Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да настроя SMS да остава на SIM, а не в NOKIA-та

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да настроя SMS да остава на SIM, а не в NOKIA-та

    Здравейте,Имах Нокиа 7373, а сега 3500 и менютата са почти еднакви.Ровил съм и на двата, но не мога да го открия като възможност.Как мога да си изместя съобщенията от паметта на телефона в паметта на сим картата?Единствената опция при местене на съобщение е да го сложа в другата папка SAVED MESSAGES, но тя също е в паметта на телефона.На MESSAGE SETTINGS единствените възможности за настойване са дали да се използва SIM MESSAGE CENTER, но това мисля че е зададения от картата телефонен номер, през който се препращат съобщенията от оператора (например +35988000301 за Мтел).Имам кабел за телефона през USB, имам и MicroSD карта но по никакъв начин не мога да си докарам до никое от тези две места съобщенията, ако искам например да си ги извадя от телефона преди да го сменям с друг. Трябва или да ги трия или да си ги оставя на телефона.Някакъв специален софтуеър ли ми трябва ... има ли настройка както например номерата на контактите ми се пазят на СИМ картата така и съобщенията да си остават на нея?Някой ако знае някакъв трик или някое забутано меню - моля да пише какво да потърся!Мерси!
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    принципно сим картите нямат толкова голям капацитет за да ти поберат всичките смс-и, щом двата телефона са nokia можеш да си прехвърлиш информацията без проблеми през Pc suita който е на дисковете към комплекта
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    Коментар

    Working...
    X