Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Яко стихотворение прочете го

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Яко стихотворение прочете го

    без багажник - с колела, със моторче доста шумно набедено за кола. Майка му е костенурка, возиш се във него свит, то в Европа е ненужно, но у нас е супер хит. Захабена немска бричка и с дизайн на всъдеход, то купува се страхотно от дебил и идиот. Имидж страшен има, братко, внасяме го и до днес, и поне сме мазохисти мажеме се здраво с грес. Ремонтираме, но знаем, туй е здравата кола, и пред никого не ще признаем как е гадничко това. Хванеш ли обаче Голфа ще се друсаш здраво, знай, от цени и от павета пломбите ще ти изпадат май
    fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
    alfa 145

    #2
    Re: яко стихотворение прочете го

    budged_3d написа:
    без багажник - с колела, със моторче доста шумно набедено за кола. Майка му е костенурка, возиш се във него свит, то в Европа е ненужно, но у нас е супер хит. Захабена немска бричка и с дизайн на всъдеход, то купува се страхотно от дебил и идиот. Имидж страшен има, братко, внасяме го и до днес, и поне сме мазохисти мажеме се здраво с грес. Ремонтираме, но знаем, туй е здравата кола, и пред никого не ще признаем как е гадничко това. Хванеш ли обаче Голфа ще се друсаш здраво, знай, от цени и от павета пломбите ще ти изпадат май
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Ааааа кърти
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        #4
        R O F L ПП:Да Живее Fiat ,да закъсват Сеат-четата и да ходим да ги дърпаме...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          И какъв е смисъла от подобни теми ?
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            И какъв е смисъла от подобни теми ?
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              snake написа:
              И какъв е смисъла от подобни теми ?
              50 на 100 са такива темите от година насам.Толко ли няма за какво да се пише?
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                #8
                Всеки път като видя някой накипрен Голф се сещам за това стихотворение и ми иде да отворя тема Така че нека си пропомняме такива неща.Интересното е ,че все още е актуално,а се върти от 5-6 годинки това произведение.Тия не спира да ги хапе....

                Коментар


                  #9
                  Аз не съм имал Голф и не знам защо толко ги плюете?Я кажете каво им е на тея коли?
                  И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                  Коментар


                    #10
                    MartoModev написа:
                    Аз не съм имал Голф и не знам защо толко ги плюете?Я кажете каво им е на тея коли?
                    Нищо не им е на колите.В драйвърите им е проблема. Иначе здрава,права немска кола.Личи си от продажбите.

                    Коментар


                      #11
                      Dedra 2.0 написа:
                      MartoModev написа:
                      Аз не съм имал Голф и не знам защо толко ги плюете?Я кажете каво им е на тея коли?
                      Нищо не им е на колите.В драйвърите им е проблема. Иначе здрава,права немска кола.Личи си от продажбите.
                      Ма то в последно време драйварите са с Браво 2.0.Що не плюем по тях?Или те не са се доказали все още?
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        MartoModev написа:
                        Dedra 2.0 написа:
                        MartoModev написа:
                        Аз не съм имал Голф и не знам защо толко ги плюете?Я кажете каво им е на тея коли?
                        Нищо не им е на колите.В драйвърите им е проблема. Иначе здрава,права немска кола.Личи си от продажбите.
                        Ма то в последно време драйварите са с Браво 2.0.Що не плюем по тях?Или те не са се доказали все още?
                        Мдааааам, прав е колегата!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Бе аз мисля че са с 1.6 ама все пак е форума на ФИАТ какво очакваш да взема да плюя тук марката ли?

                          Коментар


                            #14
                            Във VW форума достатъчно хранят фиатките,та нямаме нужда и от самокритика.Пък и не само във VW...

                            Коментар


                              #15
                              плюят защото неса се качвали на ФИАТ за тва
                              Mercedes E200 coupe

                              Коментар

                              Working...
                              X