Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Намерен автомобилен номер С3153М...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Намерен автомобилен номер С3153М...

    Намерен автомобилен номер С3153М....Ако някой си го търси да се обади:0888 656 320
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    #2
    Re: Намерен автомобилен номер С3153М...

    geo_g написа:
    Намерен автомобилен номер С3153М....Ако някой си го търси да се обади:0888 656 320
    дай го в полицията те знаят най-лесно как да намерят собственика
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Не си е работа да се ходи при полицаите. Ще те направят луд и може да излезеш виновен че си го откраднал. Най добре мини и го остави дискретно пред някое районно.
      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
      ...and justice for all

      Коментар


        #4
        Осатавих го в районно, но си мисля, че докато му се обядят човека, вече ще си е взел нови номера.
        Lupo - The Monster
        Е83 3D

        Коментар


          #5
          Изобщо нямаше да се учудя, ако те бяха изкарали да си го откраднал. Един път реших да ходя на рабоат с колелото и закъсах в квартал изток (гума спуках и се добрах до Цариградско шосе).Заключих го на едно дърво.После работих до късно и ходих с колата да си го мъкна в багажника до Дружба.Докато го пренасях от колата до блока, ме спря полиция и последва 10 минутен разпит какъв съм, що съм и от какъв зор мъкна колело в 11 и половина през нощта.Едва ли не го бях откраднал! Акъла ми изкараха тия хора. Казах им да им покажа гаранционната карта от практикер, но държаха да се заяджат докрай.

          Коментар


            #6
            е ти кво искаш, те няма откъде да знаят, че си е твое
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              fuoco написа:
              Изобщо нямаше да се учудя, ако те бяха изкарали да си го откраднал. Един път реших да ходя на рабоат с колелото и закъсах в квартал изток (гума спуках и се добрах до Цариградско шосе).Заключих го на едно дърво.После работих до късно и ходих с колата да си го мъкна в багажника до Дружба.Докато го пренасях от колата до блока, ме спря полиция и последва 10 минутен разпит какъв съм, що съм и от какъв зор мъкна колело в 11 и половина през нощта.Едва ли не го бях откраднал! Акъла ми изкараха тия хора. Казах им да им покажа гаранционната карта от практикер, но държаха да се заяджат докрай.
              това е съвсем нормално и радостно в този случай...ами представи си че на твоето място беше някой мангал който по рано през деня беше цапнал колелото на детето ти?! тогава нямаше ли да кажеш "Ееее, браво! Полицията си върши работата!"?!
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар

              Working...
              X