Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Открадната Шкода

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ogi28b написа:
    Малко офтопик, не съм много в час, ама какъв е проблема да покажеш какъвто и да е ключ?
    ми и аз не съм запознат на 100%, но тръгнеш ли да лъжеш и мажеш шанса да те скепцат е голям. застрахователите определено си знаят работата и могат да разберат ключа от каква колата :D за наште коли които са оценени за по 3-4000лв едва ли ще се задълбочават особено в детайлите при евентуална кражба, но примерно в случаи за по 20 000лв и нагоре определено ще разконспирират нещата според мен, ако има нещо гнило
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      Малко офтопик, не съм много в час, ама какъв е проблема да покажеш какъвто и да е ключ?
      Като правих каското на моята кола ми искаха ключовете (колко ключа имате?) и ми ги заснеха на предния капак. Според мен - трудно ще измамите евреите застрахователи.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        В шкода-форума пише, че колата е отново при собственика си. Но не разбрах подробности.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 10:48 Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Само кафе успях да си направя. Още не съм се избръснал и оправил и бързам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ ВСИЧКИ ВАС!!! Покрай тези неразбории не съм си платил нет-а и сега "крада" от някакъв рутер в махалата. (Белким и аз взема, че открадна нещо, пък било то и безжичен нет ) Мисля, че има интересни и важни подробности, които е важно да споделя с вас. За разлика от Фреш-а аз все още не съм толково изоставил "ония" си връзки в квартала (с което не се гордея) и звъннах тук-там. Веднага се намери "услужлив" ПРИЯТЕЛ, който също започна да "звъни". МА ТЕ И ДРУГИТЕ УСЛУЖЛИВИ БЕ!!! Веднага я "локализираха" в "офиса". Какво съм преживял и какви съм ги наслушал за два дни - няма такъв филм (пък и аз "главен герой" в него ). Казаха само: "...не е взета за прасе, нема да я Колят, успокой се...", което идеше да рече - нема да я разкостваме, събери силици и се дръж мъжката - ние ще те потърсим. Точните цифрови подробности по "събиране на сили" са твърде "лични", мъчителни и болезнени за мен и ще си ги запазя. Ще спомена само ДА СА МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАМА И ТАТЕ, че ако не бяха те с дългосрочния си кредит не знам какво щях да правя... Между другото и фирмата ми (в лицето на съдружника ми Калин) - под формата на служебни авоари) и негови лични средства беше в готовност да ми даде гръб. Отзоваха се и приятели и роднините на жена ми. Не е лесно да намериш хххх пари в неделя в 11:30 вечерта. Между другото бях вдигнал на крак такситата си за обиколки из Люлин. Другият ми ортак Ради с личното си такси също обикаля за оглед до сутринта. Аз и Ани и още един приятел ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ СТАНИСЛАВЕ - НЕ ЗНАМ КАК ДА ТИ СЕ ОТБЛАГОДАРЯ също сновахме до 5 часа сутринта. Абе - МНОГО КОЛИ ИМА В ТАЯ СОФИЯ ДА ЗНАЕТЕ!!! Тактиката по обикаляне е била много правилна. За жалост ни е липсвала мааааа-а-а-а-алка доза късмет и лееее-е-е-еееко разширяване на периметъра, но - здраве да е... Нищо де - на следващия ден (ако някой се е заглеждал в сериала "Бягство от затвора") почна процедурата по размяна на "сили" и "мъжественост" и игра на нерви и пазарлъци. Всичко протече в една хубава, мека, културна и галантна атмосфера... Думи нямам... Пратиха ме на едно място и си намерих рожбата. ЕЕЕ-Е-Е-Е-ЕХ АКО БЯХМЕ ПООБИКОЛИЛИ В ЗАДНИТЕ ПАРКИНГИ В БЛИЗОСТ ДО СТАМБОЛИЙСКИ........ Колата си седеше отзад в паркинга на бизнес-сграда, ЗАПУШИЛА ЕДИН ГАРАЖ!!! Между другото понеже се повъртях доста време до колата ме видяха и собствениците на гаража. Дойдоха да се разправят с мен, че цял ден съм ги бил запушил. Питах ги "Абе - извинявайте ама аз кога точно ви запуших?" Оказа се, че цял ден колата е била там Ама пусто - културни хорица - та не са извикали паяка да си ме прибере... Както и да е - достатъчно писах по моята фиеста. Въпросът е, че колата е при мен. Пари се изкарват. Здраве да има и работа... Заделил съм една сума за "офиса" да вземе да ме запознае с "извършителя". Пък може и да отида с тая сумичка в некой друг "офис" да го помоля той да ПОМОЛИ първия "офис". Абе - няма да ми мине лесно. Сега е ред на важната информация: поговорих си (неофициално) в полицията доста по моя въпрос. Има работещи и искащи да направят нещо хорица там, ама общо взето работата е умрел кон. Важно е какво разбрах (и полезно). Напоследък случки като моята бележат страхотен пик. Лошото е, че зачестяват случаите с насилствено сваляне от автомобила на светофар. Излишно е да казвам ХОРА НЕ ДОПУСКАЙТЕ МОЯТА ГЛУПОСТ ДА ВИ ПОПАРИ И ВАС. Лошото е, че разбрах, че последния месец има страхотен бум НА ШКОДИ!!! Аз вече си имам обица на ушето. Не допускайте да Ви сложат и на вас. ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ПАК НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА мааааа-а-а-алко да си стъпя на крачетата (да се оправя с "офисите" и подмените на ключалки и дистанционни у нас) пък - ще почерпя PS . От шкода форума!!
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #20
            Поздравления!Според мен е най-добре темата да се изтрие.П.С Махнах снимките и телефона на човека.

            Коментар


              #21
              Е браво една доло горе добре свършила история.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар


                #22
                щом взеха да свалят хора от колите им...май се връщат чисто мутренските временадано не е такаявно гладът е голям
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #23
                  Мога да кажа за Армеец:При всяко каско на маркирането тестват алармата - вкл/изкл. И снимат ключа с дистанционното сложен върху протокола от огледа.Никога не са ме питали дали имам и друг ключ. А само първият път като правих застраховката носих и двата ключа които имам.

                  Коментар


                    #24
                    вътре в полицата си декларирал колко ключа притежаваш
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар

                    Working...
                    X