Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Казвай какво е просвет!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Shadowandust написа:
    Правилното си е клиренс,просвет го е измислил някои "умник". ПП:Ами ако се стъмни?
    Просвет е по-разбираемо.А като се стъмни, палиш фенера. чичо Нено
    Fiat Punto 1,1- 1996г.
    газ-бензин , "Lovato"

    Коментар


      #17
      Точно пак за руските военни машини,никога не съм чул да се казва просвет.Това си е техническо понятие,а пък който иска да си го нарича както иска:просвет,височина,ниво,растояние.Техническите термини специално в БГ са взети най-много от немци и руснаци.Неща да обеждавам никой в нищо!Поздрави :D
      Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

      Коментар


        #18
        Просвет може да се нарече всяко разстояние от едно нещо до друго нещо.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #19
          Не само "модерните" Ауди имат променлив просвет.Старите (а и новите) Ситроени от по-висок клас отдавна имат системата за променлив просвет ("хидрактив" му викат), т.н. хидравлично окачване с променлив просвет Понякога ми е мъчно за стария ми Ситроен ВХ, особено като го мерна някъде (карат си го хората, дето го купиха от мен).И франсетата някога можеха да правят коли

          Коментар


            #20
            Всъщност, след италианските коли, именно Ситроен ме кефи и мен много - има в тази кола някакъв стил, финес и сърце като нашите италиански зайчарници
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #21
              Я го знаем бе - просвет - клиренс. Ама като просветата ни е на нивото на политиците...

              Коментар

              Working...
              X