Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си оправя един филм?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си оправя един филм?

    Изтеглих си филм който е на два диска разделен.Изгледах първата част,пускам аз втората и плеара не поддържал този формат.Отварям го с gspot и не ми дава никакво инфо за кодека,казва ми непознат файлов тип.Пробвах с divx converter,3gp video converter но не го разпознават.Компютъра го показва като avi файл.Някой може ли да ми каже,как да го оправя този филм,че да се гледа?

    #2
    Пробвай zplayer, като качваш маркирай всички формати

    Коментар


      #3
      KMPlayer.Не ти трябват кодеци и чете всичко ! http://4storing.com/n128r/09c7fcbec1...388d2f41f.html
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        По-вероятно е самия файл да е повреден и затова да не се пуска.
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          simeon3000 написа:
          По-вероятно е самия файл да е повреден и затова да не се пуска.
          Нещо такова е,не се разпознава с какъв кодек да се прочете.

          Коментар


            #6
            Ами ако си го смъквал от торент сайт може да не се е смъкнал целия втори диск и за това да не тръгва. Ако е от торент му направи hash проверка и ще се оправи.
            Bravo 1.6 GT 16V

            Коментар


              #7
              Правих я.Самият файл се вижда на компютъра като нормален avi файл,windows го разпознава,но не се разпознава с кой кодек да се гледа.

              Коментар


                #8
                Виж дали накой от тези резултати ще ти свърши работа:http://www.google.bg/search?hl=bg&q=...avi+file&meta=
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #9
                  Хммм няма логика при положение, че ти върви първия диск мисля си, че нещо се е скапал или пробвай с някой codec pack, като k-lite. В тях са набутани доста кодеци за какво ли не.
                  Bravo 1.6 GT 16V

                  Коментар


                    #10
                    Оправи се.Филма е от един мега пак с филми и аз си свалям само който ме интересува,свалих си първата част и после пуснах втората и не тръгваше.Сега отбелязах всички които съм свалил и пуснах пак да сваля,показа ми че има да сваля още над 1 GB,а в папките всичко е показано като свалени файлове.Спрях го и направих hash check и тогава показа че остава 0,3% ( 8МВ ) за сваляне,свали ги и филма тръгна.А през цялото време си го показваше като завършен файл,странна работа.Благодаря за помощта,грабнах си една програмка която може да потрябва. :D Сега продължавам да гледам.

                    Коментар

                    Working...
                    X